Zaskoczyła cię nagła awaria? Obojętnie, czy zawiódł system wodno-kanalizacyjny, czy może grzewczy, zadzwoń do nas. Wyślemy do ciebie specjalistę, który szybko i sprawnie usunie awarię. Dojazd w okolice Poznania nie stanowi problemu.


Jeśli zdecydowałeś się na wymianę kuchenki gazowej na nowszy model, pamiętaj by wezwać instalatora z uprawnieniami. Zagwarantujesz sobie tym samym nie tylko zachowanie gwarancji na zakupioną kuchenkę, ale także bezpieczeństwo użytkowania nowego sprzętu agd.
 
Na dworze zimno, kaloryfery powinny pracować "pełną parą", ale coś z nimi nie tak? Nie martw się, zadzwoń do nas, przyjedziemy i zdiagnozujemy problem, a  w razie potrzeby dokonamy niezbędnej naprawy.

Wykonujemy większość prac z zakresu hydrauliki, poczynając od drobnych napraw, aż do poważnych prac montażowych. Oto niektóre z nich:

•    wymiana lub montaż instalacji, zarówno c.o., jak i gazowej oraz wodno-kanalizacyjnej,
•    udrażnianie niesprawnych (zapchanych) rur,
•    montaż baterii łazienkowych oraz umywalek, sedesów, wanien i kabin prysznicowych,
•    montaż bojlerów i pieców oraz innych urządzeń służących do podgrzewania wody;
•    montaż i wymiana grzejników oraz rur, w nowoczesnej technologii (zamrażanie);
•    wykonywanie przyłączy instalacji;
•    montaż urządzeń agd;
•    diagnostyka i naprawa instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych,
•    serwis urządzeń firm Junkers i Termet,
•    usługi spawalnicze.

Wszystkie usługi wykonujemy zachowując należytą staranność i dotrzymując terminów określonych w umowie. Niezależnie czy prowadzimy kompleksowy remont instalacji, montujemy ją w nowo powstałym budynku, czy też zajmujemy się drobnymi pracami montersko - naprawczymi, za każdym razem możesz liczyć na solidne wykonanie usługi, gwarantujące bezpieczeństwo i brak awarii przez długie lata.
Chcesz mieć pewność, że trafisz na uczciwego i doświadczonego fachowca? Zadzwoń do nas, hydraulik Poznań czeka pod numerem telefonu....
Nie mieszkasz w Poznaniu, a chciałbyś skorzystać z naszych usług? To także nie problem. Działamy na terenie Wielkopolski i dojedziemy do ciebie, jeśli odległość od Poznania nie jest większa niż około 30 km. Zadzwoń, by ustalić szczegóły.


HYDRAULIK POZNAŃ
 

Awarie instalacji hydraulicznej mogą być przyczyną poważnych kłopotów. Niezależnie jak poważna jest usterka, zawsze stanowi przyczynę zmartwienia i w istotny sposób wpływa na pogorszenie komfortu mieszkańców lokalu, w którym wystąpiła awaria. Z jej usunięciem nie należy zwlekać, niefrasobliwość może być przyczyną zalania mieszkania sąsiadów, zniszczenia własnego domu, albo poważnych uszkodzeń całej instalacji.  Bezpieczeństwo jest główną przesłanką także w przypadku usuwania awarii systemu grzewczego albo instalacji gazowej. Pamiętaj, nie zwlekaj z naprawą, przyjedziemy najszybciej jak to będzie możliwe.                       
                                                                     
Hydraulik 24 godziny na dobę w Poznaniu i okolicach
 

Na rynku usług hydraulicznych i monterskich działamy już od dwóch dekad. W tym czasie zyskaliśmy nie tylko stałe grono zadowolonych klientów, ale także bogate doświadczenie zawodowe. Nasi instalatorzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia zawodowe, a swoją pracę traktują bardzo poważnie. Stawiamy na uczciwą i doświadczoną załogę. Prace przebiegają w spokojnej atmosferze, informacje przekazujemy w rzeczowy i zarazem przystępny sposób. Chcemy by klient rozumiał i był przekonany o zasadności zakresu przeprowadzanych przez nas prac. My informujemy co trzeba zrobić i jakich materiałów najlepiej jest użyć, ale to ty ostatecznie decydujesz którą opcję wybrać. Zależy nam na twoim zadowoleniu. Nasze usługi objęte są gwarancją.

 

Wyznajemy zasadę, że ważne są jakość, uczciwość i solidna praca.

 

Chociaż mamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu i wykonywaniu instalacji, nie popadamy w rutynę, Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Zaproponujemy ci najlepsze rozwiązania i pomożemy dobrać rodzaj użytych materiałów do twoich możliwości finansowych. Każda część zamontowana zostanie tak, jak zaleca producent, by całość instalacji działała bezawaryjnie przez wiele lat. Umiemy dobrać rodzaj materiałów nie tylko do przyczyny awarii i specyfiki wykonywanej instalacji, ale także tak, by rozsądna cena szła w parze z najwyższą jakością.


Cieszymy się dużym zaufaniem stałych klientów i staramy się zapracować także na dobrą opinię wśród osób, które powierzają nam wykonanie instalacji czy naprawę usterek po raz pierwszy. Staramy się tego zaufania nie zawieść, dlatego dotrzymujemy umówionych wcześniej terminów, pozostawiamy po sobie czyste miejsce pracy, a naprawy wykonujemy solidnie i z pełnym zaangażowaniem. Wybierając usługi hydrauliczne Poznań oferowane przez naszą firmę, na pewno nie będziesz zawiedziony.

 

 

Zakres naszych prac hydraulicznych jest bardzo szeroki i jeśli potrzebujesz:


•    wykonać montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej lub centralnego ogrzewania zrobimy to w taki sposób, że nie będziesz musiał się martwić o tę instalację przez wiele długich lat;
•    przetkać niedrożne rury kanalizacyjne, to uczynimy to szybko i profesjonalnie;
•    zamontować umywalkę, sedes, bidet, wannę, kabinę prysznicową – możesz być pewien, że wykonamy to elegancko;
•    wymienić grzejniki, wówczas dokonamy tej czynności zamrażając rury, a więc bez konieczności spuszczania wody z instalacji c.o.;
•    zamontować, systemy ogrzewania wody, bojlery, piece itp. to zamontujemy Ci to z gwarancją sprawności działania;
•    dokonać naprawy, wymiany elementów sieci wodno-kanalizacyjnej lub gazowej zrobimy to tak, abyś nie miał z tym kłopotów przez najbliższe lata;
•    przyłączyć do sieci pralkę lub zmywarkę - wykonany to w ten sposób, że kropla wody nie spadnie na podłogę;
•    jeśli masz wątpliwości co do szczelności rur wodnych lub gazowych zdiagnozujemy ewentualne problemy i dokonamy niezbędnych napraw;
•    specjalizujemy się również w montażu, serwisie pogwarancyjny urządzeń firm Termet oraz Junkres;
•    usługi spawalnicze także wchodzą  zakres naszej działalności.


Jeśli więc potrzebujesz wykonać jedną z powyższych prac, a chcesz mieć pewność, że hydraulik jest solidny, uczciwy i sprawny w swoich działaniach zatelefonuj – hydraulik Poznań.


W jakich miastach wykonujemy nasze usługi hydrauliczne i instalatorskie

Głównym terenem naszego działania jest Poznań i okolice stolicy Wielkopolski w odległości około 30 km. Jeśli mieszkasz w Poznaniu hydraulik dojedzie do Ciebie najszybciej jak jest to tylko możliwe.

