Zapraszamy na wiosnę 2016r. 
 dni wysyłkowe: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek


                                                                                                                                                    ostatnia zmiana 21.06.2015r.

 

Nie wiesz jakie rośliny wybrać? Zobacz jak rosną nasze kwiaty http://galeria.pelargonie24.pl/

Najtańsza
wysyłka kurierska, JUŻ OD 13,90zł*


 * sprawdź szczegóły w regulaminie punkt 4 poniżej, wysyłka kurierem DHL za 17zł UWAGA ! W formularzu allegro musi być podany numer telefonu komórkowego (9 cyfr). W przypadku podania numeru stacjonarnego przesyłka zostanie wysłana z opóźnieniem. 
W celu ułatwienia wyboru roślin zapraszamy do galerii zdjęć


galeria


O nas


Witamy na stronie Gospodarstwa Rolnego zajmującego się produkcją roślin ozdobnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uprawie roślin, współpracujemy z wiodącym producentem kwiatów w Południowym Tyrolu dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości.

Głównym naszym produktem są pelargonie zwisające o krótkich międzywęźlach oraz doskonałym krzewieniu. Wszystkie oferowane przez Nas odmiany pelargonii są odmianami zielono łodygowymi odporniejszymi na wiatr - niełamliwymi w stosunku do biało łodygowych oferowanych przez innych sprzedających.


Rośliny oferowane w doniczkach 0,5l zawierają jedną ładną roślinę, a nie dwie sadzonki wątpliwej jakości. Lepiej kupić jedną ładna, niż dwie byle jakie.

Regulamin

 • 1. Sprzedającym jest Gospodarstwo Rolne prowadzące Działy Specjalne Produkcji Rolnej, 57-441 Bożków 133b.
 • 2. Akceptowaną formą płatności jest przelew na konto bankowe lub płatności allegro. W tytule przelewu proszę podać nazwisko zamawiającego oraz login z allegro. Wpłaty należy dokonać do 5 dni roboczych od dokonania zakupu. Po tym terminie zamówienie jest anulowane.
 • 3. Wysyłka następuje po zaksięgowaniu zapłaty na koncie bankowym sprzedającego w terminie podanym w początkowej części
  strony "o mnie"

 • 4. Przesyłki realizowane są od poniedziałku do czwartku. Standardowo za pośrednictwem kuriera   pocztex ( w przypadku nieobecności odbiorcy w domu paczkę należy odebrać na poczcie odpowiadającej Państwa zamieszkaniu, możliwość śledzenia paczki). Istnieje możliwość wysyłki  firmą kurierską DHL w cenie 17zł, wówczas należy taka kwotę uwzględnić przy wpłacie.

 • 5. Wysyłka realizowana jest zgodnie z datami podanymi na aukcji. Paczki nadawane są jeśli temperatura jest powyżej 0 stopnia celsjusza W przypadku zakupu kilku roślin, których wysyłka jest w dwóch różnych terminach wysyłka nastąpi w terminie późniejszym. Podany na stronie "o mnie" termin realizacji zamówienia jest przybliżony, a podana liczba dni dotyczy dni roboczych. Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów przedstawiają nasze rośliny/sadzonki z poprzedniego sezonu wysyłkowego oraz roślin w pełnym rozwoju w czasie kwitnienia w późniejszym okresie

 • 6. Złożenie zamówienia jest zgodą na wysyłkę sadzonek przez sprzedającego na koszt i życzenie kupującego. Kupując na aukcji,udzielasz jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu z firmą kurierską,w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru (koszt przesyłki pobierany przez sprzedającego jest w 100% równy opłacie u kuriera)

  7. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku genetycznej mutacji koloru (np. jeden kwiatek czerwony, a drugi różowy) i nie może to być podstawą reklamacji.
 • 8. Sprzedający zastrzega sobie możliwość przesunięcia dostaw roślin do 7 dni od dat podanych na aukcji.

  9. Koszy wysyłki podany jest na stronie każdej aukcji.

 • 10. Sprzedający nie pobiera od kupujących opłat za przygotowanie oraz pakowanie przesyłki.

 • 11. Proszę wypełnić formularz dostawy allegro do dokonaniu zakupu.

 • 12. Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany standardowo w danych allegro to zmian proszę dokonywać w formularzu dostaw.

 • 13. Potwierdzeniem otrzymania przesyłki jest wystawienie komentarza. Sprzedający wystawia komentarz jako drugi.

  14. Klient jest zobowiązany do odbioru towaru oraz sprawdzenie pod względem ilościowym zamówionego towaru.W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad, klient jest zobowiązany je zgłosić do 48 godzin od daty odbioru towaru, pod rygorem utraty prawa do powoływania się na nie w terminie późniejszym. Uszkodzenia oraz wady zgłoszone w terminie późniejszym nie podlegają reklamacji, jako zależne od czynników zewnętrznych, za które sprzedający nie ponosi odpowiedzialności.

Bezpieczna wysyłka
/
Ekspresowa realizacja

Innowacyjne opakowania

Jesteśmy pierwszy gospodarstwem rolnym posiadającym własne specjalne opakowania do bezpiecznej wysyłki.

Więcej zdjęć możesz zobaczyć na stronie "o mnie"

GALERIA pelargonie24_pl  -  W Y B R A N E    O F E R T Y © 2005-2008
 Net_Studio
?