NANOLEX Si3D 9H - Trwała Powłoka Ceramiczna 30ml (6912021818)

zakończona
189,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,49 zł
Zakupy od 600 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Brwinów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Nanolex
 • waga (z opakowaniem): 0.6 [kg]

opis

Powłoka ceramiczna Nanolex Si3D

Nanolex Si3D to wyjątkowo odporna na działanie wody, brudu i mocnej chemii powłoka, co zapewnia doskonałą ochronę przed zabrudzeniami.Cechy produktu:

 • typ: powłoka ceramiczna
 • do powierzchni lakierowanych, felg, metali
 • pojemność: 30 ml
 • doskonały efekt ochronny
 • wyjątkowy efekt wizualny
 • niezwykle twarda i trwała powłoka
 • zmniejsza podatność na zabrudzenia
 • właściwości hydrofobowe
 • wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych

Nanolex Si3D jest powłoką ceramiczna, w skład której wchodzą nanocząsteczki krzemu i węgla. Dzięki odpowiedniej kompozycji polimerów zapewnia wyjątkową hydrofobowość, co przekłada się na wysoki współczynnik samooczyszczania się powierzchni zabezpieczonej tym produktem. Molekuły Si3D Nanoflex - poprzednicy materiałów ceramicznych i hybrydowych - składają się z krzemionki, azotu, wodoru oraz organicznych związków, takich jak węgiel. Wszystkie te skuteczne polimery nie zawierają rozpuszczalników ani fluoru. Dodatkowo zastosowany składnik termoplastyczny tworzy niezwykle hydrofobową, elastyczną, usieciowaną matrycę, aby zapewnić wyjątkową twardość i trwałość. Jest ona wyjątkowo odporna na działanie wody oraz czynników zewnętrznych. Zawdzięcza to wiązaniom na poziomie molekularnym składników odpowiadających za twardość i trwałość. Krzem zawarty w powłoce polepsza efekt optyczny lakieru, poprzez uwydatnienie jego struktury oraz zwiększenie głębi i intensywności koloru.

Auto posiadające powłokę SI3D jest znacznie mniej podatne na zabrudzenia. Wymaga rzadszych wizyt w myjni a samo mycie jest znacznie łatwiejsze i przebiega szybciej.

Powierzchnia lakierowana zabezpieczona powłoką Si3D jest izolowana od kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym.

Si3D zabezpiecza powierzchnie lakierowane, felgi  metale, tworząc szklaną warstwę ochronną, która także zapewnia wyjątkowy efekt wizualny.

Powłoka posiada twardość 9H, która została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez szwajcarski instytut SGS. Przy w pełni prawidłowej pielęgnacji lakieru wpływa to, na powstawanie mniejszej ilości mikro- zarysowań.

Wydajność w przypadku zabezpieczenia lakieru i powierzchni lakierowanych dwoma warstwami powłoki  (w zależności od rodzaju oraz stanu lakieru zużycie może różnić się o +/- 20%): 30ml- Opel Astra / 50ml- Mercedes GLS

 

Trwałość: do 30.000km/ do 2 lat (przy prawidłowej aplikacji i pielęgnacji)

Całkowity czas wiązania produktu: 72h (w dobrych warunkach atmosferycznych auto może wyjechać po 24h)

 

Produkty Nanolex  zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Proces aplikacji produktu:

 1. Auto przed aplikacją musi być oczyszczone z brudu, smoły, zanieczyszczeń metalicznych itd., zalecamy: PreWash Concentrate, Pure Shampoo, Nanolex Tar Remover oraz Nanolex Wheel Cleaner & Iron Remover.
 2. Na tak przygotowanej powierzchni, należy wykonać pełną korektę lakieru, a minimalnie "One Step" (np. systemem polerskim Nanolex). Rekomendujemy pełną korektę lakieru - wtedy powłoka uzyska maksymalne właściwości. Dotyczy to także nowych aut, na których należy KONIECZNIE wykonać przynajmniej ”Finish” dla usunięcia fabrycznych zabezpieczeń.
 3. Auto należy dokładnie oczyścić z past polerskich itp. za pomocą specjalistycznych preparatów (np. Nanolex EX bądź IPA)
 4. Każdy element musi być 3-krotnie odtłuszczony, zalecamy preparat Nanolex EX (może być także IPA)
 5. Ostatnie odtłuszczenie musi być wykonane preparatem Nanolex EX (spryskujemy element, czekamy ok. 1-2 min. i  wycieramy do sucha). Odczekujemy 15 minut, żeby preparat EX w pełni odparował.
 6. Pierwsza warstwa musi zostać nałożona solidnie, ponieważ zapewnia 80% właściwości powłoki i łączy się bezpośrednio z lakierem. Kolejne warstwy są uzupełnieniem i łączą się jedynie z poprzednią warstwą. Na powierzchni lakieru musi zostać “tłusty” film powłoki. Gromadzenie się kropli na powierzchni lakieru nie jest pożądane, oznacza bowiem nadmiar produktu,  a brak optycznego “mazu” oznacza niedostatek powłoki. Na 2 warstwę zużywamy ok 40% mniej produktu w porównaniu do warstwy pierwszej. Łączenie obszarów na pojedynczym elemencie następuje z minimalną nakładką.
 7. Wybieramy obszar ok. 40 x 40 cm, bądź mały element i ruchami krzyżowymi (góra- dół) rozprowadzamy dokładnie powłokę. Aplikator musi być przemoczony/nasiąknięty na całej długości. Powłokę rozcieramy aplikatorem- praktycznie do jej optycznego zniknięcia.
 8. W zależności od temperatury i wilgotności powietrza odczekujemy 30-180 sekund (w temperaturze 20 stopni Celsjusza ok. 60 sekund).
 9. Okrągłymi, drobnymi  i szybkimi ruchami dokładnie rozcieramy (nie docieramy !) powłokę, aż do uzyskania jednolitego wyglądu(należy pomóc sobie lampą inspekcyjną). Rozcieramy jedynie ciężarem samej dłoni, bez żadnego nacisku. Zalecamy rozcieranie powłoki fioletową mikrofibrą Nanolex, która jej nie wchłania a rozciera. Należy docierać z zakładkami o sąsiedni element / powierzchnię łączoną.
 10. Nakładanie kolejnej warstwy powłoki następuje po 5-15 minutach od nałożenia warstwy poprzedniej, (w międzyczasie NIE wygrzewamy pierwszej warstwy, nie odtłuszczamy itd.), (w temperaturze 20 stopni Celsjusza zalecamy 10 minut). Drugą i kolejną warstwę rozcieramy natychmiast po aplikacji. Jeżeli aplikacja drugiej warstwy sprawia trudnośći oznaczo to że wystarczy jedynie jedna (w większości przypadków przyjmują się dwie warstwy).
 11. Po zakończonym procesie aplikacji zalecamy wyjazd na światło dzienne, w celu upewnienia się, że powłoka została idealnie dotarta.
 12. Wstępne utwardzenie powłoki następuje po 12 godzinach w temperaturze 20 stopni Celsjusza (auto może mieć wtedy kontakt z wodą), pełne utwardzenie następuje w przeciągu 1-2 tygodni (po tym okresie auto można pierwszy raz umyć). Wyjazd auta z garażu zalecamy po 24 godzinach.
 13. Przed wyjazdem auta na zewnątrz a najwcześniej po 12h, zalecamy aplikację SiFinish. Ma on za zadanie chronić powłokę na początku, która nie jest w pełni utwadzona  przed powstawaniem zacieków.

W okresie zimowym zalecamy odczekanie 12h przed wygrzewaniem. Wymaga tego kompozycja rozpuszczalników oraz ich właściwości. Powłokę wygrzewamy w temperaturze 50 stopni Celsjusza przez 8 godzin/ 80 stopni Celsjusza przez 2 godziny.

