Nakładka na Rolkę Stopki Montażownicy UNITROL 4szt (6541439482)

6 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
60,00 zł
z 492 kompletów
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • Przesyłka kurierska 11,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
Zakupy od 400 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Jabłonna Majątek 12, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.04 [kg]
 • marka: Inny

opisNakładka na rolkę stopki montażownicy UNITROL

 • producent: Unitrol
 • zastosowanie: nakładka na rolkę stopki
 • materiał: kompozyt
 • mocowanie: wcisk

Zobacz wszystkie parametry ›

Bezpieczna dla felg

Wymiana lub osłonięcie metalowej rolki plastikowym zamiennikiem daje pewność, że na krawędzi felgi nie pozostaną żadne ślady po wykonaniu montażu lub demontażu opony.


Perfekcyjny dobór materiałów

Wszystkie nakładki dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z kompozytów o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, dzięki czemu warstwa zewnętrzna nakładek dłużej zachowuje swój kształt i grubość, nawet po wielokrotnym użyciu.


Prosty montaż

Montaż nakładki na wcisk jest najszybszym z możliwych, bo nie wymaga wykręcania metalowej rolki.


Przeznaczenie

Nakładka jest zaprojektowana do montażownic firmy UNITROL, ale także do wielu innych produktów. Aby sprawdzić, czy nakładka pasuje do Twojego sprzętu, skontaktuj się z nami.

Producent
Unitrol
Zastosowanie
nakładka na rolkę stopki
Materiał
kompozyt
Mocowanie
wcisk
Index katalogowy
12-00-04


Zobacz również inne nasze przedmioty
Kliknij i sprawdź

łyżki do opon

Kliknij i sprawdź

stopki

Kliknij i sprawdź

nakładki

Kliknij i sprawdź

montażownice ręczne

Kliknij i sprawdź

wyważarki do kół

O firmie

P.H.U. Szczepan - Kompleksowe wyposażenie wulkanizacji i warsztatów

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez allegro@phu-szczepan­.pl , infolinię 81 565 71 71 lub 519 638 654 oraz przy pomocy formularza allegro .

Wszelkie prawa zastrzeżone przez P.H.U. Szczepan. Zakaz kopiowania i używania materiałów bez zgody właściciela.

CATM35 CATM31 K-phu cat-2017 cat-ats cat-nakladka-na-rolk­e-stopke cat-unitrol cat-kompozyt
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u phu-szczepan za co najmniej 400 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
7,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
11,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
600
przybliżony czas realizacji:
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
17,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
600
przybliżony czas realizacji:
1 dzień roboczy

Dodatkowe informacje


Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy może być dokonywany tylko przez konsumenta.

Towar wysyłamy po wcześniejszej wpłacie na konto lub przesyłką pobraniową (płatność przy odbiorze).
Kupując na kilku aukcjach lub większą ilość jednego towaru, za wysyłkę płacisz tylko raz WEDŁUG WAGI - o koszt zapytaj sprzedawcę.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

Szczepaniak Krzysztof P.H.U. SZCZEPAN
Jabłonna - Majątek 12
23-114 Jabłonna
Dodatkowe informacje

REKLAMACJE: 


1. Sprzedawca jest odpowiedzialny wobec Kupującego, jeżeli sprzedany Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), gdzie wadą fizyczną jest niezgodność dostarczonego Towaru z umową. 

2. Kupujący może składać reklamację z tytułu niezgodności Towaru z umową w dowolnej formie. Sprzedawca, w celu szybszego rozpatrzenia reklamacji, rekomenduje wysyłanie formularza reklamacyjnego dostępnego do pobrania pod adresem: rma.phu-szczepan.pl na adres poczty elektronicznej e-mail: reklamacje@phu-szczepan.pl. 

3. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę dokonania Zamówienia lub numer dokumentu zakupu, stanowiące podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji (Towar), ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

4. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca zwróci się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

5. Reklamacja składana przez Kupującego posiadającego status Konsumenta zostanie rozpatrzona przez Sprzedawcę w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci i w tym terminie Konsument zostanie poinformowany o jej rozpatrzeniu. 

6. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

7. Koszt dostarczenia wadliwego towaru pokrywa Sprzedawca. W momencie przyjmowania reklamacji Sprzedawca poinformuje Kupującego o możliwości przesłania wadliwego Towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej wskazanej przez Sprzedawcę. Wysyłki za pobraniem nie będą odbierane przez Sprzedawcę. 

