!!! WITAM !!!

Tutaj znajdziesz kilka zasad którymi kieruję się korzystając z usług aukcji ALLEGRO
1. Allegro traktuję jak najbardziej poważnie więc i tego spodziewam się od ludzi z którymi przyjdzie mi współpracować.
2. Jeżeli jestem „kupującym” nie licytuję czegoś co mi jest zupełnie niepotrzebne - nie birę udziału w aukcji tak dla hecy.
3. Jak sprzedaję to tylko po to aby sprzedać, więc nie licytuj skoro nie jesteś pewien że chcesz to kupić. Nie wycofuję aukcji z byle jakiego powodu. Wyjątkiem oczywiście są osoby z niepełną aktywacją tzw: "kopertki" oraz osoby z ujemnym stanem punktów. Przed usunięciem z aukcji oczywiście próbuję się skontaktować z taką osobą - jeżeli nie ma odpowiedzi to..........Dobrze się więc zastanów zanim zalicytujesz.
4. Komentarze wystawiam przy każdej aukcji: gdy kupuję – zaraz po otrzymaniu i sprawdzeniu towaru ; gdy sprzedaję – gdy pojawi się komentarz od kupującego.
5. Preferuję tylko wpłaty na konto lub odbiór osobisty. Nie wysyłam „za pobraniem” ponieważ jak wszędzie tak i na Allegro jest pełno nieuczciwych ludzi.
6. Nie jestem maniakiem komputerowym więc nie licz że o każdej porze dnia i nocy siedzę przy komputerze, jednak na każde pytanie postaram się jak najlepiej odpowiedzieć.
7. Wystawiany przedmiot zawsze staram się jak najdokładniej opisać i podaś jego stan faktyczny – NIGDY NIE WCISKAM KITU
8. Po zakończonej aukcji automatycznie dostaniesz wszystkie potrzebne dane do przelewu lub skontaktuj się ze mną aby je otrzymać. NIE ZAPOMNIJ zawsze podać swojego nicka z Allegro – to bardzo ułatwi mi pracę a nawet morze przyśpieszyć wszystko.
9. Towar wysyłam natychmiast po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie
10. Allegrowicze bez pełnej aktywacji - tzw"kopertki" proszeni są o potwierdzenie udziału w aukcji na mój adres e mail - bez takiego potwierdzenia mogę usunąć z aukcji


KONTAKT:
E-mail: aukcjoner_poczta@prokonto.pl
Tel. kom: 503 072 728 lub 507 074 358
GG: 1364279 – jestem niedostępny lecz pisz postaram się odpowiedzieć.

Jeżeli zapoznałeś się ze stroną o mnie to znaczy że akceptujesz moje warunki licytacji. Nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Ci:
UDANYCH LICYTACJI