Napęd do SLIDERA silnik dostawka sterow. Timelapse (6910634874)

zakończona
400,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 19,00 zł
  • Paczka24 19,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 28,00 zł
  • lokalizacja: Kraków
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Witam!

Mam do sprzedania uniwersalna dostawkę / napęd / silnik do slidera z płynną regulacją obrotów + sterownik do Timelapsów.

Dzięki zastosowaniu takiego napędu uzyskujemy jednakowo płynne ujęcie na całej długości przejazdu.

Dostawkę/napęd montuje się przykręcając ją do sanek slidera, nakrętką do wystającej śruby 3/8'' lub 1/4'' dołączoną nakrętką, a do dostawki/napędu od góry montuje się głowicę kulowa do której z kolei montujemy aparat bądź kamerę tak jak jest to na zdjęciu.

Napęd zasilany jest dwiema bateriami 12v (brak w zestawie) lub można go zasilić dowolnym akumulatorkiem np żelowym 12V (dostawka ma wyprowadzone do tego celu specjalne gniazdko)

Regulacja prędkości odbywa się za pomocą potencjometru.

Czas przejazdu 1m przy obciążeniu około 1,4kg (silnik 21obr/min)

najszybciej 26s, najwolniej około 4 - 5min

Gdyby te czasy kogoś nie satysfakcjonowały mam w swojej ofercie silniki o prędkościach niższych rzędu około 2 obr/min - zastosowanie typowo do timelapsów lub około 35 obr/min

Wymiary max dł x szer x wys 210x80x65mm waga z bateriami: 0,40kg

Mimo, że napęd pasuje do 99.9% sliderów (właściwie to nie trafił mi się jeszcze slider do którego dostawka by nie spasowała) oferowanych dziś na rynku, to aby uniknąć nieporozumień, przed kliknięciem kup teraz proszę o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia czy napęd spasuje do posiadanego slidera.

Dostawka sprzedawana bez głowicy i szybkozłączki.

Do dostawki można podpiąć sterownik do Timelapsów, który znajduje się w sprzedawanym zestawie. Dzięki sterownikowi do Timelapsów można ustawić czas przejazdu np 1 godzinę, przesów sanek odbywa się wówczas skokowo 1s załączenia powoduje przesunięcie kamery minimalnie o okło 1cm.

Mam dziś do sprzedania sterownik dedykowany do uniwersalnej dostawki/napędu do slidera lub wózka dolly oferowanych na innych moich aukcjach.

Sterownik można podpiąć do dostawki lub wózka i jego zadaniem jest sterowanie pracą silnika tzn. można ustawić czas pracy silnika i czas jego postoju zarówno w sekundach jak i minutach. Biorąc pod uwagę możliwość płynnej regulacji obrotów silnika, możemy uzyskać niezliczoną ilość kombinacji przesuwu głowicy/sanek slidera lub wózka dolly. Inaczej, np: możemy ustawić żeby silnik pracował 1s i stał 1s i ustawić minimalne obroty - wówczas głowica przemieści się kilka mm pozostanie tam przez czas 1s itd. Lub można ustawić żeby głowica silnik pracował 1s po czym stał np 99s w tym czasie robimy zdjęcie itd.

Sterownik posiada przełącznik on/of, przełącznik sekundy/minuty, włączenie lub wyłączenie wyświetlacza w celu zaoszczędzenia baterii oraz przyciski do ustawiania czasów.

Sterownik zasilany jest baterią 9v, jednak sterownik ma wyprowadzenie na drugą baterie 9v po to aby wydłużyć czas pracy baterii lub aby w trakcie pracy można było wymienić baterię na inną. Czas pracy na jednej baterii wynosi kilka godzin przy załączonym wyświetlaczu.

Sterownik nie steruje pracą aparatu ani kamery tylko wyłącznie silnikiem.

W razie pytań proszę o kontakt.

Mile widziany odbiór osobisty na terenie Krakowa.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka24 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 28,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 28,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje