Kontakt

Wysyłka

Nasze przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich lub rozwozimy własnym transportem - w zależności od gabarytów. Przy odbiorze osobistym nie jest doliczana opłata za transport widoczna w aukcji.

Wysyłka następuje w terminie od 7 do 21 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie przy meblach gabarytowych.

Mniejsze meble wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej w każdy piątek tygodnia. O dokładnym terminie powiadamiamy telefonicznie bądź pocztą elekrtoniczną dzień lub dwa dni przed dostawą.

Kierowca w dniu dostawy dzwoni z informacją o dostawie. W tym celu bardzo proszę zorganizować osoby do wniesienia mebelka

UWAGA!!! STARAMY SIĘ DOWOZIĆ WSZYSTKO NASZYM TRANSPORTEM, MAMY PEWNOŚĆ ŻE TOWAR NIE ZOSTANIE USZKODZONY!!! Zawsze mile widziany ODBIÓR OSOBISTY - ZAPRASZAMY!!!

Informacje

 1. Nie wycofujemy ofert.
 2. Nie odpowiadamy na SMSy.
 3. Przesyłka zostanie ubezpieczona na wartość towaru.
 4. Nie wysyłamy za pobraniem.
 5. Każdy mebel który jest rozkręcany, tj. szafy i łóżka - przywieziony zostanie w częściach.
 6. Cena za transport obejmuje zapakowanie przedmiotu oraz jego dowóz.
 7. Kierowca nie wnosi mebli, nie skręca ich u Klienta!

WITAMY!

Zajmujemy się sprzedażą mebli używanych, które są gotowe do wstawienia do domu. Sprzedażą mebli zajmujemy się z zamiłowania i co zarazem idzie w parze z zadowoleniem klientów.

Dla nas najważnejsze jest, aby Klient był zadowolony z zakupionych u nas mebli. To jest motto naszej firmy. Całość naszego asortymentu można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.mebelek.suwalki.pl

Sprawia nam wielką przyjemność sprzedaż mebli osobom, które są daleko od nas i nie mogą nas odwiedzić osobiście. Za pośrednictwem Allegro jesteśmy w stanie zaoferować im taką możliwość, zakupu mebli - na odległość.

Meble staramy się zawsze opisać w aukcjach jak najlepiej. Jeżeli jakiś mebel sprzedawany na naszej aukcji posiada jakąś wadę opisujemy to w treści i robimy zdjęcie takowej wady.

 • Do aukcji podchodzimy bardzo poważnie i oczekujemy tego również od Kupujących.
 • Meble wysyłamy poprzez firmę kurierską lub transportem własnym. Meble pakujemy starannie i nie ma możliwości uszkodzenia ich w transporcie.
 • Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie i dlatego jesteśmy tego pewni. Nie wysyłamy za pobraniem, tylko wpłata na konto!
 • Wszystkie dane do przelewu dostaniecie Państwo w mailu od Allegro jak i również są podane na aukcji. Ceny za przesyłki są podane na każdej aukcji.

Można oczywiście odebrać meble osobiście u nas w sklepie. Zapraszamy wszystkich chętnych blisko mieszkających jak i również przejezdnych do obejrzenia naszych mebli w sklepie.

TOWAR DOSTARCZANY DO PAŃSTWA RĄK JEST STARANNIE ZAPAKOWANY I ZABEZPIECZONY!!!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE