Witamy na stronie użytkownika militarne-pl

Sprzedaż w serwisie allegro.pl pod loginem militarne-pl prowadzi firma:

J5.PL
Robert Obroślak
Turka 222A
20-258 Lublin

Zarejestrowana w U.G. Wólka pod nr ewidencyjnym 1161/05, nr NIP 712-008-18-78 i nr regon 430395110

Nasza firma powstała w 1994r. Na przestrzeni lat zajmowaliśmy się importem, dystrybucją i sprzedażą bezpośrednią artykułów strzeleckich, obronnych, militarnych i turystycznych. Rozwój nowych technologii takich jak telekomunikacja i internet pozwoliły na szybki rozwój firmy.

Firma J5.PL specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji odzieży militarnej, obuwia taktycznego, wojskowego oraz wyposażenia i sprzętu turystycznego. Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży amerykańskiej firmy Alpha Industries oraz niemieckich firm Brandit, MFH, Commando. Nasza oferta skierowana jest do ludzi, którzy lubią aktywny wypoczynek oraz czerpią satysfakcję z uprawiania sportów extremalnych, strzelectwa, turystyki.

Jeśli zdecydujesz się na zakupy w naszej firmie, przeczytaj stronę „O MNIE”. Informacje tu zawarte pozwolą nam wspólnie przeprowadzić szybko, bezpiecznie i solidnie całą transakcję.

ZAMÓWIENIA
 
 
Po dokonaniu zamówienia prosimy o jego potwierdzenie, podając typ, model, rozmiar, kolor lub inne cechy charakterystyczne produktu, który chcieli by Państwo otrzymać, w ramach parametrów zawartych w opisie aukcji. Dodatkowo prosimy o podanie wybranej formy płatności i sposobu odbioru lub wysyłki zamówionego towaru.

PŁATNOŚĆ
Nasza firma oferuje kilka sposobów płatności dostępnych w serwisie allegro.pl:
1.    PRZEDPŁATA NA KONTO
Wybierając sposób płatności "Przedpłata na konto", dokonują Państwo przelewu z własnego konta bezpośrednio na nasze. Wartość przelewu to suma zamówień, którą należy wpłacić na nasze konto wraz z kosztami wysyłki.
W tytule przelewu proszę wpisać numer aukcji i nick. Ułatwi nam to identyfikację przelewu i skróci czas oczekiwania.

Płatności prosimy kierować na konto INTELIGO ( PKO BP)
Ubrania: 50 1020 5558 1111 1253 0190 0065
Broń:     50 1020 5558 1111 1253 0190 0453

2.    WYSYŁKA ZA POBRANIEM
Wybierając płatności "Wysyłka za pobraniem" dokonują Państwo płatności w momencie odbioru towaru od kuriera, listonosza lub na poczcie. Jest to forma płatności, która umożliwia najszybszą realizację zamówienia, gdyż pomija się czas oczekiwania na przelew bankowy.
3.    PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
Wybierając opcję "Płatność przy odbiorze" mają Państwo możliwość odebrać towar osobiście w jednym z naszych sklepów i zapłatę uiścić u sprzedawcy.
4.    PŁATNOŚĆ ALLEGRO
Wybierając opcję „Płatność allegro” dokonują Państwo płatności elektronicznej obsługiwanej przez serwis PayU.

WYSYŁKA i ODBIÓR OSOBISTY
Wysyłkę zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu potwierdzenia od zamawiającego lub po wpływie zapłaty-przelewu za zamówiony towar, na nasze konto. Paczki z zamówionym towarem, wysyłamy we wszystkie dni robocze i są odbierane przez kurierów od poniedziałku do piątku do godz. 15.00. Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską wg życzenia naszego klienta.
Nasz klient ma również możliwość odbioru osobistego w naszych sklepach. Prosimy jednakże o wcześniejszy kontakt z wybranym sklepem, celem potwierdzenia aktualnej dostępności zakupionego towaru.

GWARANCJA
Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją od 1 roku do 10 lat. Przedłużenie gwarancji od 2 lat do 10 lat zależy od warunków jakie udziela producent.Gwarancja nie wyłącza uprawnień kupującego wobec sprzedawcy wynikających z niezgodności towaru z umową

REKLAMACJE
Jeśli zakupiony produkt nie działa prawidłowo lub ujawnia wady wynikłe z winy producenta prosimy o dostarczenie go wraz z dokładnym opisem wady na adres:

Broń i art. militarne:
J5.PL
20-072 Lublin
ul.Czechowska 42

Odzież, obuwie:
J5.PL
20-258 Lublin
Turka 222A

Towar można przesłać pocztą, kurierem lub dostarczyć osobiście na wskazane adresy.
W ciągu 14 dni od daty odbioru określimy, czy naprawa będzie kwalifikować się w ramach reklamacji, czy też nie, o czym zostaniesz poinformowany. Gdy reklamacja zostanie przez nas uznana, dokonamy naprawy i dostarczymy towar z powrotem, na nasz koszt.

WYMIANY
Towar zakupiony w naszym sklepie możesz wymienić na inny w podobnej cenie, w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.
Warunkiem wymiany jest odesłanie produktu na własny koszt, nieużywanego towaru wraz ze wszystkimi metkami producenta.

ZWROTY
Jeśli zakupiony drogą wysyłkową towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki.
Warunkiem zwrotu jest dostarczenie nieużywanego towaru wraz ze wszystkimi metkami i oznaczeniami producenta oraz złożenie na piśmie stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
Uwaga! Paczki nadesłane za pobraniem nie będą przyjmowane, chyba, że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
Należność za zwrócone artykuły zostanie wysłana w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki. Zwrot należności otrzymasz przelewem na konto bankowe.

DANE OSOBOWE I OCHRONA PRYWATNOŚCI
1. J5.PL jest Administratorem Danych Osobowych Klientów dokonujących zakupy poprzez serwis allegro.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).
2. Klient dokonując zakupów poprzez serwis allegro.pl podaje swoje dane osobowe dobrowolnie.
3.  J5.PL przetwarza dane osobowe Klienta w celu realizacji zamówienia. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. J5.PL w celu realizacji zamówienia udostępnia dane osobowe Klienta innym podmiotom, takim jak firmy kurierskie, operatorzy płatności, ubezpieczyciele, serwisy aukcyjne.
4. Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, zaniechania przetwarzania, usunięcia danych osobowych, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Pozostałe prawa i obowiązki Klienta w zakresie danych osobowych określa ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).

GWARANCJA SATYSFAKCJI
Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Państwu przeprowadzić rzetelną weryfikację zarówno sprzedającego jak i samego produktu. My ze swojej strony zrobimy wszystko, aby nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z naszą firmą i w pełni zadowolony. Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie niejasności i spory staramy się rozwiązać na korzyść naszego Klienta w oparciu o:

Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną;
Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów
oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt
niebezpieczny;
Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego;
Ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej;
Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych;
Ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom
rynkowym.
Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

Copyright militarne-pl / All rights reserved / Zdjęcia i grafiki wykorzystane na tej aukcji są własnością Firmy Handlowej militarne-pl i podlegają ochronie prawem autorskim.