NAMIOT NAMIOCIK TIPI WIGWAM DOMEK DLA DZIECI (7209431827)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
129,00 zł
z 6 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 11,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 14,99 zł
 • lokalizacja: Gdów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • rodzaj: iglo, wigwamy
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • długość (cm): 120
 • szerokość (cm): 120
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • wysokość (cm): 150

Opis

NAMIOT NAMIOCIK TIPI WIGWAM DOMEK DLA DZIECI 

NAMIOT WIGWAM

 • Idealny do domu lub ogrodu.
 • Wymiary: 120 x 120 x 150 cm.
 • Drewniana konstrukcja stelażu.
 • Podwijane wejście + okno.
 • Szybki i prosty montaż.
 • Estetyczne wykonanie.

Namiocik charakteryzuje bezpieczna i wytrzymała konstrukcja.

Kod produktu: 8177, 

Producent: IPlay, 

Wymiary: 120 x 120 x 150 cm, 

Waga: ok 1 kg,

Konstrukcja stelaża: drewniana, 

Poszycie: poliester, 

Grupa wiekowa: +3 lata, 

Gwarancja: 12 miesięcy.

Dostawa i płatność
od 11,99 zł

Lokalizacja: Gdów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
11,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
14,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji producenta. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Arden Company Marcin Pająk
Bilczyce 196
32-420 Gdów
Dodatkowe informacje

 

1. Sprzedawca jest zobowiązany do dostarczenia bez wad towarów, zamówionych przez Kupującego.

2. Sprzedawca odpowiada wobec Kupującego będących konsumentami na zasadach dotyczących rękojmi za wady uregulowanej  w ustawie - z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (tekst jedn. Dz.U. 2017 poz. 459 ze zm.).

3. W przypadku umów sprzedaży, w których Kupującym nie jest konsument, w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo wyłącza się zastosowanie przepisów art. 556-576 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (tekst jedn. Dz.U. 2017 poz. 459 ze zm.).

4. Realizacja uprawnień z tytuły rękojmi za wady jest dalej określana jako reklamacja.

5. Reklamacje mogą być zgłaszane:

a. pisemnie, na adres Sprzedawcy.;

b. e-mailem, na adres poczty elektronicznej Sprzedawcy.

6. Kupujący będący konsumentem ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od dostarczenia mu zamówionych towarów.

7. Jeśli zamówiony towar ma wadę Kupujący będący konsumentem, składając reklamację, może skorzystać z uprawnień przewidzianych w art. 556 i następnych ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (tekst jedn. Dz.U. 2017 poz. 459 ze zm.).

8. Do zgłoszenia reklamacyjnego Kupujący będący konsumentem zobowiązany jest dołączyć dowód zakupu. 

9. W terminie 14 dni od złożenia reklamacji, Sprzedawca ustosunkuje się do niej i powiadomi Kupującego będącego konsumentem o sposobie dalszego postępowania. 

10. W przypadku, gdy do zrealizowania żądań Kupującego będącego konsumentem, przedstawionych w reklamacji, konieczne jest dostarczenie przez niego Sprzedawcy reklamowanego towaru, Kupujący będący konsumentem dostarczy reklamowany towar na koszt Sprzedawcy na adres Sprzedawcy.

11. Jeżeli ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania dostarczenie rzeczy przez Kupującego byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić rzecz Sprzedawcy w miejscu, w którym rzecz się znajduje.

12. Sprzedawca dołoży starań by reklamacje były rozpatrywane bez zbędnej zwłoki.

13. Po wyczerpaniu procedury uregulowanej w niniejszej Sekcji, Kupujący nie ma możliwości skorzystania z żadnych pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji (dostępna jest droga sądowa). Nie jest możliwe dochodzenie roszczeń na drodze pozasądowej.

13. Sprzedawca nie udziela gwarancji na rzeczy będące przedmiotem zawieranych umów ani nie oferuje żadnych usług posprzedażowych. O ile nabyty towar objęty jest gwarancją np. producenta, importera itp., Kupujący może wykonywać uprawnienia wynikające z gwarancji. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Arden Company Marcin Pająk
Bilczyce 196
32-420 Gdów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

1. Niniejsza sekcja dotyczy jedynie Kupujących będących konsumentami.

2. Kupujący może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy sprzedaży bez podawania przyczyn.

3. Termin, o którym mowa w ust. 2 biegnie od skutecznego dostarczenia zamówionego przez Kupującego towaru pod adres wskazany przez Kupującego.

