Trzmiel

 

Filtry Lampy UV-C Pompy Napowietrzanie Oświetlenie
Filtry Lampy UV-C Pompy Napowietrzanie Oświetlenie
Wkłady filtracyjne Preparaty Pokarmy Akcesoria Kaskady, oczka, dekoracje, fontanny
Wkłady filtracyjne Preparaty Pokarmy Akcesoria Kaskady
 
 
Dodaj do ulubionych sprzedających Wyślij e-mail

 

Oblicz ratę - kalkulator ratOczko Wodne - sklep na allegro

O Nas            Już od wielu lat staramy się przedstawić ciekawą, stale rozwijającą się ofertę. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży zoologicznej (akwarystyka) oraz ogrodniczej (oczko wodne). Jesteśmy firmą nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się, posiadamy wiedzę ekspercką, innowacyjność, fachowość i doświadczenie są naszym atutem, a zadowoleni klienci są inspiracją dla dalszego rozwoju. Aktualnie możemy się pochwalić, jedną z największych na rynku, ofertę dotyczącą oczka wodnego. Bezpośrednio współpracujemy z największymi polskimi producentami AQUAEL, AQUA SZUT, TROPICAL oraz nawiązaliśmy bezpośrednią współprace z wyłącznymi dystrybutorami produktów na Polskę - znanych i cenionych na świecie marek jak : TetraPond (Niemcy), JBL (Niemcy), Project (Włochy), AQUA NOVA (Australia). Ponadto jesteśmy bezpośrednim importerem wielu sprzedawanych przez nas produktów - przez co omijamy gęstą sieć pośredników i ich marże. Oferujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz służymy Państwu pomocą, posiadamy niezbędną wiedzę, praktyczne doświadczenie. Doświadczenie, wiedza i szeroki wachlarz specjalistycznego sprzętu pozwala sprostać każdym wymaganiom, w pełni spełniając oczekiwania naszych klientów, oczywiście, jak zawsze u nas, wszystko to bardzo rozsądnych cenach. Obecność produktów często niedostępnych u konkurencji, wyróżnia naszą firmę na rynku. Dużą uwagę zwracamy osiągnięcie najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. Uważamy, że w dzisiejszych czasach, aby nie stracić zaufania klientów oraz partnerów handlowych, dobra jakość to warunek konieczny, a nie wystarczający. Dlatego sprzedajemy tylko sprawdzone produkty, oferując przy tym fachowe doradztwo, pomoc w wyborze. Zadowolony Klient to dla nas priorytetem !

Kontakt  

Adres sklepu:
Sklep Trzmiel
ul. Rogowska 50b
54-438 Wrocław

Pon-Śro 10-18
Czw-Pia 12-20
Sob 10-15

Kontakt e-mail:
 • pytania : info@trzmiel.com.pl
 • zakupy na raty : raty.trzmiel@wp.pl

  Należy pamiętać o podpisaniu się nickiem z allegro ! Musimy wiedzieć kto i o co pyta. Odpowiedź w ciągu 2 dni roboczych.

 • Dział Obsługi Klienta
  tel. 505 159 411 (poniedziałek-piątek, w godz.10-14)
  Bezpieczeństwo

  Faktura, gwarancja, zwrot, serwis - krótko mówiąc - TAK. Sprzedajemy tylko produkty nowe, nie używane, pochodzące z legalnych źródeł, z pełną gwarancją zależną od towaru, okres gwarancji podany jest na każdej aukcji, Standardowy okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Ceny podane na Allegro oraz koszty wysyłki zawierają podatek VAT (faktury VAT wystawiamy na życzenie klienta). Każdy z zakupionych produktów możesz zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu. Dane firmy: Sklep Trzmiel Michał Czerwiński ul. Rogowska 50b, 54-438 Wrocław NIP:894-273-60-76 REGON:020141104.

  Regulamin Aukcji


  UWAGA : Nie akceptujesz zasad, nie kupuj - zaoszczędzi to nam niepotrzebnych nieporozumień !! Nie chcesz kupić - nie kupuj.
  §1. Właścicielem konta "sklep_trzmiel" jest firma Trzmiel ul. Rogowska 50b, 54-438 Wrocław, NIP:894-273-60-76, REGON:020141104, wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod nr 178995 organ rejestrujący Prezydent Wrocławia.
  §2. Kupujący rozumie i akceptuje, że podane w aukcjach ceny przesyłki Pocztą Polską dotyczą 1szt.. Ceny przesyłek oparte są na aktualnym cenniku Poczty Polskiej (waga, gabaryt) plus podatek VAT 23%. Koszty wysyłki wykazane są na paragonie lub FV.
  §3. Kupujący akceptuje, że ze względów bezpieczeństwa, zamówienia o wartości powyżej 100zł wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem.
  §4. Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem są UBEZPIECZONE. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru, prosimy spisać protokół szkody (można go spisać z kurierem w terminie do 5 dni od odebrania paczki) i skontaktować się z nami.
  §5. Po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo e-mail, który zawiera wszystkie ważne informacje, prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z nimi. Oczekujemy kontaktu w następujących przypadkach:
  a) gdy towar ma zostać wysłany za pobraniem (wysyłając maila z prośbą o wysyłkę za pobraniem prosimy napisać: czy kurierem Siódemka czy Pocztą Polską)

  b) odbioru osobistego (z powodu dużej rotacji towaru, należy z nami ustalić datę odbioru)
  c) zmiany adresu wysyłki
  d) faktury
  §6. Realizacja zamówień odbywa się tylko w dni robocze. Czas realizacji zamówienia (od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub lub potwierdzenia otrzymania prośby o wysyłkę za pobraniem - do dnia wysyłki towaru) staramy się, żeby był jak najkrótszy i zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 1-3 dni robocze (97% paczek wysyłamy max do 3dni roboczych). Jeżeli paczka nie zostanie wysłana w ciągu 14 dni to zwracamy koszty wysyłki (wysyłka na nasz koszt). Nie dotyczy zamówień specjalnych oraz gdy w opisie aukcji podany jest dłuższy termin realizacji. Dni robocze tj. z wyłączeniem dni wolnych, świątecznych, sobót oraz niedziel.
  §7.
  ZASADY ZWROTÓW I REKLAMACJI:
  - W przypadku gwarancyjnej reklamacji towaru, kupujący jest zobowiązany do dostarczenia do siedziby naszej firmy reklamowany towar, prosimy dołączyć opis usterki, dowód zakupu oraz dane adresowe.
  -.Możliwość zwrotu towaru w terminie 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru bez podawania powodu. Przyjęte przez nas zasady zwrotu towarów opierają się na obowiązującym prawie ustawy z dnia 02 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22 z 2000r. Poz. 271) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usług - od dnia jej zawarcia, składając stosowne oświadczenie na piśmie (pobierz: formularz zwrotu towaru). Koszty zwrotu pokrywa kupujący. Na każdy zakup wystawiany jest paragon więc proszę dołączyć go do przesyłki. Pieniądze zostaną przelane na wskazane przez Klienta konto bankowe w terminie do 7 dni. Zgodnie z prawem możliwość ma każdy konsument, nie dotyczy to zakupu na firmę.
  - Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem !

  §8. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów jest właściwy sąd powszechny.
  Warto wiedzieć

  Zawsze powinni Państwo otrzymać od nas potwierdzenie (powiadomienie wysyłane na Państwa e-mail z danych allegro) :
  a) Potwierdzenie : zaksięgowania wpłaty na naszym koncie
  b) Potwierdzenie : otrzymanie prośby o wysyłkę za pobraniem
  c) Potwierdzenie wysyłki – wysyłane w dniu wysyłki towaru
  Brak potwierdzenia - jeżeli w ciągu 4 dni roboczych od wpłaty (2 dni robocze od maila z prośbą o wysyłkę za pobraniem) nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia - oznacza to, że nie odnotowaliśmy danego zdarzenia i w celu wyjaśnienia, prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny podany w mailu otrzymanym po dokonaniu zakupu lub z działem obsługi klienta.
  .
  Wysyłka i koszty wysyłki

  Kupując kilka przedmiotów na jednej lub kilku naszych aukcjach koszty wysyłki płacisz tylko raz: jeden całościowy koszt wysyłki (który otrzymają Państwo w dodatkowym e-mailu). Koszt przesyłki to koszt przesyłki/transportu w oparciu o cenniki firm pocztowych i kurierskich (zależy od wagi zakupionych przedmiotów, gabarytu paczki). Max waga 1 paczki wysyłanej kurierem to 30kg oraz suma wymiarów paczki nie może przekraczać 220cm. Max waga 1 paczki wysyłanej pocztą to 1kg.
  Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową lub ekonomiczną lub przesyłką kurierską za pośrednictwem firmy SIÓDEMKA. Na większości naszych aukcji podane są koszty wysyłki przedmiotu zarówno pocztą jak i kurierem SIÓDEMKA, w takich przypadkach to kupujący dokonuje wyboru doliczając odpowiednią kwotę za wysyłkę. Jeżeli na aukcji podany jest koszt wysyłki tylko kurierem oznacza to, że tego produktu nie wysyłamy pocztą. Szczegóły dotyczące wysyłki, kosztów wysyłki, inne ważne informacje znajdują się w regulaminie aukcji
  Polecamy wysyłkę kurierem SIÓDEMKA !

  Wysyłka Pocztą Polską - nie polecamy

  - wysyłka dziś, paczka jutro (ok.99% paczek dostarczana następnego dnia po wysyłce)
  - ubezpieczenie paczki w cenie !
  - paczka dostarczona wprost do drzwi
  - możliwość śledzenia statusu przesyłki
  - max waga 1 paczki to 30kg (wraz z opakowaniem)

  - ze względów bezpieczeństwa, zamówienia o wartości powyżej 100zł wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem
  - w większości przypadków dłuższy czas doręczenia przesyłki w porównaniu do firmy kurierskiej
  - max waga 1 paczki to 1kg (wraz z opakowaniem)

  Ważne : W dniu wysyłki - zawsze otrzymają Państwo od nas e-mail z informacją o wysłaniu przesyłki.

  Odbiór osobisty


  ODBIÓR OSOBISTY W NASZYM SKLEPIE 
  Przed odbiorem osobistym, z powodu dużej rotacji towaru w sklepie, datę odbioru,
  należy z nami ustalić poprzez e-mail: odbior@trzmiel.com.pl. Odbiory osobiste realizować będziemy raz w tygodniu.

  Trzmiel Wrocław Rogowska 50B

  Płatności

  Sposoby płatności :
  • wpłata na nasze konto
  • płatności allegro
  • raty żagiel
  • płatność przy odbiorze
    PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE :
  • odbierając towar osobiście w sklepie (możliwość zapłaty gotówką oraz kartą)
  • kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze paczki, tylko dla sprawdzonych allegrowiczów od 10 punktów za komentarze

  WPŁATA NA NASZE KONTO :

  PAYU :

  Numer Konta: 79 1090 1522 0000 0001 0598 6172
  Tytułem: Nick z allegro oraz nr aukcji

  Ważne: Wystarczy tylko 1 nr aukcji. Prosimy nic więcej nie dopisywać, źle opisana wpłata może uniemożliwić jej identyfikacje.

  Dzięki PAYU za zrobione zakupy na naszych aukcjach możesz zapłacić kartą kredytową.

  ZAKUPY NA RATY NA NASZYCH AUKCJACH - RATY PRZEZ INTERNET : 

  Sprzedaż ratalna jest obsługiwana przez firmę Santander przez Internet - bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie. Po wypełnieniu wniosku on-line, telefonicznie skontaktuje się z tobą konsultant firmy Santander, gotową do podpisania umowę kredytową, dostarczy i odbierze kurier. Możliwość zakupu na raty przy zakupach powyżej 100.00zł, konkurencyjne oprocentowanie, brak dodatkowych kosztów i opłat, brak konieczności dokonania wpłaty własnej, dowolny okres kredytowania do 36 miesięcy, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

  Wyślij e-mail na raty.trzmiel@wp.pl

  Oblicz ratę

  Wymagane dokumenty - Żagiel Raty

     

  Finalizacja transakcji


  FAQ - Najczęściej zadawane pytania


  Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy nie przesyłać e-maili z poniższymi pytaniami, nie będziemy na na nie odpowiadać, ponieważ nasza odpowiedź brzmiałaby jak poniżej. Dziękujemy i pozdrawiamy.

  Pyt.: Zakupiłem kilka przedmiotów czy mogę liczyć na rabat lub wysyłkę gratis?
  Towar sprzedawany na allegro jest w cenach hurtowych lub bardzo bliskim cenom hurtowym, dlatego nie mamy możliwości udzielenia rabatu lub wysyłki gratis, chyba, że jest taka opcja wymieniona w opisie aukcji.
  Pyt.: Dlaczego nie otrzymałem komentarza?
  Kupujący pierwszy wystawia komentarz. Komentarze wystawiamy "hurtowo" raz na 1-3 tygodnie
  Pyt.: Dzisiaj dokonałem wpłaty na konto, kiedy dojdzie do mnie przesyłka? Dlaczego nie zaksięgowano jeszcze wpłaty?
  Czas przekazania wpłaty poprzez Pocztę Polską wynosi około 2-7 dni roboczych. Banki tradycyjne i banki internetowe zwykle przekazują następnego dnia (choć nie zawsze). Jeżeli jest to przelew wewnętrzny, przelew księgowany jest błyskawicznie. Czas realizacji zamówienia opisany jest w regulaminie aukcji, natomiast czas dostarczenia przesyłki zależy tylko i wyłącznie od dostawcy Państwa przesyłki (polecamy kuriera - 99% paczek dostarczana następnego dnia po wysyłce). Więcej informacji na stronie o mnie.
  Pyt.: Czy zaksięgowano wpłatę, czy wysłano paczkę?
  Każdy kupujący otrzymuje od nas e-maile potwierdzające: 1.zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie (lub otrzymanie prośby o wysyłkę za pobraniem) 2. w dniu wysyłki - informacje o wysłaniu przesyłki. Jeżeli nie otrzymali Państwo takiego potwierdzenia e-mail, odpowiedź na pytanie brzmi nie. Uwaga1: jeżeli w ciągu 4 dni od wpłaty lub wyboru wysyłki za pobraniem nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia prosimy o kontakt, zgodnie z instrukcją zawartą w mailu otrzymanym po wygranej licytacji (kupnie poprzez Kup Teraz). Uwaga2: Jeżeli czas realizacji zamówienia zbliża się górnej granicy ujętej w regulaminie aukcji prosimy o kontakt.
   
  Kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie, w całości lub w części: opisów, zdjęć, projektu aukcji, bez naszej zgody jest zabronione ! Naruszenie powyższych praw skutkować będzie odpowiedzialnością cywilno-prawną.
  Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.