NAS QNAP TS-451A-2G 2GB 4x WD30EFRX DYSK SIECIOWY (7163948400)

zakończona
3 739,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: Opole Lubelskie, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • pojemność dysku (GB): 12000

Opis

FAJNE CENY NA QNAP'a - GEMMINI@GEMMINI.PL


Gwarancja (miesiące): 24


Model TS-451A wyposażono w innowacyjny port USB 3.0 QuickAccess, który umożliwia szybkie przeprowadzenie pierwszej instalacji serwera NAS, a następnie bezpośredni dostęp do plików i danych przechowywanych na serwerze NAS. Oprócz tego obsługuje dwa dodatkowe tryby transmisji: tryb Ethernet NAS praz oparty na blokach tryb SAN iSCSI. Połączenie portu USB QuickAccess, pamięci NAS oraz sieci SAN iSCSI w jednym urządzeniu sprawia, że model TS-451A stanowi zaawansowane, ale jednocześnie łatwe w obsłudze rozwiązanie pamięci masowej, które idealnie nadaje się do tworzenia kopii zapasowych, synchronizacji, zdalnego dostępu i rozrywki. Zapewnia znaczną pomoc w zwiększeniu produktywności i może spełnić wymagania fotografów i entuzjastów materiałów audiowizualnychze względu na bezpośredni i szybki dostęp do plików. Model TS-451A wyposażono w wysoko wydajny dwurdzeniowy procesor Intel® Celeron® N3060 1,6 GHz w technologii 14nm, którego szybkość można zwiększyć. Obsługuje on transkodowanie i odtwarzanie wideo 4K.

 • Doskonała wydajność systemu, idealna do centralnego zarządzania, udostępniania plików i tworzenia kopii zapasowych.
 • Port USB QuickAccess do uzyskiwania dostępu do plików bez połączenia sieciowego.
 • Obsługuje dekodowanie sprzętowe 4K i transkoduje wideo 4K H.264 na bieżąco lub offline.
 • Ciesz się najlepszą jakością materiałów audiowizualnych dzięki wyjściu HDMI, wielokanałowemu dźwiękowi surround i bezpłatnemu pilotowi
 • Stwórz własny system karaoke dzięki OceanKTV.
 • Linux Station obsługuje system Ubuntu®z bezpośrednim wyjściem sygnału przez złącze HDMI.
 • Hybrydowe podejście do wirtualizacji: Virtualization Station i Container Station.
 • Obsługuje wirtualny JBOD (VJBOD) w celu maksymalnego wykorzystania pamięci masowej wielu jednostek QNAP NAS.
 • 4x HDD WD RED WD30EFRX
Ordering P/N TS-451A-4G TS-451A-2G
Processor 14nm Intel® Celeron® N3060 dual-core 1.6GHz (up to 2.48GHz)
Hardware Encryption Accleration
✓,AES-NI
System Memory 4GB DDR3L (2 x 2GB) 2GB DDR3L (2 x 1GB)
Maximum Memory 8GB
Memory Slot 2 x SODIMM DDR3L (For dual-DIMM configurations, you must use a pair of identical DDR3L modules.)
Flash Memory 4GB, pre-loaded with QTS system
Drive Type 4 x 3.5"/2.5" SATA 6Gb/s HDDs/SSDs
GbE LAN 2 x Gigabit RJ45 LAN port
USB Port 3 x USB 3.0 ports (Front: 1, Rear:2)
SD Card Reader
USB QuickAccess ✓ (USB 3.0 Micro-B); USB cable is not included
HDMI 1, max. resolution 3840 x 2160 @ 30Hz
Audio Input 3.5mm Microphone Input jack (for dynamic microphone)
Audio Output 3.5mm Line Out jack (for ampliers or speakers)
LED Indicator Status/Power,USB,HDD 1,HDD 2,HDD 3,HDD 4
Button Power/Status, USB one-touch-backup, reset
IR Receiver ✓, supports QNAP RM-IR002 and MCE-compliant remote controls
Others Kensington security slot,system maintenance port
Dimension 169 x 160 x 219 mm
6.65 x 6.3 x 8.62 inch (HxWxD)
Weight Net: 3 kg (6.61 lbs)
Gross: 3.6 kg (7.94 lbs)
Operating Temperature 0-40˚C
Relative Humidity 5~95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C
Noise Level 18.1 dB (A)
Refer to ISO 7779 ; Maximum HDD loaded ; Bystander Position ; Average data from 1 meter in front of operating NAS
Power Consumption System sleep: 0.65W
HDD standby:12.1W
In operation:27W
(with 4 x 2TB HDDs)
Power 96W AC power adapter, 100-240V AC
Fan 1 x 12cm system fan (12V DC)