4. Odstąpienie następuje poprzez złożenie przez Kupującego stosownego pisemnego oświadczenia na adres Sprzedawcy; Kupujący może skorzystać z formularza zamieszczonego w niniejszej Sekcji.

5. Sprzedawca zwróci Kupującemu wszystkie płatności, w tym koszty dostawy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego Kupujący użył przy zapłacie, w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu; w przypadku, gdy Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Jeżeli Kupujący wybrał sposób zapłaty w postaci płatności za pobraniem, zwrot płatności nastąpi za jego zgodą i - w zależności od wyboru Kupującego - na wskazany przez niego rachunek bankowy lub przekazem pocztowym na wskazanych przez niego adres.

6. Kupujący zwróci Sprzedawcy towary w terminie do 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu, ponosząc bezpośrednie koszty zwrotu.

7. Korzystając z prawa do odstąpienia od umowy, Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

8. Prawo odstąpienia nie przysługuje Kupującemu, gdy:

a. została zawarta umowa o świadczenie usług, a Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta;

b. towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

c. towarem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

d. towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

e. towarem są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

f. towarem są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi Sprzedawca nie ma kontroli;

g. Kupujący wyraźnie żądał, aby Sprzedawca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji;

h. towarem są świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

i. umowa dotyczy dostarczania dzienników, periodyków lub czasopism. 

O sprzedającym
Arden24h
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

67

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 504******** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Arden Company 

    

Pozostałe informacje

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ 

1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę - za pośrednictwem Internetu. Dodatkowe informacje można uzyskać e-mailem: ardencompany@op.pl. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego, w kolejności chronologicznej wpłynięcia.

 2. W wyjątkowych sytuacjach, zdarzeniach losowych nie zależnych bezpośrednio od nas np.(kradzież towaru, zniszczenie towaru, duża liczba oczekujących zamówień) zastrzegamy sobie prawo do realizacji zamówienia w przeciągu 7 dni roboczych od chwili otrzymania e-maila potwierdzającego zamówienie. 


POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Dane osobowe Użytkowników będących osobami fizycznymi (w tym osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą) będą przetwarzane przez Sprzedawcę jako administratora danych osobowych w celu świadczenia usług przez Sprzedawcę za pośrednictwem Sklepu, jak również w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem Sklepu, w tym dotyczących usług i towarów prezentowanych w Sklepie. Przetwarzanie zbieranych danych odbywa się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 roku, poz. 922 ze zm.). Podanie przez Kupującego swoich danych osobowych jest dobrowolne i odbywa się zgodnie z postanowieniami regulaminu Grupy Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000268796, o numerze identyfikacji podatkowej NIP 5272525995 jako podmiotu prowadzącego platformę handlową on-line o charakterze otwartym, dostępną w domenie allegro.pl. 

 2. Dane osobowe Kupującego mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Dane osobowe Użytkowników mogą być także przekazywane lub ujawniane – w niezbędnym i wymaganym zakresie - podmiotom trzecim, w tym podmiotom wykonującym na zlecenie Sprzedawcy czynności związane z zawartą z Kupujący Umową, m. in. operatorom obsługującym płatności elektroniczne z tytułu zawieranych Umów lub podmiotom realizującym dostawy zamówionych towarów. 

 3. Sprzedawca zapewnia Kupującym, których dane osobowe przetwarza, realizację uprawnień wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych i ich poprawiania oraz prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie. 

 4. W ramach realizacji prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych, Kupujący ma w szczególności prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jego danych ze względu na jego szczególną sytuację, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych, gdy Sprzedawca przetwarza je gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Sprzedawcę lub gdy Sprzedawca zamierza je przetwarzać w celach marketingowych, lub wobec przekazywania przez Sprzedawcę danych osobowych Użytkownika innemu niż Sprzedawca administratorowi danych. 

 5. Poufne informacje dotyczące Kupujących, w tym dane osobowe Kupujących są chronione przez Sprzedawcę przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, a także innymi przypadkami ich ujawnienia albo utraty oraz przed zniszczeniem lub nieuprawnioną modyfikacją wskazanych danych oraz informacji poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych. 

Wyświetlenia:13
Numer oferty:7209431827
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj