Trzmiel


 

Filtry zewnętrzne kubełkowe, kaskadowe, części do filtrów Filtry wewnętrzne Pompy wirnikowe, turbinowe, głowice Lampy UV-C, żarniki do lamp UV Napowietrzanie - pomki, kurtyny, zaworki, kamienie napowietrzające Grzałki i termometry
Filtry zewnętrzne kubełkowe, kaskadowe, części do filtrów Filtry wewnętrzne Pompy wirnikowe, turbinowe, głowice Lampy UV-C, żarniki do lamp UV Napowietrzanie - pomki, kurtyny, zaworki, kamienie napowietrzające Grzałki i termometry
Akwaria i zestawy, szafki, maty pod akwarium Oświetlenie, pokrywy, belki T5, T8, HQI, MiniLamp Podłoża do akwarium Technika CO2 Tła i ozdoby do akwarium Ryby, krewetki, rośliny
Akwaria i zestawy, szafki, maty pod akwarium Oświetlenie, pokrywy, belki T5, T8, HQI, MiniLamp Podłoża do akwarium Technika CO2 Tła i ozdoby do akwarium Ryby, krewetki, roślin
Wkłady filtracyjne Preparaty i testy Pokarmy dla ryb, krewetek Odmulacze i czyściki Akcesoria Akwarystyka morska
Wkłady filtracyjne Preparaty, nawozy, testy Pokarmy dla ryb, krewetek Odmulacze i czyściki Akcesoria Akwarystyka morska
 

 

 

Oblicz ratę - kalkulator ratOczko Wodne - sklep na allegro

O Nas              Firma Trzmiel jest owocem połączenia pasji, jaką jest fascynacja akwarystyką, oraz wieloletniego doświadczenia, ze sposobem na życie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu staramy się przedstawić ciekawą, stale rozwijającą się ofertę produktów. Czas ten zaowocował pokaźną już grupą zadowolonych klientów. Fascynacja akwarystyką, wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam przedstawić atrakcyjną ofertę sprawdzonych  produktów, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów. Oferujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz najwyższą jakość sprzedawanych towarów. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów są dla nas celem priorytetowym, pracownicy naszej firmy w każdej chwili służą pomocną radą w rozwiązywaniu państwa problemów. Dzięki indywidualnemu podejściu do Państwa potrzeb i oczekiwań, profesjonalnej pomocy w znalezieniu rozwiązania w pełni spełniającego wymagania zdobyliśmy bardzo wielu stałych Klientów w całej Polsce. Największą satysfakcją dla nas - jest to, że pomimo możliwości dokonania zakupów przez internet bardzo wielu ludzi pokonuje czasami kilkaset kilometrów, przyjeżdżając specjalnie tylko do nas sklepu. To naprawdę miłe. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów firmy ADA AQUA DESIGN AMANO z Japonii - Takashi Amano. Współpracujemy z wieloma akwarystami. Do przyjaciół trzmiela, których często można spotkać w naszym sklepie, należą prawdziwi pasjonaci akwarystyki, specjaliści i profesjonaliści w swoich dziedzinach. Zapraszamy, jeśli zechcą Państwo odwiedzić nas osobiście - odebrać, sprawdzić towar - to szczególnie sympatyczna forma finalizacji zakupu.

Naszą pasją jest akwarystyka...
załoga Trzmiela 
 

 

Kontakt 

 

Adres sklepu:
Sklep Trzmiel
ul. Rogowska 50b
54-438 Wrocław

Pon-Śro 10-18
Czw-Pia 12-20
Sob 10-15

Kontakt e-mail:
 •  
 • allegro@trzmiel.com.pl

   

  Należy pamiętać o podpisaniu się nickiem z allegro ! Musimy wiedzieć kto i o co pyta. Odpowiedzi staramy się udzielić jak najszybciej.

  Dział Obsługi Klienta
  tel. 71 719 88 30 (poniedziałek-piątek,
  w godz.9-15)
  Bezpieczeństwo 

  Faktura, gwarancja, zwrot, serwis - krótko mówiąc - TAK. Sprzedajemy tylko produkty nowe, nie używane, pochodzące z legalnych źródeł, z pełną gwarancją zależną od towaru, okres gwarancji podany jest na każdej aukcji, Standardowy okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Ceny podane na Allegro oraz koszty wysyłki zawierają podatek VAT (faktury VAT wystawiamy na życzenie klienta). Każdy z zakupionych produktów konsument może zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.
  Regulamin Aukcji 

  UWAGA : Nie akceptujesz zasad, nie kupuj - zaoszczędzi to nam niepotrzebnych nieporozumień !! Nie chcesz kupić - nie kupuj.
  §1. Właścicielem konta "trzmiel_com_pl" jest firma TRZMIEL Czerwiński sp. j. ul. Rogowska 147, 54-440 Wrocław, NIP:894-306-65-54, REGON:36254955300000, KRS: 576338.
  §2. Kupujący rozumie i akceptuje, że podane w aukcjach ceny przesyłki Pocztą Polską dotyczą 1szt.. Ceny przesyłek oparte są na aktualnym cenniku Poczty Polskiej (waga, gabaryt) plus podatek VAT 23%. Koszty wysyłki wykazane są na paragonie lub FV. Kupujący akceptuje, że ze względów bezpieczeństwa, zamówienia o wartości powyżej 100zł wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem. Ponadto pocztą wysyłamy przesyłki tylko do 1kg (waga brutto wraz opakowaniem).
  §3. Max waga 1 paczki wysyłanej kurierem to 30kg. Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem są UBEZPIECZONE. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru, prosimy spisać protokół szkody (można go spisać z kurierem w terminie do 5 dni od odebrania paczki) i skontaktować się z nami.
  §4. Po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo e-mail, który zawiera wszystkie ważne informacje, prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z nimi. Oczekujemy kontaktu w następujących przypadkach:
  a) gdy towar ma zostać wysłany za pobraniem (wysyłając maila z prośbą o wysyłkę za pobraniem)

  b) odbioru osobistego (z powodu dużej rotacji towaru, należy z nami ustalić datę odbioru)
  c) zmiany adresu wysyłki
  d) faktury
  §5. Realizacja zamówień odbywa się tylko w dni robocze. Czas realizacji zamówienia (od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub lub potwierdzenia otrzymania prośby o wysyłkę za pobraniem - do dnia wysyłki towaru) staramy się, żeby był jak najkrótszy i zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 1-3 dni robocze (97% paczek wysyłamy max do 3dni roboczych). Jeżeli paczka nie zostanie wysłana w ciągu 14 dni to zwracamy koszty wysyłki (wysyłka na nasz koszt). Nie dotyczy zamówień specjalnych oraz gdy w opisie aukcji podany jest dłuższy termin realizacji. Dni robocze tj. z wyłączeniem dni wolnych, świątecznych, sobót oraz niedziel.
  §6. Nie wysyłamy za granicę. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  §7.
  Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:
  - W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci Kupującemu pieniądze zgodnie z obowiązującym przepisami. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru (koszt ten pokrywa kupujący).
  - Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@trzmiel.com.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy (
  pobierz: formularz zwrotu towaru). Przesyłkę należy nadać na adres: Sklep Trzmiel , ul. Rogowska 147 , 54-440 Wrocław.
  - Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem !

  §8. Reklamacje:
  - Reklamacje przyjmujemy w siedzibie naszej firmy i na ten adres można je odsyłać.
  - Opis procedury reklamacyjnej:
   - 1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem [allegro@trzmiel.com.pl], lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
  - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji (dowód zakupu),
  - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
  - 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji. Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
  - 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
  - 4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
  §9. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:
  -.Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej we Wrocławiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

  §10. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów jest właściwy sąd powszechny.

   
  Warto wiedzieć

   

  Zawsze powinni Państwo otrzymać od nas potwierdzenie (powiadomienie wysyłane na Państwa e-mail z danych allegro) :
  a) Potwierdzenie : zaksięgowania wpłaty na naszym koncie
  b) Potwierdzenie : otrzymanie prośby o wysyłkę za pobraniem
  c) Potwierdzenie wysyłki – wysyłane w dniu wysyłki towaru
  Brak potwierdzenia - jeżeli w ciągu 4 dni roboczych od wpłaty (2 dni robocze od maila z prośbą o wysyłkę za pobraniem) nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia - oznacza to, że nie odnotowaliśmy danego zdarzenia i w celu wyjaśnienia, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny podany w mailu otrzymanym po dokonaniu zakupu lub z działem obsługi klienta.
  Wysyłka i koszty wysyłki 

   

  Kupując kilka przedmiotów na jednej lub kilku naszych aukcjach koszty wysyłki płacisz tylko raz: jeden całościowy koszt wysyłki (który otrzymają Państwo w dodatkowym e-mailu). Koszt przesyłki to koszt przesyłki/transportu w oparciu o cenniki firm pocztowych i kurierskich (zależy od wagi zakupionych przedmiotów, gabarytu paczki). Max waga 1 paczki wysyłanej kurierem to 30kg oraz suma wymiarów paczki nie może przekraczać 220cm. Max waga 1 paczki wysyłanej pocztą to 1kg.
  Akwaria, belki oświetleniowe, pokrywy, świetlówki - są wysyłane osobno ze względów bezpieczeństwa. Sposób pakowania pozwala na wysyłkę kilku belek, pokryw, świetlówek tej samej wielkości w jednej paczce. Natomiast akwarium wysyłane jest zawsze osobno jedną paczką.
  Rośliny wysyłamy pocztą od poniedziałku do środy, natomiast kurierem od poniedziałku do czwartku.

  Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową lub ekonomiczną lub przesyłką kurierską za pośrednictwem KURIERA INPOST. Na większości naszych aukcji podane są koszty wysyłki przedmiotu zarówno pocztą jak i kurierem, w takich przypadkach to kupujący dokonuje wyboru doliczając odpowiednią kwotę za wysyłkę. Jeżeli na aukcji podany jest koszt wysyłki tylko kurierem oznacza to, że tego produktu nie wysyłamy pocztą. Szczegóły dotyczące wysyłki, kosztów wysyłki, inne ważne informacje znajdują się w regulaminie aukcji.
  Polecamy wysyłkę KURIEREM INPOST !

  Wysyłka Pocztą Polską

  - wysyłka dziś, paczka jutro (ok.99% paczek dostarczana następnego dnia po wysyłce)
  - ubezpieczenie paczki w cenie !
  - paczka dostarczona wprost do drzwi
  - możliwość śledzenia statusu przesyłki
  - max waga 1 paczki to 30kg (wraz z opakowaniem)

  - ze względów bezpieczeństwa, zamówienia o wartości powyżej 100zł wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem
  - w większości przypadków dłuższy czas doręczenia przesyłki w porównaniu do firmy kurierskiej
  - max waga 1 paczki to 1kg (wraz z opakowaniem)

   

  Ważne : W dniu wysyłki - zawsze otrzymają Państwo od nas e-mail z informacją o wysłaniu przesyłki.

  Odbiór osobisty 


   

  ODBIÓR OSOBISTY W NASZYM SKLEPIE 
  Przed odbiorem osobistym, z powodu dużej rotacji towaru w sklepie, datę odbioru,
  należy z nami ustalić poprzez e-mail: odbior@trzmiel.com.pl. Odbiory osobiste realizujemy raz w tygodniu.

  Trzmiel Wrocław Rogowska 50B

  Płatności 

  Sposoby płatności :
  • wpłata na nasze konto
  • Payu
  • raty Santander (dawniej Żagiel)
  • płatność przy odbiorze
    PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE :
  • odbierając towar osobiście w sklepie (możliwość zapłaty gotówką oraz kartą)
  • kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze paczki, tylko dla sprawdzonych allegrowiczów od 10 punktów za komentarze

  WPŁATA NA NASZE KONTO :

  PAYU :

  Numer Konta: 53 1090 1522 0000 0001 3141 3929
  Tytułem: Nick z allegro oraz nr aukcji

  Ważne: Wystarczy tylko 1 nr aukcji. Prosimy nic więcej nie dopisywać, źle opisana wpłata może uniemożliwić jej identyfikacje.

  Dzięki PAYU za zrobione zakupy na naszych aukcjach możesz zapłacić kartą kredytową.

  ZAKUPY NA RATY NA NASZYCH AUKCJACH - RATY PRZEZ INTERNET : 

   

  Sprzedaż ratalna jest obsługiwana przez firmę Santander przez Internet - bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie. Po wypełnieniu wniosku on-line, telefonicznie skontaktuje się z tobą konsultant firmy Santander, gotową do podpisania umowę kredytową, dostarczy i odbierze kurier. Możliwość zakupu na raty przy zakupach powyżej 100.00zł, konkurencyjne oprocentowanie, brak dodatkowych kosztów i opłat, brak konieczności dokonania wpłaty własnej, dowolny okres kredytowania do 36 miesięcy, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

     

  Finalizacja transakcji 


   

  FAQ - Najczęściej zadawane pytania 


  Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy nie przesyłać e-maili z poniższymi pytaniami, nie będziemy na na nie odpowiadać, ponieważ nasza odpowiedź brzmiałaby jak poniżej. Dziękujemy i pozdrawiamy.

  Pyt.: Zakupiłem kilka przedmiotów czy mogę liczyć na rabat lub wysyłkę gratis?
  Towar sprzedawany na allegro jest w cenach hurtowych lub bardzo bliskim cenom hurtowym, dlatego nie mamy możliwości udzielenia rabatu lub wysyłki gratis, chyba, że jest taka opcja wymieniona w opisie aukcji.
  Pyt.: Dlaczego nie otrzymałem komentarza?
  Kupujący pierwszy wystawia komentarz. Komentarze wystawiamy "hurtowo" raz na 1-3 tygodnie.
  Pyt.: Dzisiaj dokonałem wpłaty na konto, kiedy dojdzie do mnie przesyłka? Dlaczego nie zaksięgowano jeszcze wpłaty?
  Czas przekazania wpłaty poprzez Pocztę Polską wynosi około 2-7 dni roboczych. Banki tradycyjne i banki internetowe zwykle przekazują następnego dnia (choć nie zawsze). Jeżeli jest to przelew wewnętrzny, przelew księgowany jest błyskawicznie. Czas realizacji zamówienia opisany jest w regulaminie aukcji, natomiast czas dostarczenia przesyłki zależy tylko i wyłącznie od dostawcy Państwa przesyłki (polecamy kuriera - 99% paczek dostarczana następnego dnia po wysyłce).
  Pyt.: Czy zaksięgowano wpłatę, czy wysłano paczkę?
  Każdy kupujący otrzymuje od nas e-maile potwierdzające: 1.zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie (lub otrzymanie prośby o wysyłkę za pobraniem) 2. w dniu wysyłki - informacje o wysłaniu przesyłki. Jeżeli nie otrzymali Państwo takiego potwierdzenia e-mail, odpowiedź na pytanie brzmi nie. Uwaga1: jeżeli w ciągu 4 dni od wpłaty lub wyboru wysyłki za pobraniem nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia prosimy o kontakt, zgodnie z instrukcją zawartą w mailu otrzymanym po wygranej licytacji (kupnie poprzez Kup Teraz). Uwaga2: Jeżeli czas realizacji zamówienia zbliża się górnej granicy ujętej w regulaminie aukcji prosimy o kontakt.
   
  Kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie, w całości lub w części: opisów, zdjęć, projektu aukcji, bez naszej zgody jest zabronione ! Naruszenie powyższych praw skutkować będzie odpowiedzialnością cywilno-prawną.
  Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.