Najwięksi zbrodniarze wojenni 3 DVD BOX (6483754351)

zakończona
50,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • lokalizacja: Będzin
  • stan: nowy
  • polska wersja językowa: lektor
  • liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej
Ekskluzywne wydanie cyklu filmów dokumentalnych przedstawiających sylwetki najbardziej znanych i znienawidzonych zbrodniarzy wojennych. Ludzi, którzy odcisnęli swe krwawe piętno na historii ludzkości doprowadzając do zagłady miliony niewinnych istot, a skazując na cierpienie mieszkańców niemal całego globu.

Zestaw zawiera 3 płyty DVD:

HITLER I STALIN – poruszający podwójny portret dwóch największych zbrodniarzy XX wieku, którzy choć nigdy się nie spotkali, wywierali na siebie przemożny wpływ, a których relacja mieściła się w ramach między fascynacją a nienawiścią

HITLER I MUSSOLINI – studium relacji dwóch sojuszników, których działania doprowadziły do wybuchu największej wojny w dziejach ludzkości, i których armie podbiły większość wolnego świata

HEINRICH HIMMLER – portret człowieka uważanego przez wielu za drugą osobę w III Rzeszy, Himmler przeszedł do historii jako wyjątkowo okrutny i bezwzględny wróg Żydów i innych mniejszości, jest twórcą SS i Gestapo – dwóch najbardziej zbrodniczych formacji hitlerowskich.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

reklamacje

1. Ponieważ nie prowadzę firmy ani działalności gospodarczej nie przyjmuję zwrotów zakupionych na aukcji przedmiotów, 2. Nie udzielam gwarancji na sprzedawane towary nawet jeśli są nowe ( chyba że wyraźnie jest napisane w treści aukcji ).

pozostałe informacje

FORMY PŁATNOŚCI: - przelew pieniędzy na konto ( dane i numer konta wyślę e-mailem po dokonaniu zakupu ), - płatność poprzez PayU, - przy odbiorze ( za pobraniem ) dla osób z min. 50 komentarzami. WYSYŁKA: - koszty wysyłki są zawsze podane w ogłoszeniu, - kupione przedmioty wysyłam na adres podany w allegro ( jeśli mają być inne dane niż w allegro proszę o maila), ZAKUP PRZEDMIOTU: - jeśli nie chcesz kupić nie licytuj, nie odwołuję ofert, - po wygranej aukcji proszę o potwierdzenie zakupu, oraz o podanie formy płatności i wysyłki, - w tytule przelewu proszę podać nick i numer aukcji - nie wycofuję ofert podczas licytacji, - użytkownicy z kontem JUNIOR nie maja możliwości wysyłki za pobraniem, tylko wpłata na konto.