naprawa zderzaków,boxów,lamp,spawanie plastików (6910995532)

zakończona
3,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

JEST TO FORMA OGŁOSZENIA - tylko przeczytaj i zadzwoń.

Cena 3 zł podana w nagłówku oznacza przybliżona cenę zgrzania 1 cm pęknięcia.

USŁUGI BUDOWY KONSTRUKCJI, SKLEJANIA ,ZGRZEWANIA TWORZYW SZTUCZNYCH (PLASTIKU).

www.autostyl.waw.pl -przeszło 500 zdjęć wykonanych prac.

Warsztat powstał w 1995r.

Proponujemy Państwu wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Wykonujemy: * NAPRAWY I REGENERACJE * BUDOWY ZBIORNIKÓW PROSTOPADŁOŚCIENNYCH Z PŁYT . Naprawy zbiorników z tworzyw, naprawy i modyfikacje zderzaków, owiewek motorowych, zaczepów , uchwytów, wspawywanie wstawek, uzupełnianie ubytków, naprawy przegród,różnych obudów itp. Konstrukcje wykonujemy z płyt PP-H o grubości od 3 do 20mm, PEHD, PC bezbarwnego. Wykonujemy klejenie kompozytów poliestrowych i epoksydowych (żywicznych) oraz klejenie elastomerów (przedmiotów z domieszką gumy EPDM). Pracujemy przy pomocy najlepszych urządzeń firmy LEISTER. Usługi obejmują demontaże i rozbrojenia. Realizowane są w ciągu jednego/dwóch dni od daty zlecenia (dot. usług naprawczych). Istnieje także możliwość konsultacji przez pocztę elektroniczną i realizacji zlecenia po przesłaniu produktu kurierem. Ceny uzależnione są od wielkości uszkodzeń i rodzaju tworzyw. Im większe zniszczenia tym cena bardziej elastyczna. Spawamy tworzywa termoplastyczne, PA,PP,PE,PEX,PEEK,PS­,PC,PCV,PPE,PE/PP,PA­+PPE,PA+ABS,ASA,AES,­POM,PP+EPDM,PMMA i inne.

USŁUGI NAPRAW MOTORYZACYJNYCH: lampy ,owiewki motocyklowe, zderzaki,zbiorniczki­, wiatraki, obudowy filtrów powietrza,klapki wlewu paliwa,listwy boczne i progowe,kolektory,po­duszki powietrzne, osłony pod silnik, błotniki, maski, klapy, boxy dachowe (bagażniki),zbiorniki paliwa, okna i lufty do camperów,elementy do samochodów ciężarowych itd.

USŁUGI NAPRAW PRZEMYSŁOWYCH: palety palstikowe i skrzyniopalety, pojemniki palstikowe, kontenery na śmieci, skrzynki i skrzynie transportowe, kosze i koszyki zakupowe, kanały wentylacyjne, zbiorniki na potrzeby przemysłu, wanien galwanicznych,korytek, kubełków transportowych i taśmociągów itp.

USŁUGI NAPRAW INNYCH : obudów narzędzi i elektronarzędzi,naprawy części do koparek, rowerów wodnych, kajaków i łódeczek do rekreacji, wózków dziecięcych,walizek i toreb podróżnych ,elementów spłuczek toaletowych, pralek, zmywarek i odkurzaczy, zbiorników urządzeń myjąco - czyszczących itd.

BUDOWA KONSTRUKCJI I ZBIORNIKÓW NA ZAMÓWIENIA : zbiorniki magazynowe na wodę, ścieki,chemikalia, do przemysłu spożywczego i rolnictwa, pojemniki do żywności, zbiorniki przeciwpożarowe, do materiałów sypkich, mini silosy, przepompownie,kompostowniki, pokrywy i separatory, wanny galwaniczne,spłuczki,pojemnik do magazynowania itd.

Zbiorniki prostokątne i kwadratowe duże budowane są z płyt PP-H o grubości do 20mm ze wzmocnieniami (patrz strona).

WARSZAWA UL. RADZYMIŃSKA 215,PON-PIĄT.8-16, SOB 9-12

TEL. 22 6799723

autostyl@autostyl.wa­w.pl www.autostyl.waw.pl Cena 2zł podana w nagłówku oznacza przybliżoną cenę zgrzania 2cm pęknięcia.

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje