Dział handlowy

Dział serwisu i reklamacji

Korzyści z wyboru przesyłki kurierskiej

- Oszczędzasz czas i nerwy
- Możesz monitorować swoją przesyłkę
- Przesyłka kurierska jest niewiele droższa od paczki pocztowej

Hard-Pc

ul. Fabryczna 12
24-300 Opole Lubelskie
NIP: PL717-172-46-07

Pracujemy: Poniedziałek-Piątek 9-17
Uwaga! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem na stronie "O mnie" oraz informacjami na aukcji.
Sprawdź nasze pozostałe aukcje

O firmie


Hard-Pc powstało w marcu 2007 roku jako stacjonarny sklep komputerowy działający na terenie Opola Lubelskiego (50km od Lublina). Równorzędnie z działalnością handlową firma prowadziła działalność publikacyjną pod adresem www.hard-pc.pl. Istniejący wortal traktował o zagadnieniach zazębiających się z profilem przedsiębiorstwa. Przez trzy lata opublikowaliśmy ponad 6 000 aktualności ze świata IT oraz blisko 200 artykułów, recenzji i wywiadów. Prowadziliśmy nieustanną współpracę z największymi producentami sprzętu takimi jak: Intel, Gigabyte, OCZ, Asus, Zotac, MSI i wiele innych. Nasza pasja i chęć dzielenia się z użytkownikami opiniami, w które nieingerowali światowi potentaci stawiała nas w czołówce najchętniej odwiedzanych witryn o tematyce komputerowej. Redaktorzy, którzy uczyli się fachu na łamach naszej witryny dziś pracują w dużych redakcjach pism PC World oraz Logo. W marcu 2009 roku zakończyliśmy działalność publikacyjną koncentrując się na handlu.

Lato 2009 to czas, kiedy uruchomiliśmy sprzedaż internetową zarówno poprzez e-sklep jak i platformę Allegro. Szeroka, aczkolwiek ukierunkowana oferta handlowa pozwala dostarczać naszym klientom sprzęt najwyższej jakości w przystępnej cenie. Naszą specjalnością są domowe rozwiązania audio (głośniki, słuchawki), profesjonalne słuchawki, obudowy, zasilacze i akcesoria dla graczy. Współpracujemy z oficjalnymi dystrybutorami na terenie Polski, dzięki czemu zakupy u nas są bezpieczne. Klient ma pewność, że otrzymuje towar pochodzący z legalnego źródła, oryginalny i legitymujący się gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju. Nieustannie poszerzana oferta (na chwilę obecną blisko 1500 pozycji) pozwala nam docierać do nawet najbardziej wybrednych. Zaufało nam ponad 10 000 klientów (na dzień 17.05.2012).

Niezbędne informacje dotyczące zakupów, reklamacji i odstąpienia od umowy znajdziesz w załączniku

Gwarancja i Wysyłka

Gwarancja

Sprzedawany przez nas towar jest nowy, pochodzi z legalnego źródła dystrybucyjnego i posiada gwarancję producenta realizowaną w Polsce. Okres trwania gwarancji podawany jest na każdej aukcji.

Podstawą do realizacji gwarancji jest paragon lub faktura VAT. W 99% przypadków paragon znajduje się w przesyłce. W przypadku paczek kurierskich najczęściej zszywamy go z listem przewozowym i umieszczamy w koszulce.Jeśli nie otrzymałeś takiego dokumentu skontaktuj się z nami, doślemy go mailowo.

Wysyłka

- Koszty przesyłki podajemy na każdej aukcji. W przypadku dokonania zakupu kilku przedmiotów za wysyłkę płaci się tylko raz.
- Przesyłki pocztowe wysyłamy do 3dni roboczych po otrzymaniu wpłaty.
- Reklamacja z tytułu niedoręczenia przesyłki pocztowej możliwa jest po 14dniach od otrzymania maila z informacją o przygotowaniu towaru do wysyłki (zgodnie z regulaminem PP)
- Przesyłki kurierskie wysyłamy zazwyczaj w ciągu 24godzin od otrzymania wpłaty.
- Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy przewoźniku. W razie jej uszkodzenia należy w obecności kuriera sporządzić raport.