8. Sprzedawca jest zwolniony z odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Kupujący w momencie zawarcia umowy wiedział o wadzie, np. oferta sprzedaży Towaru zawierała informację o usterce. Wada ta nie będzie podlegała reklamacji, ale Towar można zareklamować, jeżeli ujawni się w nim inna usterka - nieznana Kupującemu w momencie zakupu. 

9. W przypadku reklamacji Towaru przez Kupującego nie posiadającego statusu Konsumenta Sprzedawca decyduje o formie odpowiedzialności z tytułu rękojmi i zobowiązuje się w pierwszej kolejności do naprawy Towaru, jeśli nie będzie to możliwe - do wymiany Towaru na nowy, jeśli obydwie formy nie będą możliwe - do odstąpienia od umowy. 


MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROZSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR: 

Kupujący mający status Konsumenta ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich". 


GWARANCJA 


1. W przypadku Towarów objętych gwarancją producenta lub importera uprawnienia z tego tytułu należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w dokumencie gwarancyjnym, bezpośrednio do podmiotu będącego gwarantem. 

2. Uprawnienia Kupującego z tytułu odpowiedzialności Sprzedawcy za wady Towaru nie wyłączają, nie ograniczają, ani nie zawieszają uprawnień Kupującego wynikających z gwarancji udzielonej przez gwaranta - na zasadach wskazanych w dokumencie gwarancyjnym.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Szczepaniak Krzysztof P.H.U. SZCZEPAN
Jabłonna-Majątek 12
23-114 Jabłonna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

SŁOWNIK POJĘĆ: 


Sprzedawca - P.H.U. SZCZEPAN Krzysztof Szczepaniak, legitymujący się wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 7122546761. 

Kupujący - każdy podmiot składający Zamówienie u Sprzedawcy za pośrednictwem serwisu internetowego allegro.pl (Konsument lub osoba nieposiadająca statusu Konsumenta). 

Konsument - Kupujący będący osobą fizyczną, dokonujący czynności prawnej (umowa sprzedaży na odległość), niezwiązanym bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową, zgodnie z art. 221 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U.1964.16.93). 

Towar - rzecz ruchoma, dostępna w sprzedaży u Sprzedawcy za pośrednictwem serwisu internetowego allegro.pl. Zamówienie - oświadczenie woli Kupującego zmierzające bezpośrednio do zawarcia umowy sprzedaży Towarów należących do Sprzedawcy, za pośrednictwem serwisu internetowego allegro.pl, określające co najmniej rodzaj i liczbę Towarów. 


ODSTĄPIENIE OD UMOWY (ZWROT TOWARU): 


1. Kupujący mający status Konsumenta ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów zakupionych u Sprzedawcy, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, składając stosowne oświadczenie woli, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zakupionego Towaru. 

2. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać przed jego upływem stosowne oświadczenie woli, na adres poczty elektronicznej e-mail: reklamacje@phu-szczepan.pl lub za pomocą poczty tradycyjnej na adres Sprzedawcy. 

3. Można skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy dostępnego do pobrania pod adresem: rma.phu-szczepan.pl

 4. W przypadku otrzymania od Konsumenta formularza odstąpienia od umowy drogą elektroniczną, Sprzedawca prześle niezwłocznie potwierdzenie jego otrzymania na podany przez Konsumenta adres e-mail. 

5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwróci wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, związane z zakupem Towaru, co do którego zostało zgłoszone odstąpienie od umowy, w tym koszty dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę).

6. Zwrot płatności zostanie wykonany niezwłocznie, a na pewno nie później niż 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Sprzedawca może jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. 

7. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona za pomocą przelewu na numer konta wskazany przez Konsumenta, po uzyskaniu jego zgody na taki wybór sposobu płatności. W innym przypadku płatność zostanie dokonana przy użyciu tych samych sposobów płatności jakich użył Konsument podczas składania Zamówienia. 

