aktualny czas realizacji zamówienia wynosi ok. 5 dni wysyłkowych

 

                                                                                                                  ostatnia zmiana 04.05.2016r.

dni wysyłkowe:
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
Najtańsza wysyłka kurierska, tylko 13,90złO nas


Witamy na stronie Gospodarstwa Rolnego zajmującego się produkcją roślin ozdobnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uprawie roślin, współpracujemy z wiodącym producentem kwiatów w Południowym Tyrolu dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości.

Głównym naszym produktem są pelargonie zwisające o krótkich międzywęźlach oraz doskonałym krzewieniu. Wszystkie oferowane przez Nas odmiany pelargonii są odmianami zielono łodygowymi odporniejszymi na wiatr - niełamliwymi w stosunku do biało łodygowych oferowanych przez innych sprzedających.

Regulamin

 • 1. Sprzedającym jest Gospodarstwo Rolne prowadzące Działy Specjalne Produkcji Rolnej, 57-441 Bożków 133b.
 • 2. Akceptowaną formą płatności jest przelew na konto bankowe lub płatności allegro. W tytule przelewu proszę podać nazwisko zamawiającego oraz login z allegro. Wpłaty należy dokonać do 5 dni roboczych od dokonania zakupu.
 • 3. Wysyłka następuje po zaksięgowaniu zapłaty na koncie bankowym sprzedającego. Sprzedający zastrzega sobie możliwość przesunięcia wysyłki do 7 dni od planowanego terminu. Sprzedający zastrzega sobie

  4. Sprzedający zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpieniu szczególnych warunków np. uszkodzenie towaru.

 • 5. Przesyłki realizowane są od poniedziałku do czwartku. Standardowo za pośrednictwem kuriera   pocztex (planowana dostawa w 24h, w przypadku nieobecności odbiorcy w domu paczkę należy odebrać na poczcie odpowiadającej Państwa zamieszkaniu, możliwość śledzenia paczki).

 • 6. Wysyłka realizowana jest zgodnie z datami podanymi na aukcji. Paczki nadawane są jeśli temperatura jest powyżej 0 stopnia celsjusza) W przypadku zakupu kilku roślin, których wysyłka jest w 2 różnych terminach wysyłka nastąpi w terminie późniejszym. Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów przedstawiają nasze rośliny/sadzonki z poprzedniego sezonu z końca kwietnia/początku maja oraz roślin w pełnym rozwoju w czasie kwitnienia w późniejszym okresie
 • 7. Reklamacji nie podlegają rośliny odebrane z opóźnieniem z winy kupującego. Mutacja koloru na różowy (pojedynczych kwiatów) w przypadku pelargonii zwisającej czerwonej i biskupiej nie może być podstawa reklamacji.

 • 8. Złożenie zamówienia jest zgodą na wysyłkę sadzonek przez sprzedającego na koszt i życzenie kupującego. Kupując na aukcji,udzielasz jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu z firmą kurierską,w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru (koszt przesyłki pobierany przez sprzedającego jest w 100% równy opłacie u kuriera)

 • 9. Koszy wysyłki podany jest na stronie każdej aukcji.

 • 10. Sprzedający nie pobiera od kupujących opłat za przygotowanie oraz pakowanie przesyłki.

 • 11. Proszę wypełnić formularz dostawy allegro do dokonaniu zakupu.

 • 12. Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany standardowo w danych allegro to zmian proszę dokonywać w formularzu dostaw.

 • 13. Potwierdzeniem otrzymania przesyłki jest wystawienie komentarza. Sprzedający wystawia komentarz jako drugi.

Bezpieczna wysyłka
/
Ekspresowa realizacja

 

 

 

Innowacyjne opakowania

Jesteśmy pierwszy gospodarstwem rolnym posiadającym własne specjalne opakowania do bezpiecznej wysyłki.
 

GALERIA pelargonie24_pl  -  W Y B R A N E    O F E R T Y © 2005-2008
 Net_Studio
?