Strona producenta: TS-451A-2GZobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

[DANE_EU]5mBtnRT6cfx­vzz7CysioHbzRQEhkUsr­faoXEg+JpoYABtj0CUJP­uuw==[/DANE_EU]
Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Opole Lubelskie, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
5,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

 Jeśli otrzymany przez Państwa przedmiot jest niezgodny z opisem lub  dotarł uszkodzony, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami, w celu  uzgodnienia dalszej procedury, uzależnionej od zgłoszonego problemu. W  razie stwierdzenia szkód powstałych w transporcie, prosimy o  sporządzenie protokołu szkody z kurierem doręczającym paczkę - znacznie  ułatwi to złożenie reklamacji u przewoźnika oraz ustalenie  odpowiedzialności. Na większość sprzedawanych przez nas produktów  obowiązuje także gwarancja producenta lub sprzedawcy, wyrażona w  miesiącach. Okres gwarancji widoczny jest w opisie każdej aukcji.  Zgodnie z art. 558 par. 1 Strony wyłączają odpowiedzialność z tytułu  rękojmi, jeśli Kupującym nie jest Konsument.  

W przypadku konieczności reklamowania produktu z tytułu gwarancji,  prosimy o niezwłoczny kontakt z nami drogą e-mailową, na adres  serwis@pcvision.pl, w celu ustalenia procedury reklamacyjnej. W  wiadomości e-mail należy umieścić: - nazwę producenta, oznaczenie modelu oraz numer seryjny produktu (jeśli  urządzenie go posiada) - datę zawarcia umowy (datę wystawienia dokumentu sprzedaży) stanowiącej  podstawę reklamacji - opis zgłaszanej usterki (serwis weryfikuje urządzenie wyłącznie na  podstawie zgłoszonej usterki) - adres zwrotny do odesłania urządzenia, wraz z numerem telefonu. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo dalsze informacje dotyczące  procedury reklamacyjnej. Weryfikacja zgłoszenia nie powinna potrwać  dłużej niż 7 dni roboczych.   Szczegółowe warunki gwarancji dostępne są na stronie:  http://www.pcvision.pl/warunki_gwarancji.pdf  Jeśli przesłane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji skontaktujemy się z Państwem w celu  usunięcia braków. W przypadku braku uzupełnienia wymaganych informacji w  ciągu 7 dni, zgłoszenie zostanie anulowane, bez rozpatrzenia.  Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni, z wyłączeniem  reklamacji z tytułu gwarancji producenta, gdzie termin rozpatrzenia  reklamacji wynosi do 30 dni. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na  podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  Gwarancja producenta w odniesieniu do produktów konsumpcyjnych nie  wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego  wynikających z rękojmi lub niezgodności towaru z umową.  

WARUNKI REKLAMACJI - PRZEDSIĘBIORCA   

Odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i  prawne towaru, w stosunku do Kupujących będących Przedsiębiorcą jest  wyłączona.  Sprzedający może udzielić Kupującemu będącemu Przedsiębiorcą gwarancji  na zasadach odrębnie określonych. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

GemmINI Usługi Informatyczne Karol Kułaga
Strażacka 6
24-300 Opole Lubelskie
Dodatkowe informacje

