NALEŚNIKARKA PATELNIA CLATRONIC DO NALEŚNIKÓW (6484142938)

zakończona
54,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • lokalizacja: Gołkowice
  • stan: używany
  • rodzaj: do naleśników

38114020040000350237­549330

Witam serdecznie na Mojej aukcji. Co odróżnia mnie od konkurencji, czyli przynajmniej pięć powodów dla których warto skorzystać z mojej oferty

- sprzedażą na Allegro zajmuję się profesjonalnie od 07-10-2003
- zapewniam bardzo dobrze zabezpieczoną i ekspresową wysyłkę - zamieszczam dokładne zdjęcia REAL FOTO - widzisz co kupujesz - każdego klienta traktuję indywidualnie - gwarantuję 100 % satysfakcji - kupujesz u Pewniaka - świadczą o tym komentarze - ponad 5000 pozytywnych

Komentarz wystawiony przez jednego z Allegrowiczów:

alles1 (92) (Kupujący) Pozytywny śro 20 cze 2007 09:49:14 203178108

"DUŻY POZYTYW!!!! Nie tylko bardzo szybko, nie tylko profesjonalnie, nie tylko rzetelna informacja przez cały czas trwania aukcji, lecz rzetelna troska o przebieg i finalizację transakcji. Wśród Allegrowiczów ten wyraźnie należy do liderów!"

NALEŚNIKARKA PATELNIA CLATRONIC DO NALEŚNIKÓW

CM-3372

Dzięki niej zrobisz naleśniki takie jak lubisz
Bez przypalania, bez zapachu tłuszczu.

Można usmażyć duże naleśniki o średnicy 29 cm
Smażenie bez tłuszczu
Bardzo cienkie naleśniki
Z powłoką antyadhezyjną
Stopniowa regulacja termostatu
Sygnalizator pieczenia

Trzonek z termoizolacją
Nawijanie kabla na spodzie urządzenia
Z przyrządem do rozprowadzania ciasta
(szerokość 17 cm)
Urządzenie cechuje bardzo niewielka waga

Naleśniki bardzo szybko się pięką – wystarczą 2 minuty na jedną stronę!!!

Zasilanie: 230 V
Moc: 900 W
Długość kabla: 80 cm
Wymiary
29 x 35 x 7
(długość x wysokość x szerokość)
Płyta ma średnicę 29 cm

Specyfikacja przedmiotu:

UŻYWANY - stan idealny jak nowy - użyta kilka razy

nietrafiony prezent

niestety nie otrzymałem gwarancji

DZIAŁA W 100% !!!

OPAKOWANIE: oryginalne pudełko

U MNIE REAL FOTO !!!

ZAPRASZAM TAKŻE NA INNE MOJE AUKCJE

Zanim zalicytujesz zastanów się czy chcesz kupić-oferta raz złożona jest wiążąca!

* Szczegóły na stronie o mnie

Aukcja posiada blokady przeciw Snajperom !!!

Jeśli adres wysyłki jest inny niż w danych z Allegro proszę go podać zaraz po zakupie !

Nie wysyłam za pobraniem!

Informuję na bieżąco drogą mailową o statusie transakcji:

1. Przyjęcie zamówienia

2. Potwierdzenie zaksięgowania wpłaty

3. Potwierdzenie nadania przesyłki

Jako jeden z nielicznych sprzedawców o wysyłce POWIADAMIAM także SMSem

Jeśli prześlesz potwierdzenie dowodu wpłaty nadaję przesyłkę nie czekając na zaksięgowanie pieniędzy

Ekspresowa wysyłka do 24h !

PRZED LICYTACJĄ ZAPOZNAJ SIĘ ZE:

Przedpłata na konto

Koszt wysyłki podany powyżej w formach płatności

W przypadku zakupu na kilku Moich aukcjach lub większej ilości sztuk proszę o kontakt w celu ustalenia łącznego kosztu przesyłki zbiorczej

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską zawsze jako polecone priorytetowe

Opłata za wysyłkę zawiera: koszt wysyłki, koszt pakowania (kopertę powietrzną, woreczek strunowy w jaki pakowany jest przedmiot, a także zabezpieczenie taśmą eliminującą nieautoryzowane otwarcie) oraz koszty logistyczne.

