Aukcje Pracowników Allegro

„Dawanie samo w sobie jest doskonałą radością.”
Erich Fromm

Wolontariusze - pracownicy Grupy Allegro pomagają potrzebującym. Może nie naprawimy świata, wierzymy jednak, że możemy odmienić życie choćby jednego człowieka.

Wspierajcie z nami Beneficjenta APA. Wystarczy, że zalicytujecie w aukcjach charytatywnych i zapłacicie za wygrane przedmioty.

Na specjalnych charytatywnych aukcjach możecie wygrać wyjątkowe przedmioty przekazane przez pracowników Grupy Allegro. Wśród nich znajdziecie prywatne pamiątki, unikalne gadżety Allegro oraz niespodzianki przygotowane przez APA.

Beneficjentem tej akcji jest Basia Zając

Beneficjentem tej edycji APA jest Basia Zając. Basia jest prawie 3 letnią dziewczynką ze Rdzeniowym Zanikiem Mięśni. Obecnie Basia nie oddycha samodzielnie- robi to za nią respirator, nie połyka, nie rusza rączkami ani nóżkami. Osłabione mięśnie nie pozwalają jej funkcjonować jak zdrowe dziecko. Choroba ta nie wpływa jednak na rozwój dziecka. Elementem łączącym Basię ze światem są jej oczka- jedyny doskonale działający komunikator, ponieważ w wyniku tracheotomii i szybkości z jaką choroba zaatakowała nie jest w stanie mówić. Basia rozwija się prawidłowo, jest bardzo ale to bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką :) bardzo komunikatywną i wesołą i ciekawą nowych doznań.

Obecnie zbieramy na komunikator sterowany za pomocą gałek ocznych, szereg programów i urządzeń niezbędnych do jego prawidłowgo użytku oraz na systemy do stabilizacji i poprawy wydajności płuc. Jesteśmy zmuszeni wyjechać do Włoch aby kupić Basi odpowiedni gorset który uchroni przed całkowitym spłaszczaniem klatki piersiowej.

Funkcjonowanie z chorym dzieckiem jest trudniejsze o tyle o ile dziecku jest ciężko. Wszystko można jakoś wspomagać o ile się chce i można to robić. Często dzięki ludziom dobrej woli jest to łatwiejsze do przejścia :) więc z góry i z serca bardzoooooo DZIĘKUJEMY

Wspierają nas

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Jeśli nie jesteś zainteresowany licytacją, a chcesz pomóc Basi, dokonaj dowolnej wpłaty na subkonto Basi w Fundacji z dopiskiem

20822- Zając Barbara - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia:

Numer konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5 ; 01-685 Warszawa
KRS 0000037904