Myjnia Parowa FORTADOR VOLT 12 BAR! GWARANCJA 36mc (6541393530)

zakończona
19 590,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 65.00 [kg]

Myjnia Parowa FORTADOR VOLT

Fortador VOLT jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem parowym. Jest to najpotężniejsze urządzenie elektryczne w naszej ofercie. Dwa bojlery gwarantują najwyższą moc i niezawodność. Fortador VOLT jako jedyny na rynku ma możliwość jednoczesnego mycia i prania w tym samym czasie na dwóch stanowiskach jednocześnie. Nowoczesny design i komponenty najwyższej jakości gwarantują pozycję lidera w branży.

Zamieszczona cena Kup Teraz! Jest to cena netto eksportowa. Istnieje możliwość zakupu maszyny wyłącznie w cenie netto. W przypadku zakupu w cenie netto, kupujący musi legitymować się czynnym europejskim numerem NIP, wydanym przez polski urząd skarbowy.

Ciśnienie regulowane 1 x pistolet mycie i 1 x pistolet pranie parowe z ekstrakcją max. 12 bar
Temperatura operacyjna 120-140ºC reg.termostat / auto.stop
Temperatura bojlera (regulowana) 190ºC (Max. 200ºC)
Czas nagrzewania 2-4 minuty
Pojemność zbiornika wody/det. 1/det. 2 15/10/5
Głośność pracy 60 dB
Napięcie i częstotliwość Standardowe gniazdo 230V / 50-60 Hz
Ilość bojlerów 2 niezależne bojlery 5-litrowe, uruchamiane razem lub osobno
Masa 65 kg
Wymiary 50 (W) x 98 (L) x 78 (H)
Standardowe akcesoria

•Najmocniejszy pistolet parowy RL 30 X 1szt.

•Wąż parowy izolowany i naciskowy (10m) 1 szt.

•Wąż parowy izolowany i naciskowy PRANIE ODKURZANIE (5m) 1 szt.

•Zestaw 14 różnych akcesoriów do maszyny

•Możliwość podawania detergentu i/lub wosku na gorąco (2 niezależne zbiorniki detergentu)

Materiał obudowy Ekologiczne aluminium
Materiał bojlera Stal węglowa
System antyzamarzania Tak
System bezchemicznego odkamieniania Tak
Funkcje 5” wyświetlacza
  • Wskaźnik ciśnienia
  • Monitorowanie poziomu płynów w zbiornikach
  • Licznik motogodzin
  • Wyświetlanie numeru seryjnego
  • Informacja o poziomie wody w bojlerze
  • informacja o pracy pompy wody i pompy paliwa
Pobór mocy (W) 650 + 1150 (odkurzacz)

Gwarancja

Zgodnie z polskim prawem, maszyny przemysłowe objęte są 12 miesięczną gwarancją. Aby podkreślić wysoką jakość maszyn Fortador, objęte są one 36 miesięczną gwarancją (lub 3000 motogodzin), obejmującą wszystkie podzespoły naszych myjni parowych. Prostota konstrukcyjna urządzeń zapewnia bezawaryjną pracę w każdych warunkach oraz drobnych napraw technicznych we własnym zakresie, bądź pod okiem naszego działu serwisowego. W trakcie trwania gwarancji jak i po jej upłynięciu, nasz mobilny serwis może dojechać w każde miejsce w Polsce i wykonać od ręki większość napraw. W przypadku kiedy nie ma możliwości naprawienia maszyny na miejscu, nasi klienci mogą liczyć na maszynę zastępczą na czas naprawy. Świadczymy zarówno serwis gwarancyjny, pogwarancyjny jak i poza gwarancyjny. Serwisujemy urządzenia zakupione zarówno w siedzibie firmy jak i używane urządzenia z rynku wtórnego.

Dezynfekuje - według przepisów sanepidowskich urządzenia parowe Fortador umożliwiają dezynfekcję termiczną powodującą unieszkodliwienie odpadów, drobnoustrojów i grzybów w temperaturze roboczej 110°C.

Wdziera się w brud - według przepisów sanepidowskich urządzenia parowe Fortador w temperaturze operacyjnej i ciśnieniu roboczym do 12 atmosfer, bezchemicznie penetrują brud o grubości nie przekraczającej 75 mm.

Eliminuje przykre zapachy - para emitowana przez maszyny Fortador posiada właściwości neutralizujące zapachy, co polepsza komfort pracy w wyczyszczonym tą metodą pomieszczeniu. Dane potwierdzone przez system ochrony zdrowia www.mz.gov.pl

Oszczędza czas - czyszczenie nienasyconą parą nie zmusza zamawiającego usługę do wyłączania linii produkcyjnych i zabezpieczania powierzchni przed zalaniem. Oszczędza to czas jak i nakład finansowy nieunikniony w przypadku technologii wodnej. Dane są potwierdzone przez technologów w firmach korzystających z usług z użyciem sprzętu Fortador.

Nie rozpyla brudu - przemysłowe linie produkujące żywność muszą spełniać rygorystyczne wytyczne Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego dotyczące formy mycia i dezynfekcji. Technologia wykorzystana w maszynach Fortador eliminuje rozbryzg w trakcie mycia.

Przyjazna urządzeniom elektrycznym - nienasycona para wodna posiada temperaturę do 120°C i wilgotność nie przekraczającą 5%. Ciśnienie robocze w naszych maszynach daje gwarancję nie uszkodzenia silników, maszyn elektrycznych, układów pod napięciem. Para pozwala na dokładne odtłuszczenie, wyjałowienie powierzchni bez zagrożeń zniszczenia lub utraty zdrowia.

Oszczędza wodę - stale rosnąca cena m3 dostarczanej wody jak i restrykcje wynikające z używania wody do mycia w okresie letnim finansowo wypierają przestarzałą technologię mycia wodnymi myjkami wysokociśnieniowymi. Maszyny Fortador redukują zużycie wody do 90% w porównaniu do tradycyjnej metody wodnej.

Minimalizuje odpady - wybrana przez Państwa technologia parowa jako jedyna pozwala na bezściekowe mycie mobilne lub stacjonarne. Nie emitujemy ścieków wodnych i chemicznych. Nie wchodzimy w konflikt z rozporządzeniem wodno prawnym, co za tym idzie, nie musimy ubiegać się o dodatkowe pozwolenia czy certyfikaty z urzędu gminy przynależącego do Państwa województwa.

Nie zmienia wilgotności - czyszczenie parą nienasyconą nie powoduje zwiększenia wilgotności, co jest istotne w miejscach, gdzie kondensacja pary mogłaby spowodować problemy jakościowe.

Nie potrzebuje chemii - technologia parowa redukuje emisję ścieków chemicznych do zera. Nie tylko pozwala na wyeliminowanie kosztów chemii ale przede wszystkim nie powoduje uczuleń, podrażnień skóry i zniszczenia powierzchni czyszczonej przez pozostawianą masę chemiczną.

Fortador Sp.J.

Aleja Krakowska 108

05-090 Sękocin Stary

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

8:30 - 17:00

Skontaktuj się z nami:

infolinia: 22 632 16 68

e-mail: info@fortador.com

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje