czas realizacji ok. 4-5 dni roboczych od zaksięgowania przelewu na koncie bankowym. 

w przypadku oznaczenia wysyłki od określonej daty podanej na stronie licytacji wysyłka rozpoczyna się od podanego terminu i trwa kilka dni


                                                                                                                                                       ostatnia zmiana 16.04.2015r.

 

Nie wiesz jakie rośliny wybrać? Zobacz jak rosną nasze kwiaty http://galeria.pelargonie24.pl/

Najtańsza
wysyłka kurierska, JUŻ OD 13,90zł*


 * sprawdź szczegóły w regulaminie punkt 4 poniżej, wysyłka kurierem DHL za 17zł UWAGA ! W formularzu allegro musi być podany numer telefonu komórkowego (9 cyfr). W przypadku podania numeru stacjonarnego przesyłka zostanie wysłana z opóźnieniem. 
W celu ułatwienia wyboru roślin zapraszamy do galerii zdjęć


galeria


O nas


Witamy na stronie Gospodarstwa Rolnego zajmującego się produkcją roślin ozdobnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uprawie roślin, współpracujemy z wiodącym producentem kwiatów w Południowym Tyrolu dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości.

Głównym naszym produktem są pelargonie zwisające o krótkich międzywęźlach oraz doskonałym krzewieniu. Wszystkie oferowane przez Nas odmiany pelargonii są odmianami zielono łodygowymi odporniejszymi na wiatr - niełamliwymi w stosunku do biało łodygowych oferowanych przez innych sprzedających.


Rośliny oferowane w doniczkach 0,5l zawierają jedną ładną roślinę, a nie dwie sadzonki wątpliwej jakości. Lepiej kupić jedną ładna, niż dwie byle jakie.

Regulamin

 • 1. Sprzedającym jest Gospodarstwo Rolne prowadzące Działy Specjalne Produkcji Rolnej, 57-441 Bożków 133b.
 • 2. Akceptowaną formą płatności jest przelew na konto bankowe lub płatności allegro. W tytule przelewu proszę podać nazwisko zamawiającego oraz login z allegro. Wpłaty należy dokonać do 5 dni roboczych od dokonania zakupu.
 • 3. Wysyłka następuje po zaksięgowaniu zapłaty na koncie bankowym sprzedającego w terminie podanym w początkowej części strony "o dmnie".

 • 4. Przesyłki realizowane są od poniedziałku do czwartku. Standardowo za pośrednictwem kuriera   pocztex ( w przypadku nieobecności odbiorcy w domu paczkę należy odebrać na poczcie odpowiadającej Państwa zamieszkaniu, możliwość śledzenia paczki). Istnieje możliwość wysyłki  firmą kurierską DHL w cenie 17zł, wówczas należy taka kwotę uwzględnić przy wpłacie.

 • 5. Wysyłka realizowana jest zgodnie z datami podanymi na aukcji. Paczki nadawane są jeśli temperatura jest powyżej 0 stopnia celsjusza W przypadku zakupu kilku roślin, których wysyłka jest w dwóch różnych terminach wysyłka nastąpi w terminie późniejszym. Podany na stronie "o mnie" termin realizacji zamówienia jest przybliżony, a podana liczba dni dotyczy dni roboczych. Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów przedstawiają nasze rośliny/sadzonki z poprzedniego sezonu wysyłkowego oraz roślin w pełnym rozwoju w czasie kwitnienia w późniejszym okresie

 • 6. Złożenie zamówienia jest zgodą na wysyłkę sadzonek przez sprzedającego na koszt i życzenie kupującego. Kupując na aukcji,udzielasz jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu z firmą kurierską,w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru (koszt przesyłki pobierany przez sprzedającego jest w 100% równy opłacie u kuriera)

  7. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku genetycznej mutacji koloru (np. jeden kwiatek czerwony, a drugi różowy) i nie może to być podstawą reklamacji.
 • 8. Sprzedający zastrzega sobie możliwość przesunięcia dostaw roślin do 7 dni od dat podanych na aukcji.

  9. Koszy wysyłki podany jest na stronie każdej aukcji.

 • 10. Sprzedający nie pobiera od kupujących opłat za przygotowanie oraz pakowanie przesyłki.

 • 11. Proszę wypełnić formularz dostawy allegro do dokonaniu zakupu.

 • 12. Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany standardowo w danych allegro to zmian proszę dokonywać w formularzu dostaw.

 • 13. Potwierdzeniem otrzymania przesyłki jest wystawienie komentarza. Sprzedający wystawia komentarz jako drugi.

Bezpieczna wysyłka
/
Ekspresowa realizacja

Innowacyjne opakowania

Jesteśmy pierwszy gospodarstwem rolnym posiadającym własne specjalne opakowania do bezpiecznej wysyłki.

Więcej zdjęć możesz zobaczyć na stronie "o mnie"

GALERIA pelargonie24_pl  -  W Y B R A N E    O F E R T Y © 2005-2008
 Net_Studio
?