 

HYDRAULIK POZNAŃ

Gdy woda nagle przestanie lecieć z kranu, pęknie rura, odpływy przestają być drożne lub przydarzy się inne nieszczęście związane z hydrauliką niezbędna jest interwencja nie tylko profesjonalna, ale przede wszystkim natychmiastowa, która spowoduje, że stres mieszkańców wywołany awarią minie tak szybko jak się pojawił. Jeżeli masz do wykonania prace związane z siecią gazową, a chcesz się czuć bezpiecznie, służymy swoim doświadczeniem. Mówiąc w skrócie: tam gdzie jest rura, woda lub gaz potrzebny jest hydraulik, który was nie zawiedzie.

                                                                                    

Hydraulik 24 godziny na dobę w Poznaniu i okolicach

Nasza firma hydrauliczna i instalatorska istnieje już ponad 20 lat. Prze z ten czas zyskaliśmy potężne grono klientów a zarazem ogromne doświadczenie zawodowe. Nie mniej istotne jest to, że przez ten czas wypracowaliśmy system działania, który opiera się na czterech filarach:

                                                                                     

Po pierwsze: Uczciwy hydraulik

Nigdy nie mówimy, że trzeba zrobić więcej, niż rzeczywiście trzeba zrobić. Klientów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, których jedynym zadaniem jest skorzystanie z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że klient niezadowolony z usługi nie poleci nas swoim znajomym, a i sam nie skorzysta więcej z naszej pracy. Dlatego używamy jedynie sprawdzonych części hydraulicznych, działamy szybko i zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Będąc pewnymi naszych umiejętności na wykonane prace dajemy gwarancję.

                                                                                      

Po drugie: Jakość prac hydraulicznych

Dobry hydraulik dobrze wie jakich części i materiałów należy używać do naprawy lub instalacji sieci wodno-kanalizacyjnej, a jakich należy unikać, bo nie wytrzymają próby czasu. Nie mniej ważne jest, aby montaż tych części był wykonany w sposób profesjonalny i zgodny z zaleceniami producenta. W Poznaniu i okolicach zyskaliśmy renomę firmy hydraulicznej dla której najwyższa jakość jest sprawą najważniejszą.

                                                                                       

Po trzecie: Szybkość działania

Jako hydraulicy z Poznania zajmujemy się szeroko pojętym zakresem prac z zakresu instalatorstwa wodno-kanalizacyjnego i gazowego. Jednak wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów uruchomiliśmy pogotowie hydrauliczne, które w sytuacjach awaryjnych działa szybko i sprawnie. Hydraulik jest dostępny dla Ciebie przez 24 godziny na dobę w Poznaniu i okolicach. Gdy niepotrzebnie leje się woda lub jest jej brak, zatka się kanalizacja, ulatnia się gaz lub występuje inny problem z którym trzeba poradzić sobie jak najszybciej, zjawiamy się błyskawicznie i radzimy sobie z występującym problemem.

                                                                                      

Po czwarte: Pasja

Być może ktoś powie: „jaka pasja może występować w naprawianiu czy instalacji rur lub piecyków gazowych”. Otóż może! Wychodzimy bowiem z założenia, że trzeba kochać to, co się robi. Wtedy każda wykonana przez nas praca jest nie tylko zwykłą usługą hydrauliczną albo gazową, ale usługą wykonaną perfekcyjnie. Mogłoby się wydawać, że cóż to za filozofia skręcić dwie rury i dodać kolanko. Hydraulik bez pasji uczyni to mechanicznie, a ten z pasją doda do tego serce, co spowoduje, że każda instalacja czy to wodno-kanalizacyjna czy sanitarna, czy gazowa będzie niezawodna przez wiele długich lat.

                                                                                      

HYDRAULIK POZNAŃ – CENA TEŻ JEST WAŻNA

Nie jest tajemnicą, że cennik usług hydraulicznych jest dość istotny dla każdego klienta. Ze swojej strony staramy się dopasować do potrzeb i możliwości finansowych usługobiorców. Dzięki długoletniej współpracy wynegocjowaliśmy u dostawców części hydraulicznych bardzo konkurencyjny cennik, przez co oferujemy naszym klientom części zamienne po kosztach możliwe jak najniższych, a jednocześnie wysokiej jakości.