Cena przesyłki zawiera: usługę pakowania,

Przed licytacją zapoznaj się z moim regulaminem.

Pamiętaj, że licytując u mnie akceptujesz go

Osoby bez pełnej aktywacji konta, z małą ilością komentarzy pozytywnych (mniej niż 10), z przewagą negatywnych komentarzy lub ujemną ich ilością proszone są zaraz po zalicytowaniu o potwierdzenie mailowo chęci udziału w licytacji. W przeciwnym wypadku będę usuwał takie osoby i dodawał je do czarnej listy !!!

NIE ODWOŁUJĘ OFERT !!!

Przystąpienie do licytacji jest równoznaczne ze zgłoszeniem chęci zakupu przedmiotu i niesie za sobą odpowiednie skutki prawne podobne jak złożenie zamówienia na towar

Każda próba oszustwa będzie karana NEGATYWEM oraz zgłaszana do Allegro i na policję w myśl art. 286 par 1 Kodeksu Karnego, mamy do czynienia z przestępstwem !!!

Informuję iż sprzedaż u Mnie jest sprzedażą prywatną i przedmioty nie podlegają gwarancji chyba, że w opisie aukcji zaznaczam, że jest gwarancja

Klient jest odpowiedzialny za dostarczenie reklamowanego towaru na własny koszt

Nie zwracam kosztów wysyłki i pakowania

Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki

©Copyright by toma81 2003-2014

Zobacz moje pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

Próby kopiowania kodu HTML, jego części lub zdjęć mojego autorstwa są zabronione i będą zgłaszane administratorom Allegro. Stanowi to naruszenie praw autorskich (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170).

Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych! UWAGA! ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA AUKCJI PRZED CZASEM.

Informuję na bieżąco drogą mailową o statusie transakcji
O wysyłce POWIADAMIAM także SMSem
Ekspresowa wysyłka do 24h !

Jako Sprzedający wystawiam komentarz jako drugi w kolejności. Proszę nie zapominać o wystawieniu komentarza, oczekuję na niego 14 dni roboczych od dnia nadania przesyłki po tym czasie transakcję uważam za zakończoną pozytywnie. Jeżeli z otrzymaną przesyłką jest coś nie tak - proszę o kontakt. Proszę nie wystawiać pochopnie komentarza negatywnego lub neutralnego. Zawsze można dojść do porozumienia i wyjaśnić sprawę.
Jeśli nie nawiązując kontaktu otrzymuję komentarz negatywny lub neutralny rewanżuję się tym samym.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Co odróżnia mnie od konkurencji: - sprzedażą na Allegro zajmuję się od 07-10-2003 - zapewniam bardzo dobrze zabezpieczoną i ekspresową wysyłkę - zamieszczam dokładne zdjęcia REAL FOTO - widzisz co kupujesz - każdego klienta traktuję indywidualnie - gwarantuję 100 % satysfakcji - kupujesz u Pewniaka - świadczą o tym komentarze - ponad 5000 pozytywnych Komentarz wystawiony przez jednego z Allegrowiczów: alles1 (92) (Kupujący) Pozytywny śro 20 cze 2007 09:49:14 203178108 "DUŻY POZYTYW!!!! Nie tylko bardzo szybko, nie tylko profesjonalnie, nie tylko rzetelna informacja przez cały czas trwania aukcji, lecz rzetelna troska o przebieg i finalizację transakcji. Wśród Allegrowiczów ten wyraźnie należy do liderów!" Nr konta bankowego mBank: 38114020040000350237549330 w tytule przelewu proszę koniecznie wpisać login z Allegro i numer aukcji !

