Witam na mojej stronie!

Na imię mam Tadeusz, jestem kolekcjonerem całości filatelistycznych i kart telefonicznych, a zawodowo zajmuję się zaopatrywaniem optyków oftalmików we wszystko, co im potrzebne do pracy.

NA ALLEGRO KUPUJĘ najczęściej całości filatelistyczne z moich tematów:
- Papież Jan Paweł II
- Kopernik
- Jan III Sobieski i Odsiecz Wiedeńska
- Lotnictwo
- Marynistyka
- Kolejnictwo
- Straż Pożarna
- Badania Antarktydy
- Esperanto.
Czasami także wchodzę na aukcje kart telefonicznych, ale traktuję je drugoplanowo.

Nigdy nie poprzestaję na pojedyńczej wygranej aukcji u każdego z oferentów i nikogo nie "poganiam" do wysyłki - zawsze przeglądam stronę każdego z moich kontrahentów co tydzień, aż do zamknięcia transakcji.

NA SWOICH AUKCJACH OFERUJĘ dwie kategorie przedmiotów:

Po pierwsze - artykuły kolekcjonerskie, bedące dubletami moich zbiorów, nie pasujące do moich tematów oraz pochodzące z likwidowanych kolekcji (m.in. będę likwidować i oferować na Allegro zbiór oryginalnych oprawek do okularów - zbyt oryginalnych, by je nosić, ale sprawnych technicznie). Nie zajmuję się handlem kolekcjonerskim i nie traktuję tego działu jako źródła dochodów - uważam moje oferty za formę wymiany kolekcjonerskiej, zwłaszcza że zgromadzone w ten sposób pieniadze zaraz przeznaczam na zakup innych pozycji do zbiorów. Nie mogę zatem wystawiać faktur na nabyte w tym dziale przedmioty.

Po drugie - artykuły związane z wykonywaną przeze mnie pracą, a zatem drobna galanteria optyczna (futerały, łańcuszki, ściereczki mikrofazowe, płyny do czyszczenia okularów i pielęgnacji soczewek kontaktowych) oraz narzędzia i preparaty warsztatowe, częstokroć przydatne w modelarstwie i innych zajeciach, wymagających precyzji. Celowo nie oferuję na moich aukcjach opraw okularowych (z wyjatkiem okazów kolekcjonerskich, o których wcześniej wspomniałem) - uważam, że dobór oprawy musi zostać dokonany przez osobę fachową bezpośrednio do warunków technicznych i urody osoby mającej nosić okulary. Ceny wylicytowane w tych aukcjach są cenami brutto i chętnie wystawię fakturę VAT na każdy z nabytych przedmiotów - proszę tylko o podanie swych danych zawczasu. Proszę o zaniechanie negocjowania ze mną cen hurtowych - te zarezerwowane są dla optyków i rzemieślników naprawiających okulary.

Najchętniej rozliczam się poprzez PayU lub przelewami - w obie strony.
Dla wpłat za przedmioty z grupy kolekcjonerskiej przeznaczyłem konto w mBanku nr 57 1140 2004 0000 3602 3267 1100.
Dla wpłat za przedmioty z grupy handlowej przeznaczyłem konto w BZWBK O/Otwock (d. VI O/Warszawa) nr 77 1090 1753 0000 0000 7402 2899.

Zawsze staram się wystawić kontrahentowi pozytywny komentarz - jeśli nawet wystąpiły kłopoty w trakcie transakcji, to poprzez kontakt bezpośredni zawsze można doprowadzić do obopólnej satysfakcji - komentarz nie jest miejscem na korespondencję! Jeśli zatem masz jakiekolwiek zastrzeżenia do otrzymanego przedmiotu - daj znać, a postaram się zapewnić Twoją satysfakcję w miarę posiadanych środków.

Zachęcam wszystkich kupujących do oszczędzania na kosztach wysyłki i ewentualnych kosztach przelewów poprzez kumulację wielu przedmiotów w jednej przesyłce. Dla zachęty, proponuję gratisową wysyłkę listem poleconym przedmiotów, jeśli jednorazowo zakupiono na moich aukcjach 7 lub wiecej przedmiotów, w tym przynajmniej 3 z kategorii handlowej.

Na koniec proszę o wzięcie pod uwagę, że w robocze dni tygodnia przeważnie pracuję w terenie - sprawami Allegro zajmuję się najczęściej w sobotnie i niedzielne popołudnia a przesyłki ode mnie wychodzą przeważnie w poniedziałki. USZANUJ, PROSZĘ, ŻE WYKONUJĘ SWOJE ZAWODOWE OBOWIĄZKI!

UWAGA: SERWIS TLEN.PL NA KTÓRYM MIAŁEM NIEGDYŚ KONTO POCZTOWE ZWIĄZANE Z ALLEGRO ULEGŁ AWARII, W ZWIĄZKU Z CZYM PRZENIOSŁEM SIĘ DO INNEGO SERWISU I MÓJ AKTUALNY ADRES TO: aukcje@tadokula.pl EWAENTUALNY ADRES ZAPASOWY: tadokula@post.pl!

Wszystkich, którzy odwiedzili tę stronę, serdecznie pozdrawiam.