Wskazówki:

 1. Zalecamy częstą zmianę mikrofibry do rozcierania (na auto wielkości Opla Astry powinniśmy zużyć przynajmniej 2- mikrofibry na warstwę). Nie zmienianie stron oraz samej mikrofibry może powodować “mazy”.
 2. Brak częstej zmiany aplikatora (zalecamy zmianę co około 15 minut) może powodować rysowanie lakieru oraz powstawanie “mazów”. Powodem jest odparowywanie rozpuszczalników z powierzchni aplikatora, co powoduje jego utwardzanie.
 3. Prawidłowa ilość zużytego produktu w przypadku dwóch warstw(w zależności od rodzaju oraz stanu lakieru zużycie może różnić się o +/- 20%):
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Brwinów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u CHEMOPAK za co najmniej 600,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

APS CHEMOPAK BIS
Piłsudskiego 21
05-840 Brwinów
woj. mazowieckie
email: biuro@chemopak.com
tel.: +48 22 729 42 52

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:30

płatność tylko gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

APS CHEMOPAK BIS
Piłsudskiego 21
05-840 Brwinów
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: 


1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@chemopak.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. 

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 


4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

APS CHEMOPAK BIS
PIŁSUDSKIEGO 21
05-840 BRWINÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: APS CHEMOPAK BIS gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i pewność zwrotów. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@chemopak.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres siedziby firmy podany wyżej. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego]. Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]. Towar zwracany jest w stanie niezmienionym (chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu), odpowiednio zabezpieczony, wraz z dowodem zakupu. Zwrot należności za towar następuje do 14 dni od daty otrzymania kompletnej przesyłki. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Zastrzegamy sobie prawo do zwrotu pieniędzy za najtańszą możliwą opcję dostawy zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta z dn. 30. maja 2014, Dz.U. 2014 poz.827, cyt: Art. 33. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Klient będący konsumentem ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności rzeczy. Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko wtedy, gdy kupujący jest konsumentem, a zakup nastąpił u przedsiębiorcy. Wszystkie produkty oferowane przez Sprzedającego są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Sprzedawca jest odpowiedzialny za wady towaru na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.

O sprzedającym
CHEMOPAK
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

4758

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 22 729 42 52
 • +48 608 506 522
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:30
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Naszym celem jest zapewnienie Państwu maksymalnej satysfakcji z bezpiecznych zakupów internetowych, dlatego kładziemy duży nacisk na szybką i profesjonalną obsługę Klienta. U nas nigdy nie kupujesz w ciemno. Nasze biuro, sklep i magazyn znajduje się pod adresem: APS CHEMOPAK BIS ul. Piłsudskiego 21 05-840 Brwinów Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Pozostałe informacje

WYSYŁKI. Przesyłki wysyłamy kurierem codziennie od poniedziałku do piątku chyba, że na aukcji zaznaczono inaczej. W przypadku płatności z góry przesyłki wysyłamy zazwyczaj w dniu zaksięgowania lub dzień po zaksięgowaniu Państwa wpłaty na naszym koncie. Zamówiony towar wysyłany jest na dane umieszczone w naszym formularzu. Jeżeli z jakichś przyczyn nie otrzymałeś towaru do 7 dni od wpłaty pieniędzy powiadom nas drogą mailową, a my natychmiast sprawdzimy zamówienie i udzielimy Ci informacji o statusie przesyłki. UWAGA. Cennik dostaw oraz Wysyłka Gratis dotyczy jedynie przesyłek krajowych. UWAGA. Prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka, opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, proszę spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia mechanicznego sprzętu. Prosimy o sprawdzenie również czy w paczce mają Państwo dowód zakupu. DODATKOWE INFORMACJE. Jeżeli klient nie wypełni formularza po zakupowego i skontaktuje się z nami w przeciągu 14 dni od daty zakupu przedmiotu w sprawie sfinalizowania transakcji, może zostać ona anulowana, a następnie wystąpimy o zwrot prowizji do Allegro. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy produktów były wolne od błędów, jednakże zastrzegamy sobie prawo do pomyłki. Zdjęcia produktów są zdjęciami poglądowymi i mogą różnić się nieznacznie od produktu fizycznego. JEŻELI DOKONUJESZ ZAKUPU LUB LICYTUJESZ NA NASZYCH AUKCJACH WYRAŻASZ ZGODĘ NA NASZE WARUNKI SPRZEDAŻY I AKCEPTUJESZ NASZ REGULAMIN