kontakt

  • 501-686-265
    Proszę o kontakt telefoniczny od 8:00 - 20:00 Jeśli nie odbieram proszę o SMS

reklamacje

Informuję iż sprzedaż u Mnie jest sprzedażą prywatną i przedmioty nie podlegają gwarancji chyba, że w opisie aukcji zaznaczam, że jest gwarancja. Klient jest odpowiedzialny za dostarczenie reklamowanego towaru na własny koszt. Nie zwracam kosztów wysyłki i pakowania. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

pozostałe informacje

Wysyłka i forma płatności : Wysyłka zakupionych towarów następuje poprzez Pocztę Polską przeważnie w ciągu 24h od momentu otrzymania Państwa płatności (dni robocze od poniedziałku do piątku). Obowiązuje tylko i wyłącznie przedpłata na konto, nie wysyłam za pobraniem. Jeśli adres wysyłki jest inny niż w danych z Allegro proszę go podać zaraz po zakupie! Koszt wysyłki podany jest na każdej aukcji w formach płatności. W przypadku zakupu na kilku Moich aukcjach lub większej ilości sztuk proszę o kontakt w celu ustalenia łącznego kosztu przesyłki zbiorczej. Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską zawsze jako polecone priorytetowe. Opłata za wysyłkę zawiera: koszt wysyłki, koszt pakowania (kopertę powietrzną, woreczek strunowy w jaki pakowany jest przedmiot, a także zabezpieczenie taśmą eliminującą nieautoryzowane otwarcie) oraz koszty logistyczne. Na życzenie kupującego mogę za dodatkową opłatą nadać przesyłkę z opcją "ostrożnie", jeśli nie otrzymam takiej dyspozycji przesyłka będzie nadana bez tej opcji na ryzyko kupującego. Termin płatności : Na wpłatę pieniędzy oczekuję do 7 dni od zakończenia aukcji. Po 10 dniach wypełniony zostaje Formularz Zwrotu Prowizji i wysłany jest do Allegro, co wiąże się z negatywnym komentarzem oraz z punktem karnym dla Kupującego, po trzech takich punktach konto użytkownika zostaje zablokowane przez Allegro. Powiadomienia : Informuję na bieżąco drogą mailową o statusie transakcji: 1. Przyjęcie zamówienia. 2. Potwierdzenie zaksięgowania wpłaty. 3. Potwierdzenie nadania przesyłki. Jako jeden z nielicznych sprzedawców o wysyłce POWIADAMIAM także mailem ze zdjęciem potwierdzenia nadania ułatwiającym śledzenie przesyłki. Jeśli prześlesz potwierdzenie dowodu wpłaty nadaję przesyłkę nie czekając na zaksięgowanie pieniędzy. Komentarze : Jako Sprzedający wystawiam komentarz jako drugi w kolejności. Proszę nie zapominać o wystawieniu komentarza, oczekuję na niego 14 dni roboczych od dnia nadania przesyłki. Po tym czasie transakcję uważam za zakończoną pozytywnie. Jeżeli z otrzymaną przesyłką jest coś nie tak - proszę o kontakt. Proszę nie wystawiać pochopnie komentarza negatywnego lub neutralnego. Zawsze można dojść do porozumienia i wyjaśnić sprawę. Jeśli nie nawiązując kontaktu otrzymuję komentarz negatywny lub neutralny rewanżuję się tym samym. Uwaga : Osoby bez pełnej aktywacji konta, z małą ilością komentarzy pozytywnych (mniej niż 10), z przewagą negatywnych komentarzy lub ujemną ich ilością proszone są zaraz po zalicytowaniu o potwierdzenie mailowo chęci udziału w licytacji. W przeciwnym wypadku będę usuwał takie osoby i dodawał je do czarnej listy. NIE ODWOŁUJĘ OFERT !!! Przystąpienie do licytacji jest równoznaczne ze zgłoszeniem chęci zakupu przedmiotu i niesie za sobą odpowiednie skutki prawne podobne jak złożenie zamówienia na towar Każda próba oszustwa będzie karana NEGATYWEM oraz zgłaszana do Allegro i na policję w myśl art. 286 par 1 Kodeksu Karnego, mamy do czynienia z przestępstwem !!! Przedmioty sprzedawane jako TOWAR POEKSPOZYCYJNY * mogą nosić lekkie ślady użytkowania takie jak: przebarwienia, przybrudzenia, zaciągnięcia, ryski, otarcia itp. Trzeba pamiętać o tym, że nie jest to towar nieużywany, może odbiegać jakością i funkcjonalnością od towaru nowego.