Buciory

pon-piąt 11-19 sob 10-14
e-mail: Buciory@op.pl

Firma " Dagon " powstała w Warszawie w 1990 roku, na początku prowadziliśmy sprzedaż obuwia standardowego. W 1996 roku otworzyliśmy sklep "BUCIORY" specjalizujący się w sprzedaży dużych rozmiarów butów zarówno damskich i męskich. Teraz postanowiliśmy rozszerzyć naszą sprzedaż obuwia męskiego na Allegro.

Na naszych aukcjach znajdą Państwo obuwie uznanych firm w większych rozmiarach po konkurencyjnych cenach. Często robimy wyprzedaże i często za droższe, porządne wykonane buty można zapłacić dużo mniej. Nasz asortyment cały czas się będzie powiększał, proszę więc odwiedzać nasz sklep na allegro.

 

Adres firmy- właściciel konta BARTOS079

"Dagon" Roman Boczkowski
ul.Szekspira 3/17
01-913 Warszawa 
NIP : 118 -000-19-92

Podmiot zarejestrowany w Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)


Przesyłki (reklamacje, zwroty) prosimy wysyłać na poniższy adres :

Sklep " Buciory "
Al. Wyzwolenia 11
00-572 Warszawa

 

Godziny otwarcia sklepu

poniedziałek-piątek 11-19

sobota 10-14

Telefony:

(22) 625-25-68

608-716-059   

 

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy  prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich i regulaminu Allegro

 

Opis procedury reklamacyjnej:

 

Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem buciory@op.pl lub w formie pisemnej na adres                                      Sklep BUCIORY Al.Wyzwolenia 11  00-572 Warszawa


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:


imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający (BARTOS079) zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

 

Sprzedający (BARTOS079) rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnejPrawo konsumenta do odstąpienia od umowy:


W ciągu 14 dni od otrzymania obuwia, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający (BARTOS079) zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu (BARTOS079) stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:  buciory@op.pl

Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego na samym końcu.

Przesyłkę należy nadać na adres: Sklep BUCIORY  Al. Wyzwolenia 11   00-572 WarszawaKoszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.


 Sprzedawane obuwie jest nowe bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:


Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie ul. H. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa


 Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 


 

 

WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:


(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


[DANE SPRZEDAJĄCEGO]

…………………………….

…………………………….

…………………………….


Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……….…………………………………………………………………………………………………………., numer oferty……………………………………… .

Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .
Imię i nazwisko………………………………………………………….

Login Allegro……………………………………………………………..

Adres …..…………………….……..…………………………………….

Data………………………………………………………………………….

…….……………………………………………………………………

Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)