WAŻNE INFORMACJE i GŁÓWNE ZASADY:

 

 1. PAMIĘTAJ: Im lepiej opiszesz jak naklejka ma wyglądać tym lepiej ją wykonam a Ty bardziej będziesz z niej zadowolony!!!
 2. Brak którejkolwiek informacji dotyczący zakupionej naklejki spowoduje jej j losowy wybór (np. rodzaj czcionki, kolor). 
 3. KOLORY przedstawione na paletach mogą się różnić w zależności od ustawienia jasności, kontrastu oraz nasycenia barw w monitorze. Pamiętaj o tym!
 4. Naklejki wykonywane są metodą ploterową, są ażurowe, nie posiadają tła. 
 5. Naklejki wysyłamy także za granicę; przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów przesyłki.
 6. Obniżając zatem ocenę za koszty przesyłki, pamiętaj: Ustalone przez nas koszty przesyłki uwzględniają opłatę pocztową, kopertę lub tubę, zabezpieczenia itp. Nie zarabiamy na przesyłce. Od 1 lutego 2014 roku Poczta Polska zmienia swój cennik stąd podwyżki także u nas... 
 7. Zakupione przedmioty wysyłam w ciągu 1 do 4 dni roboczych od otrzymania wpłaty na konto. Nasz urząd pocztowy pracuje od poniedziałku do piątku, więc nie damy rady wysłać przesyłki w sobotę. Wpłacając należność poprzez PayU w piątek, sobotę czy niedzielę, przedmiot wyślemy najpóźniej w czwartek.
 8. Zależy Ci na szybkiej wysyłce? Poinformuj nas o tym w mailu lub telefonicznie, ale nie opłacaj listu ekonomicznego, który idzie dwa tygodnie lecz kuriera lub list polecony priorytetowy.
 9. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w rozsądnych godzinach :). Nie pracujemy w soboty, niedziele i święta (i kościelne i państwowe). Prosimy zatem o cierpliwość, jeżeli nie odpowiadamy na telefony czy maile to znaczy, że świętujemy ;) i odpowiemy jak najszybciej się da.
 10. Na naklejce może się znajdować kilka warstw folii lub papieru transportowego - nie świadczy to o wadzie produktu! Po naklejeniu naklejki folię/papier ten należy odkleić.
 11. Naklejki posiadają warstwę mocnego kleju! Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe przez nieprawidłową aplikację naklejki.
 12. Jako sprzedający pierwsi czekamy na komentarz.
 13. W razie niejasności, problemów, wyjaśnień proszę o kontakt - wszystko da się załatwić :)
 14. Nie wystawiamy faktur VAT.
 15. Przesyłka kurierska to gwarantowane dostarczenie do rąk własnych. List polecony o gabarycie B często nie jest w ogóle dostarczany pod podany adres, a listonosz pozostawia jedynie awizo, przez co przesyłkę należy samemu odbierać na poczcie. Listy polecone priorytetowe nie są ubezpieczone, a przesyłka kurierska - tak. Zachęcam zatem do korzystania z nowej opcji jaką jest przesyłka kurierska!
 16. Wypełniając formularz opcji dostawy podczas płatności przez PayU można zmienić adres do wysyłki. Proszę korzystać z tej opcji, a nie pozostawiać adres"Z ustawień konta Allegro", a potem w mailu pisać, że jednak na inny adres... To nie fair, ponieważ program automatycznie wysyłający pocztę "czyta" właśnie tą rubrykę wypełnioną w PayU.
 17. Odbiór osobisty jest możliwy jedynie w Jastrzębiu-Zdroju i tylko po uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym.


INSTRUKCJA NAKLEJANIA GRAFIKI

za pomocą folii/papieru transportowego:

 

Naklejka znajduje się na podkładzie z przyklejoną folią transportową lub papierem transportowym.


1.Należy bardzo dokładnie umyć i odtłuścić powierzchnię, na którą zamierza się nakleić postać/napis. Odtłuszczamy np. benzyną ekstrakcyjną lub rozpuszczalnikiem, proszę przeprowadzić próbę ma małej, niewidocznej powierzchni; temperatura klejenia to +10 stopni C, podgrzewać np. suszarką do włosów.

2. Folię/papier transportowy proszę jeszcze bardziej docisnąć do naklejki, najlepiej kartą bankomatową.

3. Następnie folię/papier transportowy należy odkleić od podkładu, tak aby właściwa naklejka znajdowała się na przezroczystej folii (papierze transportowym). Czasami naklejka składa się z drobnych części wtedy trzeba cierpliwie i ostrożne obchodzić się z naklejkami.

4. Naklejkę z transportem przyklejamy na odtłuszczoną powierzchnię (najlepiej od dołu do góry lub odwrotnie - nie całą na raz), dociskając najlepiej kartą bankomatową, po czym odklejamy folię/papier transportowy. W razie pytań proszę o kontakt.

 

INSTRUKCJA NAKLEJANIA GRAFIKI

bez folii/papieru transportowego:


1.Należy bardzo dokładnie umyć i odtłuścić powierzchnię, na którą zamierza się nakleić naklejkę. Odtłuszczamy np. benzyną ekstrakcyjną lub rozpuszczalnikiem, proszę przeprowadzić próbę ma małej, niewidocznej powierzchni; temperatura klejenia to +10 stopni C, podgrzewać np. suszarką do włosów.

2. Podkład rozcinamy w dogodnych dla siebie miejscach najlepiej na pojedyncze części.

3. Odklejamy jeden koniec (około 1 cm).

4. Naklejamy naklejkę na odtłuszczoną powierzchnię powoli układając ją na powierzchni jednocześnie odklejając podkład.

W razie pytań proszę o kontakt.

 

NAKLEJANIE GRAFIKI NA ŚCIANĘ - WAŻNE UWAGI!

Powierzchnia, na którą zamierza się nakleić grafikę musi być nośna a najlepiej dobrze zagruntowana oraz sucha. Jeżeli powierzchnia była świeżo malowana należy odczekać 3 tygodnie (zalecenie producenta folii). Nie należy mocno dociskać folii transportowej czy też papieru transportowego do powierzchni, a jedynie lekko docisnąć samą grafikę palcami. W razie pytań czy wątpliwości proszę o kontakt!

 

Realizujemy indywidualne projekty na foliach samoprzylepnych.

 

Dane firmy:

 

LARUM Michał Stodolak

44-337 Jastrzębie-Zdrój

ul. Konduktorska 14A

NIP: 633 209 56 43

www.e-larum.pl

Nr konta:

ING 50 1050 1605 1000 0092 2027 4949


mail: larum@e-larum.pl

Tel. 608 135 182