Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną odzieży damskiej, obuwia, galanterii a także telefonów komórkowych.
Firma działa legalnie od 2004 r. na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 017022, REGON 391061889.

Dane firmy:
FHU Jarosław Kosakowski,
ul. Wierzbowa 41/1
59-300 Lubin

NIP: 692-236-04-25

Kontakt:
E-mail: boutique@vp.pl

Telefon: 669-400-115

Telefony odbieramy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, nie odpisujemy na sms-y.
Nie odpowiadamy telefonicznie na pytania dotyczące wysyłek, wymian i wpłat na konto. Wszystkie tego typu pytania prosimy kierować drogą elektroniczną.
Na e-maile odpisujemy w ciągu 24 godz, także prosimy o cierpliwość.
Sprzedaż ma charakter wyłącznie wysyłkowy - nie prowadzimy odbiorów osobistych.
Przystępując do licytacji na naszych aukcjach godzą się Państwo na poniższe warunki zawarte w Regulaminie.

 

Zapraszamy na nasze drugie konto na allegro

 

nick: magneticsklep

 

na którym znajdziecie najnowsze kolekcje odzieży damskiej !!!!


Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe, posiadają komplet metek i pochodzą z legalnego źródła.
Towar jest bardzo dobry gatunkowo, nietuzinkowy, znanych, renomowanych marek. Towar importujemy bezpośrednio od producentów, dzięki czemu nasze ceny są konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów. Pragniemy, aby sprzedawane przez nas produkty w pełni Państwa satysfakcjonowały, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie.
Do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny a na życzenie Fakturę Vat.

Na aukcjach przedstawiamy realne zdjęcia sprzedawanych produktów, podajemy szczegółowe opisy i wymiary. Zastrzegamy sobie dopuszczalną granicę błędu w wymiarach odzieży 1-2 cm, natomiast w obuwiu podane długości wkładek są przykładowe i mogą się różnić do 1 cm. Kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.Do każdej transakcji podchodzimy bardzo poważnie i tego samego oczekujemy od Kupujących. Informujemy, że nie odwołujemy ofert dlatego prosimy o rozważne i przemyślane zakupy, a także dokładne sprawdzanie wymiarów podanych na aukcjach ( najlepiej mierząc swoje ubrania). Jeżeli opis okaże się niewystarczający bądź jeśli macie Państwo jakieś dodatkowe pytania prosimy o kontakt to chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, jesteśmy solidni, terminowi i staramy się jak najlepiej wykonywać swoją pracę.
Jeżeli z jakiś powodów jesteście Państwo niezadowoleni to proszę nie wystawiajcie pochopnie komentarzy neutralnych i negatywnych, gdyż zawsze można dojść do porozumienia :) Komentarz wystawiamy jako drudzy, po otrzymaniu komentarza od Kupującego, który jest dla nas potwierdzeniem, że przesyłka dotarła i jest wszystko w porządku.


Po wygranej aukcji prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza opcji dostawy z wyborem formy płatności ( wpłata na konto/wysyłka za pobraniem ) i ewentualnej zmianie adresu do wysyłki zakupionego przedmiotu. Dane do wysyłki są automatycznie pobierane z formularza opcji dostawy, w przypadku jego braku wysyłamy towar na dane z konta Allegro.
 • Przedpłata na konto bankowo - koszt 15 zł

  Dane do przelewu:

  FHU Jarosław Kosakowski
  ul. Wierzbowa 41/1
  59-300 Lubin

  mbank: 73 1140 2004 0000 3402 3936 7887

  W tytule przelewu prosimy podać NICK z allegro i NUMER AUKCJI. Na przelew czekamy 7 dni, po tym czasie uruchamiamy procedurę zwrotu prowizji i wystawiamy przedmiot do ponownej sprzedaży.
 • Płacę z allegro - koszt 15 zł
 • Pobranie - koszt 21 zł
  Opcja te jest dostępna dla Kupujących z aktywnym kontem na Allegro i posiadającym minimum 5 pozytywnych komentarzy

Wszystkie paczki wysyłamy tylko i wyłącznie KURIEREM GLS i UPS,
Mamy podpisane umowy na dostarczanie przesyłek ( niemożliwa jest wysyłka POCZTĄ POLSKĄ).