8. W przypadku odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny Konsument ma obowiązek dostarczyć do siedziby Sprzedawcy zakupiony Towar, najlepiej wraz z dokumentem zakupu, nie później niż 14 dni od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 

9. W przypadku odstąpienia od umowy Kupujący ponosi bezpośrednie koszty związane z odesłaniem towaru. 

10. Jeżeli nie można rozsądnie oceniając wcześniej obliczyć kosztów zwrotu rzeczy, Kupujący będzie musiał ponieść koszt odesłania towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 2000 zł. 

11. Kupujący odpowiada wobec Sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w nieodpowiedni sposób. Jeśli tak robi Sprzedawca obciąży Kupującego dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru. Kupujący ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. 

12. Klientowi nie będącemu Konsumentem zgodnie z art. 22 Kodeksu Cywilnego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. W przypadku takich klientów zasady odstąpienia od umowy regulują przepisy Kodeksu Cywilnego. 


BRAK ODSTĄPIENIA OD UMOWY 


1. Prawo do odstąpienia od umowy przez Konsumenta, bez podawania przyczyny, obejmuje wszystkie Towary prezentowane w Sklepie Sprzedawcy, z wyjątkiem rzeczy nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji Konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

O sprzedającym

phu-szczepan
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

11813

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

 • 81 565 71 71
 • 519 638 654
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy największą hurtownią wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych we wschodniej Polsce. Od 2006 roku pomagamy otwierać i rozwijać serwisy ogumienia w całym kraju. Jesteśmy liderem sprzedaży internetowej w branży wulkanizacyjnej a naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi,

właściciele warsztatów jak i drobni majsterkowicze. Niezależnie od tego jak duże jest zamówienie, każde z nich jest przez nas traktowane priorytetowo. Wysyłka w 24h to nasza domena. 4000 m2 powierzchni magazynowej gwarantuje nieprzerwaną dostępność produktów.

Firma P.H.U. SZCZEPAN jest wyłącznym importerem marki Auto Tyre Service.

W ofercie ATS znajdują się wyważarki do kół, montażownice do opon, materiały naprawcze, ciężarki, zawory i wszelkie akcesoria wulkanizacyjne.

Pozostałe informacje

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Podczas składania Zamówienia Kupujący obowiązany jest podać prawidłowe i aktualne dane kontaktowe. Brak prawidłowych danych może uniemożliwiać realizację Zamówienia.

2. Sprzedawca realizuje dostawę Towarów za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej, na terytorium Polski.

3. Dokumentem sprzedaży jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura Vat, którą

Kupujący otrzymuje razem z przesyłką.

SPRAWDZENIE ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI PRZEZ KUPUJĄCEGO

1. Kupujący powinien w obecności kuriera sprawdzić czy zawartość paczki nie została uszkodzona w czasie transportu. Pracownik firmy kurierskiej ma obowiązek pozostania na miejscu do momentu sprawdzenia przesyłki przez Kupującego.

2. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego, iż przesyłka została uszkodzona w wyniku transportu,

Sprzedawca zaleca spisanie protokołu szkody w obecności kuriera oraz poinformowanie o tym Sprzedawcy. W przypadku trudności ze sporządzeniem protokołu szkody zaleca się spisanie danych

osobowych pracownika firmy dostarczającej przesyłkę i przekazanie tych informacji dla Sprzedawcy.

JAKOŚĆ TOWARÓW

1. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

2. Ceny Towarów widoczne w ofertach Sprzedawcy zawierają obowiązujący podatek VAT.

FORMY DOSTAWY

1.Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej wskazanej przez Sprzedawcę lub Poczty Polskiej.

2. Kupujący ma możliwość odbioru zakupionego Towaru w siedzibie Sprzedawcy.

3. Koszt dostawy obowiązujący na terenie Polski podany jest zawsze przy każdym produkcie.

4. Koszt dostawy Towaru pokrywa Kupujący.

FORMY I WARUNKI PŁATNOŚCI

1. Formy płatności:

- Płatność przed wysyłką przelewem na konto bankowe Sprzedawcy

- Płatność gotówką do rąk pracownika firmy kurierskiej przy odbiorze Towaru (za pobraniem);

- Płatność gotówką w siedzibie Sprzedawcy przy odbiorze Towaru (odbiór osobisty);

- Za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayU;

2. Terminy płatności:

- w przypadku płatności za pobraniem - w dniu dostarczenia Towaru;

- w przypadku płatności przelewem elektronicznym bądź za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayU -  bezpośrednio po dokonaniu Zakupu;