Jeśli otrzymany przez Państwa przedmiot jest niezgodny z opisem lub dotarł uszkodzony, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami, w celu uzgodnienia dalszej procedury, uzależnionej od zgłoszonego problemu. W razie stwierdzenia szkód powstałych w transporcie, prosimy o sporządzenie protokołu szkody z kurierem doręczającym paczkę - znacznie ułatwi to złożenie reklamacji u przewoźnika oraz ustalenie odpowiedzialności. Na większość sprzedawanych przez nas produktów obowiązuje także gwarancja producenta lub sprzedawcy, wyrażona w miesiącach. Okres gwarancji widoczny jest w opisie każdej aukcji. Zgodnie z art. 558 par. 1 Strony wyłączają odpowiedzialność z tytułu rękojmi, jeśli Kupującym nie jest Konsument. W przypadku konieczności reklamowania produktu z tytułu gwarancji, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami drogą e-mailową, na adres serwis@pcvision.pl, w celu ustalenia procedury reklamacyjnej. W wiadomości e-mail należy umieścić: - nazwę producenta, oznaczenie modelu oraz numer seryjny produktu (jeśli urządzenie go posiada) - datę zawarcia umowy (datę wystawienia dokumentu sprzedaży) stanowiącej podstawę reklamacji - opis zgłaszanej usterki (serwis weryfikuje urządzenie wyłącznie na podstawie zgłoszonej usterki) - adres zwrotny do odesłania urządzenia, wraz z numerem telefonu. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo dalsze informacje dotyczące procedury reklamacyjnej. Weryfikacja zgłoszenia nie powinna potrwać dłużej niż 7 dni roboczych. Szczegółowe warunki gwarancji dostępne są na stronie: http://www.pcvision.pl/warunki_gwarancji.pdf Jeśli przesłane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji skontaktujemy się z Państwem w celu usunięcia braków. W przypadku braku uzupełnienia wymaganych informacji w ciągu 7 dni, zgłoszenie zostanie anulowane, bez rozpatrzenia. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni, z wyłączeniem reklamacji z tytułu gwarancji producenta, gdzie termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 30 dni. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Gwarancja producenta w odniesieniu do produktów konsumpcyjnych nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z rękojmi lub niezgodności towaru z umową. WARUNKI REKLAMACJI - PRZEDSIĘBIORCA Odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne towaru, w stosunku do Kupujących będących Przedsiębiorcą jest wyłączona. Sprzedający może udzielić Kupującemu będącemu Przedsiębiorcą gwarancji na zasadach odrębnie określonych.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GemmINI Karol Kułaga
Strażacka 6
24-300 Opole Lubelskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania rzeczy nabytej Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny odstąpienia (art. 27 Ustawy o prawach konsumenta). Aby skutecznie odstąpić od zawartej umowy, należy złożyć Sprzedającego stosowne oświadczenie woli. Oświadczenie może zostać złożone w formie e-mail lub pisemnie, dołączone do przesyłki ze zwracanym towarem (pod warunkiem zachowania terminów określonych w Ustawie o prawach konsumenta). Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, dostępnego na poniższej stronie: http://www.pcvision.pl/odstapienie_od_umowy.pdf Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, Sprzedający niezwłocznie potwierdzi otrzymanie oświadczenia od umowy, w formie wiadomości e-mail (art. 30 pkt 4 Ustawy o prawach konsumenta). Przesyłkę ze zwracanym towarem należy wysłać na adres: GemmINI Usługi Informatyczne Karol Kułaga ul. Strażacka 6 24-300 Opole Lubelskie z dopiskiem "ZWROT" W przypadku odstąpienia od Umowy, Sprzedający nie ponosi kosztu odesłania towaru. Zwrot wpłaty nastąpi niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy (z zastrzeżeniem, iż zwrot może nastąpić dopiero po otrzymaniu zwracanego przedmiotu). Zwrot nastąpi na podane przez Kupującego na oświadczeniu konto bankowe, co nie wiąże się dla Kupującego z żadnymi kosztami (art. 32 pkt. 2 Ustawy o prawach konsumenta). Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (art. 33 Ustawy o prawach konsumenta). Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy (art. 34 pkt 4 Ustawy o prawach konsumenta). Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; - w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; - zawartej w drodze aukcji publicznej; - o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
pcvision_pl
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

973

 

8

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 504****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Odbiory osobiste możliwe są wyłącznie w punkcie sprzedaży detalicznej:

ul. Strażacka 6

24-300 Opole Lubelskie

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

UWAGA! Odbiór osobisty możliwy jest wyłącznie po e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji towaru! Przy odbiorze osobistym możliwa jest wyłącznie płatność gotówką.

Pozostałe informacje

Na niniejszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące Sprzedawcy, procedury reklamacyjnej, odstąpienia od umowy oraz innych prawnie wymaganych informacji, które powinny zostać przedstawione Kupującym.

Umieszczona poniżej treść została opracowana na podstawie poniższych aktów prawnych:

Ustawa Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r.

Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

Wszystkie zawierane przez Konsumentów transakcje w serwisie Allegro ze Sprzedającym traktowane są jako umowy zawierane na odległość, zgodnie z art. 2 pkt 1 Ustawy o prawach konsumenta. Zawarcie umowy następuje w chwili dokonania zakupu na stronach serwisu Allegro.pl, które zostaje niezwłocznie potwierdzone wiadomością e-mail, wysyłaną przez serwis Allegro. Łączna cena do zapłaty wynikająca z zawartej Umowy, widoczna jest bezpośrednio na stronach serwisu Allegro.pl, przed dokonaniem zamówienia oraz w wiadomości e-mail wysyłanej do Kupującego po potwierdzeniu zakupu. Złożenie zamówienia poprzez dokonanie zakupu w serwisie Allegro.pl nakłada na Konsumenta obowiązek zapłaty.

Firma wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Opola Lubelskiego pod numerem GKR.6411/3279/2008, obecnie zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

Odbiory osobiste możliwe są wyłącznie w punkcie sprzedaży detalicznej:

ul. Strażacka 6

24-300 Opole Lubelskie

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

UWAGA! Odbiór osobisty możliwy jest wyłącznie po e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji towaru! Przy odbiorze osobistym możliwa jest wyłącznie płatność gotówką.

Wszystkie zdjęcia oferowanych produktów mają charakter poglądowy. 

W przypadku aukcji na których istnieje możliwość wyboru walorów estetycznych oferowanego towaru (kolor, rodzaj, itp.), przed zakupem proszę o potwierdzenie przed zakupem dostępności pożądanej wersji drogą mailową. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. W sytuacji braku potwierdzenia dostępności wybranej wersji przed zakupem, wysłany zostanie przedmiot o innych walorach estetycznych.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

16 1140 2004 0000 3502 6621 5554 (mBank S.A.)

PŁATNOŚCI

Za zakupy na naszych aukcjach można zapłacić:

- przez serwis PayU.pl

- zwykłym przelewem bezpośrednio na nasze konto bankowe

- przy odbiorze przesyłki

- gotówką przy odbiorze osobistym

Na dokonanie zapłaty lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem oczekujemy przez 7 dni (o ile nie został uzgodniony inny termin).

FORMY WYSYŁKI

Państwa zamówienia wysyłamy za pośrednictwem następujących firm przewozowych:

- Poczta Polska (listy polecone, paczki pocztowe, przesyłki pobraniowe)

- przesyłka firmą kurierską DPD, UPS, DHL (przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa)

Nie akceptujemy odbioru towaru przez firmę kurierską, na koszt odbiorcy.

KOSZTY WYSYŁKI

Koszty wysyłki podane są w opisie każdej aukcji oraz w zakładce Dostawa i płatność, do której link znajduje się bezpośrednio nad opisem aukcji. W przypadku zakupu kilku przedmiotów, lub zakupów na kilku aukcjach, system Allegro wylicza automatycznie koszty dostawy, z uwzględnieniem dopłaty za każdą następną sztukę w przesyłce. W przypadku przekroczenia maksymalnej liczby przedmiotów dla danego rodzaju wysyłki, naliczana jest opłata za kolejną paczkę. W przypadku wątpliwości dotyczących kosztów przesyłki przy zakupie kilku przedmiotów, prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

TERMIN WYSYŁKI

Zamówienia złożone do godziny 14.00 w dni robocze są przekazywane do działu logistyki po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu informacji o przesyłce pobraniowej i realizowane w zadeklarowanym terminie. Zamówienia złożone po godzinie 14.00 lub w dni wolne od pracy traktowane są jako złożone pierwszego dnia roboczego. Czas realizacji zamówień wynosi średnio 24 godziny, zaś maksymalnie 48 godzin roboczych (2 dni robocze), jednak w wyjątkowych sytuacjach wysyłka zamówienia może być opóźniona maksymalnie do 5 dni roboczych - wówczas Kupujący jest informowany o zaistniałej sytuacji, który ma możliwość rezygnacji z zakupu lub dalszego oczekiwania na realizację zamówienia, nie dłużej jednak niż 30 dni  (art. 543(1) par. 1 Kodeksu Cywilnego). W chwili wysyłki nasz system wysyła wiadomość e-mail, zawierającą numer przesyłki, nazwę przewoźnika oraz informacje pomocne przy śledzeniu przesyłki.

ROZSTRZYGANIE SPORÓW

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stały Polubownym Sądem Konsumencki w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

Powyższe informacje dotyczą Umów zawartych od 25.12.2014 roku (Art. 51 Ustawy o prawach konsumenta). Poprzedni regulamin dotyczący umów zawartych do 24.12.2014 roku dostępny jest na stronie http://www.pcvision.pl/regulamin_do_24-12-2014.pdf

Wyświetlenia:15
Numer oferty:7163948400
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry