„Dawanie samo w sobie jest doskonałą radością.”
Erich Fromm

Skala naszej działalności i jej efekty zależą głównie od Was. Od tego, czy zechcecie wspólnie z nami - wolontariuszami i pracownikami Grupy Allegro - pomóc potrzebującym. Może nie naprawimy świata, wierzymy jednak, że możemy odmienić życie choćby jednego człowieka.

Będziemy szczęśliwi, jeśli zechcecie wspierać akcje APA, które odbywają się kilka razy w roku. Wystarczy, że zalicytujecie w wystawionych przez APA aukcjach i zapłacicie za wygrane przedmioty. Łącznie w poprzednich akcjach sprzedaliśmy 1763 przedmiotów i zebraliśmy   60 402,44 zł. Wszystkie wpłaty zostaną przelane na konto wspierającej akcję, a następnie przekazane Beneficjentowi.

 


 • Beneficjent

  Beneficjentem tej edycji APA jest Hubert Przybylski

Hubercik jest radosnym 6 latkiem, który od urodzenia cierpi na poważną, poczwórną wadę serca: tetralogia Fallota. Kilka lat temu zdiagnozowano u niego również autyzm. Dzięki ogromnemu wsparciu wielu ludzi mogliśmy zapewnić Hubciowi najlepszą, wielopłaszczyznową terapię, która polega na wytężonej pracy kilkunastu specjalistów, oraz rozwiniętej terapii domowej. Wszystkie aktywności wymaga jednak bardzo dużych nakładów finansowych. Dodatkowo Hubciu musiał przejść na bardzo kosztowną dietę bezglutenową. Efekty tej pracy i diety dają wiele nadziei, że Hubert będzie w przyszłości w dużym stopniu samodzielny!


Najważniejszym celem na dzień dzisiejszy jest wyzwalanie u niego mowy i umiejętności naśladowania. W pracy z dzieckiem autystycznym nauka nawet najprostszych czynności wymaga wielu miesięcy a nawet lat terapii. Hubciu jednak czyni wielkie postępy i wierzymy, że nie przestanie nas zaskakiwać.


Pieniądze zebrane dzięki tej akcji są niezbędne, by Hubercik mógł kontynuować indywidualną terapię w domu. W tej chwili jego pokój terapeutyczny jest jedynym miejscem, gdzie Hubercik mówi! Bardzo nam zależy, by mógł dalej współpracować ze swoją terapeutką, która znalazła klucz, by zachęcić Hubcia do mówienia!


Ofiarowując mu choćby złotówkę wiedz, że nie zostanie ona zmarnowana. Możesz mieć poczucie, że oswajasz Hubcia ze światem, który już teraz coraz mniej go przeraża!

 

 


 • Wspierają nas:
 • Fundacja Mają Przyszłość

   

  Jeśli nie jesteś zainteresowany licytacją, a chcesz pomóc Hubertowi, dokonaj dowolnej wpłaty na konto Huberta w Fundacji:

   

  Numer konta: 92 2490 0005 0000 4600 8929 3963

 

 


Fundacja Mają Przyszłość
Młyńska 45
62-070 Konarzewo