W koszt wysyłki wliczony jest koszt nadania oraz opakowanie. Przesyłki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku w ciągu maksymalnie 3 dni od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bądź też informacji o wysyłce za pobraniem.
Przy zakupie 3 i więcej przedmiotów na naszych aukcjach i wpłacie na nasze konto - WYSYŁKA GRATIS !!! ( nie dotyczy przedmiotów z przeceny, wyprzedaży i licytacji ).
Bez względu na ilość zakupionych przedmiotów na naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz, wysyłamy wszystko w jednej paczce.
Przesyłki są ubezpieczone i dostarczane przez kuriera w ciągu 24 godz od momentu nadania ( oprócz soboty i niedzieli ).

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE
Wysyłamy Pocztą Polską - listem poleconym, tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów wysyłki, uzależnionym od wagi i gabarytu przesyłki i wpłacie na nasze konto.
W sytuacji gdy zakupiony towar jest źle dobrany rozmiarowo, bądź też nie odpowiada z jakiejś innej przyczyny, możliwa jest wymiana na inny rozmiar bądź też na każdy inny towar z naszej oferty ( w tej samej cenie lub z dopłatą ). W przypadku wymiany otrzymanego towaru prosimy o kontakt w celu ustalenia z nami szczegółów. Warunkiem wymiany jest odesłanie towaru w ciągu MAKSYMALNIE 7 dni od momentu otrzymania przesyłki ( liczy się data dostarczenia do nas przesyłki ) wraz z paragonem fiskalnym a także wypełnionym formularzem wymiany. Przekroczenie podanego terminu spowoduje nieuwzględnienie wymiany.

Koszty wymiany ( w 2 strony ponosi Kupujący). Kwotę na ponowną wysyłkę w kwocie 15 zł proszę włożyć do koperty z odsyłanym towarem lub przelać na nasz rachunek bankowy. Nie odbieramy przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem. Warunkiem wymiany jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie, nie mających żadnych śladów użytkowania, noszenia i zapachu. Towar musi posiadać również komplet metek. Obuwie do wymiany przyjmujemy jedynie w oryginalnym, nieposklejanym opakowaniu.

Wymianie nie podlega towar z przeceny, wyprzedaży i licytacji.

Towar na wymianę / reklamację należy odesłać na adres:

MAGNETIC
Galeria Piastów

ul. N.M.Panny 9
59-220 Legnica


Gwarancją objęte są wszystkie sprzedawane na naszych aukcjach przedmioty w opcji kup teraz.


Gwarancji nie podlegają przedmioty z licytacji, wyprzedaży i przeceny. Mogą one posiadać skazy, wady fabryczne, a także zabrudzenia.
Towar podlega reklamacji w przypadku stwierdzenie jego niezgodności z umową.
Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

Udzielamy 3-miesięcznej gwarancji na obuwie zakupione na naszych aukcjach, chyba, że opis aukcji stanowi inaczej. Reklamacji podlegają jedynie wady powstałe z winy producenta w obuwiu nie zużytym.
Obuwie do reklamacji przyjmowane jest czyste i za okazaniem dowodu sprzedaży w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny. Jeśli nie będzie to możliwe z powodu wyczerpania nakładu zwrócimy nabywcy równowartość ceny zakupionego produktu lub zaoferujemy mu inne, dostępne na akcjach towary do wyboru.
Reklamacje rozpatrywane są zazwyczaj do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W szczególnych przypadkach termin ten może zostać wydłużony do 30 dni. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

Reklamacji nie podlega:

 • Obuwie z wadami jawnymi (widocznymi w chwili zakupu)
 • Obuwie posiadające uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia, uszkodzenia), wynikające ze złego dopasowania do stopy
 • Wygoda obuwia
 • Systemy pneumatyczne
 • Obuwie posiadające uszkodzenia elementów ozdobnych (zamków, zdobień, guzików)
 • Naturalne zużywanie się obuwia (zelówek, fleków, wyściółki)
 • Odbarwienia wnętrza obuwia ze skór naturalnych pod wpływem potu lub mocnego przemoczenia,
 • Zabarwienie odzieży w obuwiu wykonanym na naturalnej podszewce
 • Przemoczenia obuwia
W przypadku odzieży reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne ( rozdarcia, przecięcia) a także elementy ozdobne ( klamry, zapięcia, cekiny, cyrkonie i koraliki ). Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji z nami.

NIEPRAWIDŁOWY DOBÓR ROZMIARU, KOLORU I FASONU NIE JEST PODSTAWĄ DO REKLAMACJI.


Zastrzegamy sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie. Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją jego treści.