HomeDome zajmuje się sprzedażą markowych produktów wyposażenia domu.

Dopiero zaczynamy działalność na platformie Allegro dlatego dołożymy wszelkich starań do fachowej obsługi. Mimo malej ilości komentarzy można nam zaufać.


Siedziba firmy HomeDome

ul. Bartycka 24/26 paw.123

00-716 Warszawa

tel. 22 559 10 20

kom. 795 103 529

e-mail: sklep@homedome.pl

(ten adres nie jest miejscem odbiorów osobistych)

Na e-maile staram się szybko odpowiadać, a telefon zawsze odbieram.

Jeżeli podoba się coś Państwu z naszej oferty a nie ma tego na aukcji to proszę o kontakt to wystawię wybrany przedmiot specjalnie dla Państwa.

 

NASZA OFERTA:

 

 


 

 jest hiszpańską firmą produkującą ekskluzywne wzposażenie do użytku domowego i gastronomicznego


TERMOSY

PATENIE I GARNKI
POJEMNIKI TERMICZNE

TORBY TERMICZNE

AKCESORIA KUCHENNE
 

Firma jest producentem artykułów gospodarstwa domowego ze stali nierdzewnej i przyrządów elektrycznych, od 1972r. KORKMAZ jest jednym z wiodących producentów artykułów kuchennych i urządzeń elektrycznych w Turcji i w Europie. Eksportuje swój towar do ponad 50 krajów na trzech kontynentach.


GARNKI I PATELNIE

CZAJNIKI

WAGI KUCHENNE

OPIEKACZE

SZTUĆCE
 

- firma  założona przez Petera Boduma w Kopenhadze w 1944 roku. W latach pięćdziesiątych firma nawiązuje współpracę z projektantami i rozpoczyna sprzedaż produktów pod własną marką. Model zaparzacza Santos jest pierwszym który przyniósł firmie sukces, nie tylko w Europie. W latach osiemdziesiątych firma zostaje przeniesiona do Szwajcarii.


SZKLANKI

ZAPARZACZE

DROBNE AGD

TERMOSY

MŁYNKI
 

Firmaod 1986 roku dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i pomysłom projektantów wprowadza nowe produkt. Zastosowane materiały, walory praktyczne, nowoczesny wygląd i przystępna cena sprawiły, że produkty zyskały w Holandii bardzo dużą popularność. Stopniowo firma wchodziła na inne rynki zyskując rzeszę zwolenników. Dziś produkty Vacu Vin dostępne są w 75 krajach.


POJEMNIKI

GDŻETY KUCHENNE

DO WINA I PIWA

DZBANKI I KARAFKI

ZESTAWY
 

Firma Worldwide została założona w 1994 r. przez Rafa Vanthoora w Belgii. Obecnie należy do grona liderów branży artykułów gospodarstwa domowego. W swej ofercie posiada naczynia do gotowania, sztućce, noże, porcelanę, kryształy, urządzenia elektryczne i akcesoria.


AKCESORIA

GARNKI I PATELNIE


NOŻE


SZTUĆCE

WYPOSAŻENIE
 

- firma powstała 25 lat temu w Wiedniu. Jej założyciel Leopold Hubinger od początku zakładał, że w ofercie znajdą się produkty stalowe: akcesoria do win, kawy, herbaty, grilla oraz wyposażenie kuchni. Produkty łączy ciekawe wzornictwo, wysoka jakość, atrakcyjna cena.


GRILL

DLA BARMANÓW

NA PREZENT

KORKOCIĄGI

DZBANKI
 

niemiecka firma oferująca akcesoria do kuchni i wina, utrzymane  w nowoczesnej stylizacji.  Firma słynie z innowacyjnych pomysłów, które wprowadza do produktów codziennego użytku.


DO HERBATY

MŁYNKI


AKCESORIA


KORKOCIĄGI

DO HERBATY
   
   
   

 

Dane do przelewu


mBank 53 1140 2004 0000 3902 7432 9615


Odbiór osobisty w siedzibie firmy

ul. Bartycka 24/26 paw.123

00-716 Warszawa

pon-pt 10-18

sobota 10-15

 

WYSYŁKA 

Niestety ze względu na mała powierzchnię magazynową i różnorodny asortyment nie mogę trzymać dużych ilości rzeczy, które sprzedaje i dlatego może nastąpić taka sytuacja, że w chwili sprzedaży na Allegro danego towaru mogę nie mieć. Staram się w ciągu 2-3 "ściągać" towar od moich dostawców i od razu pakuje i wysyłam paczki.   O wszelkich opóźnieniach staram się na bieżąco informować. ponieważ dopiero zaczynam przygodę z Allegro liczę na Państwa zaufanie i wyrozumiałość. W przypadku towarów delikatnych sugeruję wybór ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Za uszkodzenia powstałe podczas wysyłki Pocztą Polską (dotyczy towarów delikatnych - porcelana, szkło) nie biorę odpowiedzialności.

 

  
 


ZASADY AUKCJI:

 

UDZIAŁ W AUKCJI JEST RÓWNOZNACZNY Z AKCEPTACJĄ ZASAD I REGULAMINU
 

1) Towar z reguły wysyłamy w następnym dniu roboczym po otrzymaniu przelewu. O wszelkich opóźnieniach w wysyłce informuję e-mailem lub telefonicznie.

 2) Prosimy o sprawdzenie przesyłki i stanu opakowania w obecności kuriera. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości należy wypełnić druk reklamacji w obecności kuriera i z podpisem kuriera przesłać go do naszej firmy. Gdyby taka sytuacja się zdarzyła prosimy o niezwłoczną informacje.

3) Wszystkie moje wystawiane produkty są nowe, oryginalne, pochodzące z legalnych źródeł i posiadające gwarancję producentów, chyba że w treści aukcji jest zaznaczone co innego.

4) Po otrzymaniu przesyłki prosimy o wystawienie pozytywnego komentarza, który potraktujemy jako potwierdzenie otrzymania przesyłki beż żadnych kłopotów.

5) W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed zakupem, w trakcie zakupu i po zakupie prosimy o kontakt w celu ich wyjaśnienia.

 


6) Przy zakupach internetowych jest możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od otrzymania zakupionego przedmiotu.

 

Warunkiem zwrotu są:

 

- przedmiot musi być w oryginalnym opakowaniu

 

- przedmiot nie może nosić śladów użytkowania

 

W przypadku zwrotu zwracany jest sam koszt zakupionego przedmiotu. Wysyłkę zwrotną pokrywa kupujący. Proszę o odpowiednie zapakowanie odsyłanego towaru.

 


NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA NAS SATYSFAKCJA 
I ZADOWOLENIE NASZYCH NOWYCH KLIENTÓW
ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW