Kultowe skrzynie, kufry, walizki i futerały transportowe w technologii Flightcase i  PROMOCASE

 

Poprzez naszą stronę pragniemy zainspirować Państwa ukazując możliwości bezpiecznego opakowania i transportu Waszych eksponatów, instrumentów oraz różnego rodzaju sprzętu i wyposażenia. Założona w 1986 roku, firma PPHU AGATA rozpoczęła produkcję specjalnych kufrów, skrzyń i walizek wynikającą z konieczności transportu drogich i kruchych towarów w kraju i za granicą drogą lotniczą jak i lądową.

 

Dowolne rozmiary! Polska produkcja! Dożywotnia gwarancja!
 

Specjalizujemy się w produkcjach na zamówienie. Możemy zaspokoić indywidualne potrzeby klientów, czy wymagają one jednorazowego zlecenia czy  też potrzeby posiadania większej ilości. Wystarczy opisać przedmiot, który ma być zabezpieczony do transportu, jego wymiary, wagę czy dodatkowe udogodnienia transportowe (np. kółeczka, rączki czy dodatkowe uchwyty) a my zaprojektujemy i  wykonamy opakowanie dostosowane do Państwa potrzeb. Nasz utalentowany zespół projektowy używa zarówno oprogramowania 2D jak i 3D do tworzenia pomysłowych i praktycznych rozwiązań, aby sprostać Państwa wymaganiom, niezależnie od budżetu.


Powyżej widoczne walizki wykonane w technologii PROMOCASE

 

 

 

Z biegiem lat mamy przywilej pracować dla najwyższych urzędów w Polsce m.in. Ministerstwa, Prokuratury czy Policja. Dostarczamy również skrzynie i kufry transportowe dla branży targowej, muzycznej, estradowej, filmowej, telewizyjnej, sportowej, medycznej, przemysłowej i wojskowej. Skrzynie typu flightcase zobaczysz w programie Voice of Poland. Z naszych skrzyń transportowych korzysta Fabryka Broni Łucznik Radom, jeden z największych w Europie, polski producent wag precyzyjnych Radwag, światowy producent urządzeń tytoniowych International Tobacco Machinery, Centrum Nauki Kopernik czy Narodowy Instytut Fryderyka Chopina.

 

 

Dożywotnia gwarancja czyli jakość i spokój na całe życie!

 


 
Zanim skrzynie, kufry i walizki transportowe marki AGATA Flightcases trafią w twoje ręce poświęcamy im wiele czasu i uwagi w biurze projektowym, podczas testów laboratoryjnych oraz weryfikując jej właściwości w terenie i transporcie.

 

 

W procesie produkcji stosujemy najlepsze materiały i najnowocześniejsze technologie starannie dobierając wszystkich dostawców. Jeśli te argumenty nie przekonują Cię o jakości naszych produktów, to dodamy jeszcze jeden: Na wszystkie produkty marki AGATA Flightcases udzielamy DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI!

 

 

Życzymy udanych aukcji

Zespół AGATA Flight & Road Cases

www.agata-flightcases.pl