O NAS

Firma RUMPOL powstała w 2004 roku. Po 3 latach prężnego rozwoju postanowiliśmy zaistnieć na rynku interetowym. Jesteśmy bezpośrednim importerem towaru z Chin. Posiadamy bardzo szeroki asortyment sprzętu wędkarskiego oraz optycznego. Oferujemy towar w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe, zapakowane w fabryczne opakowania. W razie uszkodzeń fabrycznych, których nie jesteśmy w stanie zauważyć, wymieniamy produkt na nowy lub zwracamy pieniądze.

ZAKUPY

W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo najróżniejszych przedmiotów, głównie sprzętu wędkarskiego i optyki. Zakupy na naszych aukcjach, to prawdziwa przyjemność. Aby jednak jeszcze bardziej uatrakcyjnić i przyspieszyć przebieg transakcji, bardzo prosimy o stosowanie się do poniższych wytycznych:

1. Po wylicytowaniu przedmiotu dostaną Państwo za pośrednictwem Allegro maila z informacją o zakupie. Bardzo prosimy w odpowiedzi na niego potwierdzić zakup oraz wybrać formę wysyłki (po wpłacie na konto lub płatne przy odbiorze).

2. Po otrzymaniu takiej informacji natychmiast kierujemy zamówienie do realizacji.

3. W przypadku wpłaty na konto, zostaną Państwo poinformowani drogą mailową o zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

4. Drogą mailową poinformujemy Państwa również o wysyłce przedmiotu.

UWAGA!

- w przypadku wysyłki na adres inny, niż w Allegro - bardzo prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy.

PŁATNOŚCI

Oferujemy Państwu dwie formy zapłaty za towar: wpłata na konto lub płatność przy odbiorze. Koszt obu transakcji to odpowiednio 15 złotych i 20 złotych. Wszystkie obowiązujące u nas ceny, są cenami brutto. W przypadku wpłaty na konto, czekamy na wpłatę 7 dni od momentu zakończenia aukcji. W przypadku braku wpłaty wystawiamy negatywny komentarz oraz zwracamy się do Allegro z prośbą o zwrot prowizji.

KONTO DO WPŁAT: 74 1060 0076 0000 3300 0058 5107

RUMPOL Walery Rum
al. Krakowska 28, Sękocin Nowy
05-090 Raszyn

UWAGA: W przypadku wpłaty na konto, bardzo prosimy o uważne stosowanie się do informacji zawartych w mailu otrzymanym zaraz po zakupie przedmiotu. Proszę zwrócić uwagę zwłaszcza na tytuł wpłaty, który powinien zawierać Państwa nick z Allegro, z którego dokonali Państwo zakupu oraz numer aukcji. W sytuacji, gdy zakupili Państwo towar na kilku aukcjach, wystarczy w tytule przelewu wpisać swój nick z Allegro.

WYSYŁKA

Wszystkie paczki wysyłamy przy współpracy z kurierem "Siódemka". Każdą paczkę pakujemy bardzo dokładnie. Przy odbiorze proszę zwrócić uwagę czy przesyłka nie jest np. uszkodzona.

Nasza współpraca z "Siódemką", to również znaczne udogodnienia dla Państwa. Przy zamówieniu (do 30 kilogramów) płacą Państwo jedną, niezmienną cenę, bez względu na ilość zakupionych towarów. Po zakupie przedmiotu prosimy o kontakt mailowy, w celu ustalenia sposobu wysyłki.

KOSZT  I SPOSÓB WYSYŁKI:

- wpłata na konto (15 złotych) - wysyłka następuje w ciągu 1-2 dni od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.
- płatność przy odbiorze - pobranie (
20 złotych) - towar wysyłamy w momencie, gdy potwierdzą nam Państwo wybór tej właśnie formy wysyłki. Opcja wysyłki za pobraniem dostępna tylko dla osób z minimum 5 pozytywnymi komentarzami.

Towar pakujemy i wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Paczki odbierane są od nas po godzinie 14-tej. Szybkość dostawy zależy w głównej mierze od kuriera.

UWAGA! Bardzo prosimy zwracać uwagę na to, aby w Państwa profilu na Allegro był aktualny numer telefonu. Jest to niezbędne zwłaszcza w sytuacji, gdy kurier nie zastanie Państwa w domu i będzie chciał się skontaktować w celu dostarczenia przesyłki.

REKLAMACJE I ZWROTY

Oferowany przez nas towar podlega 3-miesięcznej gwarancji, liczonej od daty wystawienia paragonu. 

Do każdego sprzedawanego przez nas towaru dołączony jest paragon fiskalny lub - na życzenie klienta - faktura VAT (w przypadku faktury prosimy o taką informację). Podstawą reklamacji jest paragon.

W przypadku reklamacji klient odsyła towar na swój koszt. Reklamacje rozpatrywane są maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji wysyłamy towar. Nie odpowiadamy za uszkodzenia wynikające z winy przewoźnika.

Zwrot towaru możliwy jest w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Warunkiem zwrotu jest przesłanie do nas towaru bez śladów użytkowania.

KOMENTARZE

O jakości naszych usług świadczą również komentarze! Mamy ich już ponad 10 600, z czego ponad 6 250 to punkty w systemie Allegro. Po zakończonej transakcji to Państwo jako pierwsi wystawiają komentarz, my natomiast swój wystawiamy najpóźniej w ciągu tygodnia.

W razie jakichkolwiek niejasności związanych z transakcją (opóźnienia w dostawie, niekompletna przesyłka, uszkodzony towar) bardzo prosimy o wyrozumiałość i nie wystawianie pochopnych komentarzy. W większości przypadków bezproblemowo rozwiązujemy zaistniałe sytuacje, tym samym przed wystawieniem negatywnego bądź neutralnego komentarza prosimy Państwa o kontakt.

KONTAKT

RUMPOL
al. Krakowska 28, Sękocin Nowy
05-090 Raszyn
E-mail: rumpol@rumpol.com