Nagrzewnica olejowa MASTER BV 69 E 20kW z KOMINEM (6541439875)

zakończona
2 600,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
Zakupy od 1 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • rodzaj nagrzewnicy: olejowa

kontakt telefoniczny: 505 514 164 e-mail: sklep@wentylacja24.p­l wystawiamy faktury Vat


Nagrzewnice olejowe MASTER
Nagrzewnice gazowe MASTER
Nagrzewnice elektryczne MASTER
Termostat do nagrzewnic MASTER TH-5
Urządzenia grzewcze RAVANSON
Urządzenia grzewcze BIMAR
Urządzenia grzewcze STANLEY
Turbiny BANANeco bypass
Turbiny ANeco
Turbina AN
Turbiny BANAN bypass
Turbina KOM III bypass
Turbina KOM II
Przewód do DGP ISODEC 100 250st
Skrzynki, kanały, kształtki do DGP
Kolana spalinowe DARCO
Rury spalinowe DARCO
Inteligentny wentylator
CATA E-100 GTH

SILENT SILVER DESIGN

Przenośna nagrzewnica olejowa
Master BV 69 o mocy 20 kW
z odprowadzeniem spalin

Dane techniczne
Przepływ powietrza: 1550 m³/h
Moc: 20 kW
Zużycie paliwa: 1,67 kg/h
Pojemność zbiornika: 36 l
Zasilanie: 220-240/50-60 V/Hz
Temperatura wydmuchu: 93 °C
Moc silnika: 0,30kW
Czas pracy na zbiorniku: 19 h
Zużycie energii: 1,5 A
Wyłącznik fotokomórkowy: w standardzie
Wymiary (dł x sz x wys): 1200 x 400 x 530 mm
Waga netto / brutto: 33 / 37 kg
Gwarancja: 1 rok
Producent:

Opis produktu:

Profesjonalne przenośne nagrzewnice MASTER serii BV z odprowadzaniem spalin cechują się w pełni automatyczną pracą. Komora spalania wykonana jest ze stali nierdzewnej. Obudowa nagrzewnicy jest izolowana, dzięki czemu nie nagrzewa się podczas użytkowania. Nagrzewnice wyposażone są w koła, podstawki i poręcze ułatwiające ich transport. Urządzenie wyposażone jest w zbiornik na olej. Możliwe jest podłączenie termostatu pomieszczeniowego. Zasilanie dla wentylatora i automatyki - 230V.

Nagrzewnice doskonale sprawdzają się do ogrzewania hal produkcyjnych, magazynów, obiektów rolniczych, budów w trakcie realizacji, myjni, warsztatów i namiotów. Nagrzewnice wymiennikowe mają zamkniętą komorę spalania i kominek, umożliwiający odprowadzanie spalin na zewnątrz, dzięki czemu można stosować je w pomieszczeniach o słabszej wentylacji a ciepłe powietrze oddawane do pomieszczenia jest czyste.

Opis modelu:

 • Czyste ciepłe powietrze
 • Możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego
 • Możliwość podłączenia giętkich przewodów
 • Możliwość odprowadzania spalin
 • Duży przepływ powietrza
 • Termostat przegrzania
 • Termostat wychłodzenia
 • Przezroczysty, zewnętrzny filtr paliwa
 • Trzy filtry oleju: filtr w pompie paliwa, filtr ssania
 • oraz filtr na wlewie
 • Elektroniczna kontrolka płomienia z fotokomórką
 • Wymiennik ciepła
 • Komora spalania wykonana ze stali nierdzewnej
 • Zbiornik ze wskaźnikiem poziomu oleju
 • Zestaw kół w standardzie
 • Łatwa konserwacja dzięki zastosowaniu pompy zewnętrznej
 • Mocna i wytrzymała konstrukcja
 • Kontrolka LEDElektroniczny panel sterowania
Główne cechy
System spalania - przepływ powietrza


Parametry techniczne typoszeregu urządzeń

Typ Moc [kW]: Przepływ powietrza [m3/h]: Zużycie paliwa [l/h]: Pojemność zbiornika [l]:
Bv 69 20 1550 1,67 36
Bv 77 20 1550 1,67 36
Bv 110 33 1800 2,71 65
Bv 170 47 1800 3,9 65


Warunki gwarancji

kliknij by pobrać

tel. 505 514 164
sklep@wentylacja24.pl

Przedpłata na konto
Płatność Allegro
Płatność przy odbiorze
Płatność gotówką w siedzibie

Wentylacja24

ul. Gromadzka 54

30-719 Kraków

Pon-Pt 8:00-17:00

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u wentylacja24_pl za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 47 1050 1445 1000 0090 3015 3283
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Wentylacja24_pl powstała z myślą o wszystkich, którzy poszukują sprawdzonych produktów i urządzeń wentylacyjnych w najniższych cenach. Działamy w tradycyjnej branży handlu wentylatorami już od kilku lat. Przez ten okres zebraliśmy szereg doświadczeń, które dzisiaj z powodzeniem wykorzystujemy w Internecie. Oferujemy produkty dostępne dla wszystkich na naszych aukcjach w serwisie Allegro oraz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Jesteśmy hurtownią wentylacyjną posiadającą w swojej ofercie szeroką gamę urządzeń czołowych europejskich producentów.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Odstąpienie od Umowy sprzedaży 1.Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 2.Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na stronie ( http://wentylacja24.malopolska.pl/pliki/Formularze/OUS.pdf ). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3.W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. 4.Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. 5.Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 6.Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 7.Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu. Zwracany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres MAXAIR, ul. Gromadzka 54, 30-719 Kraków. 8.W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 9.Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 10.Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

reklamacje

1.Sprzedawca zapewnia Dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). 2.Jeżeli Towar ma wadę Klient może: a)złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia. b)żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca. 3.Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca. 4.Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady. 5.W przypadku Klienta będącego Przedsiębiorcą rękojmie wyłącza się . 6.W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. 7.Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta. Reklamowany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres Maxair ul. Gromadzka 54, 30-719 Kraków. 8.Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres sklep@wentylacja24.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi. 9. Klient będący Konsumentem może również skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń . Podmiotem uprawnionym, właściwym dla Sprzedawcy jest Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie mieszący się pod adresem : Ujastek 1 , 30-001 Kraków http://www.krakow.wiih.gov.pl/ Zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach lub na stronach internetowych podmiotów uprawnionych do pozasądowego rozpatrywania sporów. Mogą nimi być w szczególności rzecznicy praw konsumenta lub Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej, których lista jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php Konsument może również złożenie swojej skargi za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Wzór formularza reklamacyjnego można pobrać z strony http://wentylacja24.malopolska.pl/pliki/DOKUMENTY/Reklamacja25.pdf