Myprotein HEMP PROTEIN 1000 g białko konopne (6541577817)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy
  • Paczka pocztowa priorytetowa
  • lokalizacja: Warszawa
  • forma: proszek
  • data ważności : przynajmniej pół roku od momentu zakupu
  • smak: naturalny
  • marka: Myprotein

Data ważności 07.2017

Dostałem ten produkt wraz z innymi suplementami jako prezent, ale stosuję inne białko, więc to sprzedaję. Wysyłka gratis. Możliwość odbioru osobistego (Warszawa - Praga Południe). Zapraszam do zakupu.

Opis producenta:

Białko Konopne to doskonałe źródło aminokwasów egzogennych (EAA), w proporcji zbliżonej do żywności pochodzenia zwierzęcego, jak mięso, mleko i jaja. Białko Konopne zawiera również mnóstwo żywych enzymów, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), witamin, minerałów i innych substancji odżywczych ułatwiających wchłanianie.

Myprotein Hemp Protein wytwarzane jest w zaawansowanym procesie produkcyjnym w celu zachowania maksymalnej wartości biologicznej białka. Podczas produkcji nie używa się żadnych środków syntetycznych i wysokich temperatur. Nasiona poddawane są tłoczeniu na zimno, w celu odseparowania oleju. Następnie podlegają procesom łuskania, mielenia i odsiewu. W efekcie końcowym otrzymuje się najwyższej jakości pełnowartościowe białko konopne.

W celu osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia należy uwzględniać w diecie produkty zawierające żywe enzymy, aktywne substancje odżywcze, witaminy, minerały, EAA i NNKT. Elementy te są określane jako "niezbędne", ponieważ ludzki organizm ich nie produkuje, dlatego muszą być dostarczane w żywności. Nasiona konopi są prawdziwym bogactwem najbardziej skoncentrowanych i zrównoważonych niezbędnych aminokwasów i kwasów tłuszczowych, a także wielu innych składników odżywczych takich jak chlorofil, magnez, potas, siarka, fitosterole, kwas askorbinowy, beta-karoten, wapń, błonnik, histydyna, żelazo, potas, fosfor, ryboflawina, niacyna i tiamina.

Łuskane nasiona konopi czyli tzw. "nut hemp" zawierają 34,6% czystego lekkostrawnego białka, zapewniając łatwo dostępne aminokwasy do budowy i naprawy tkanek. Białko nasion konopi składa się z 65% wysokiej jakości białka - edestyny, które bardzo przypomina globulinę w osoczu krwi i jest wysoce kompatybilne z ludzkim układem pokarmowym. Nasiona konopi zawierają duże ilości omega-3 i omega-6 oraz są jednym z nielicznych roślinnych źródeł GLA (kwas gamma-linolowy).

SKŁAD:

100% białko konopne. Produkt niemodyfikowany genetycznie.

Informacja żywieniowa 1 porcja 2 porcje 3 porcje 100 g
białko konopne 30 g 60 g 90 g 100 g

zalecane dzienne spożycie nie określone

Wartość odżywcza w 30 g (100 g) produktu
energia 134 kcal / 561 kJ (446 kcal / 1868 KJ)
białko 15 g (50 g)
węglowodany 7.8 g (26 g)
tłuszcze 3.6 g (12 g)
omega 3 0.72 g (2.4 g)
omega 6 1.98 g (6.6 g)
omega 9 0.54 g (1.8 g)


SPOSÓB STOSOWANIA:

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 30 g 1-3 razy dziennie (1 miarka 70ml=38g, miarka w zestawie). Porcję wymieszać w 150-250ml wody i spożyć zaraz po przygotowaniu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje