Masz do nas pytanie?
tel. 12 251 41 84
tel. 504 270 257
 zabawkiswiata@interia.pl
Jak zapłacić?
• wpłata na konto bankowe
49 8619 0006 0010 0248 7470 0001
w tytule przelewu wpisz swój login
• płacę z Allegro PayU
• wysyłka za pobraniem
Jakie są formy dostawy?
Kurier DHL


Poczta Polska

W przypadku cięższych przedmiotów i większej ilości sztuk wysyłka tylko kurierem
Jaki jest czas wysyłki?
Zamówienia wysyłamy:
• Kurier DHL 24-48h
• Poczta Polska 24-48h

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17, w sob.
oraz w nd i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego, w kolejności chronologicznej wpłynięcia.
Odbiór osobisty?
Tak, jest możliwy, jeśli na aukcji w opcjach dostawy zaznaczony jest odbiór osobisty.

JOKOMISIADA
Rożnowa 77
32-020 Wieliczka
pon.-pt. 9-18
sob. 9-14
PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ

Towar w Wieliczce dostępny jest od ręki.

Kupiłeś kilka przedmiotów?
Za przesyłkę płacisz tylko raz*. W przypadku, gdy koszty wysyłek są różne należy wybrać ten, który jest najwyższy.
* nie dotyczy trampolin, basenów i pojazdów akumulatorowych
Dowód zakupu
Do każdego zakupu otrzymasz paragon lub Fakturę VAT.
Gwarancja dobrej obsługi
Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji producenta. Jeśli macie Państwo problem z zakupionym przedmiotem w pierwszej kolejności skontaktujcie się z nami.
Na pewno pomożemy!
Zwroty
Zgodnie z ustawą z dnia z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna - sprzedaży w terminie 10 dni kalendarzowych (liczonych od daty otrzymania przesyłki). Więcej znajdziesz w naszym regulaminie.

„Jokomisiada” specjalizuje się w imporcie i dystrybucji zabawek, artykułów sportowych przeznaczonych dla dzieci. Posiadamy licznych odbiorców hurtowych na terenie całej Polski oraz zagranicą. Zajmujemy się zaopatrywaniem sklepów i hurtowni oraz szkół i przedszkoli. Prowadzimy też własną sprzedaż za pomocą popularnych portali aukcyjnych. Wszystkie nasze artykuły można zobaczyć, i odebrać bezpośrednio w naszym punkcie, które znajdują się w Wieliczce.

HURTOWNIA ZABAWEK JOKOMISIADA z siedzibą w Wieliczce
Punkt odbioru w Wieliczce znajduje się na pod adresem:
Rożnowa 77
Zapraszamy:
pon.-pt. 9-18
sob. 9-14

Płatność tylko gotówką.

Wszystkie artykuły prezentowane w naszym sklepie są dostępne od ręki wysyłane po odebraniu zamówienia. Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego możecie być Państwo pewni, że Wasze zamówienia będą dostarczane na czas - pod wskazany adres. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo zakupić w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy Serwis i gwarancje oraz nieustannie rozwijającą się ofertę.
W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi aukcjami czekamy na Państwa telefony i pytania
tel. 12 251 41 84, 504 270 257
Od poniedziałku do piątku 9-18 Soboty od 9-14. W innych godzinach prosimy o kontakt e-mailowy: zabawkiswiata@interia.pl

Zasady zakupów w firmie „Jokomisiada”
HURTOWNIA Zabawek JOKOMISIADA prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową przez Internet oraz w punkcie stacjonarnym zlokalizowanym w Wieliczce. Za pomocą kont na Allegro zamówienia można składać 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

DOWÓD ZAKUPU Do każdej zabawki dołączany jest dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury vat.

FORMY PŁATNOŚCI
- wpłata na konto bankowe 49 8619 0006 0010 0248 7470 0001
- płace z allegro PayU,
- wysyłka za pobraniem (płatność przy odbiorze),
- odbiór osobisty zakupionych zabawek (preferujemy zapłatę wyłącznie gotówką podczas odbioru zabawki, nie posiadamy terminala kart płatniczych).
- zakupy stacjonarne na raty "SANTANDER"

OPCJE DOSTAWY
Zamówione zabawki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej DHL. Czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską oraz Firmę Kurierską może trwać od 2-14 dni roboczych.

KOSZT WYSYŁKI
Szczegółowy cennik dostępny jest w zdefiniowanym przez Allegro polu "Dostawa i płatność" bezpośrednio nad opisem aukcji. W przypadku zakupu więcej niż jednej zabawki koszt wysyłki jest jeden (najwyższy z zakupionych przedmiotów-nie dotyczy trampolin). Jeśli masz wątpliwości co do kosztu przesyłki zadaj je przed zakupem.


SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
Kliknięcie przez Kupującego na "Kup Teraz" jest równoznaczne z zawarciem ze Sprzedawcą umowy sprzedaży, dodatkowe informacje można uzyskać e-mailem: zabawkiswiata@interia.pl lub tel. 12 251 41 84 w godzinach pracy. Po dokonaniu zakupu należy wybrać sposób płatności i podmiot doręczający (Poczta Polska lub firma kurierska). Opcje dostawy i ceny dostawy w danej opcji mogą się różnić w zależności od rodzaju zakupionego towaru. Są one zawsze podane w zdefiniowanym przez Allegro polu "Dostawa i płatność" bezpośrednio nad opisem aukcji. Koszty dostawy pokrywa Kupujący. Jeśli zdarzy się, że zabawka będzie chwilowo niedostępna, niezwłocznie poinformujemy o tym fakcie Państwa za pomocą e-maila bądź telefonicznie. Treść regulaminu sklepu zostanie wysłana na życzenie klienta wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia na adres email podany w zamówieniu.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę - za pośrednictwem Internetu. Dodatkowe informacje można uzyskać e-mailem: zabawkiswiata@interia.pl lub tel. 12 251 41 84 w godzinach pracy. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego, w kolejności chronologicznej wpłynięcia.
2. W wyjątkowych sytuacjach, zdarzeniach losowych nie zależnych bezpośrednio od nas np.(kradzież towaru, zniszczenie towaru, duża liczba oczekujących zamówień) zastrzegamy sobie prawo do realizacji zamówienia w przeciągu 7 dni roboczych od chwili otrzymania e-maila potwierdzającego zamówienie.
3. Jeżeli po upływie 7 dni roboczych z w/w przyczyn nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia informujemy o tym klienta. W takim wypadku klient ma prawo unieważnić zamówienie a jeżeli dokonał już zapłaty przelewem pieniądze zostaną mu zwrócone na jego konto bankowe (bez ponoszenia przez klienta żadnych opłat).
4. Ceny towarów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Koszty dostawy podane są w opisie aukcji. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
5. W przypadku zamówienia wysyłanego Pocztą Polską - czas wysyłki wynosi 24-72h.

REKLAMACJE
W celu ułatwienia Państwu zgłoszenia reklamacyjnego prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie:


 https://jokomisiada.pl/signin.php?operation=rma

W ten sposób będą Państwo informowani o statusie reklamacji: czy produkt został dostarczony, w jaki sposób reklamacja jest rozpatrywana, czy reklamacja jest zakończona. Reklamacje można składać również pisemnie bezpośrednio w siedzibie firmy.

Reklamacje prosimy przesłać na adres:

HURTOWNIA ZABAWEK JOKOMISIADA
Rożnowa 77,
32-020 Wieliczka
zz dołączonym i podpisanym formularzem reklamacyjnym!

Formularz reklamacyjny powinien zawierać szczegółowy opis wady zakupionej zabawki, żądania i dane Reklamującego (imię nazwisko, adres korespondencyjny, dane do przelewu, własnoręczny podpis). Prosimy o zachowanie dowodu nadania reklamowanej przesyłki.
Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanej zabawki na adres firmy. W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie naprawiony bądź wymieniony na nowy i zostanie odesłany na koszt Firmy na adres Klienta, wskazany w formularzu reklamacyjnym.
Gdy reklamowanego towaru nie będzie można naprawić lub wymienić na nowy, Firma Jokomisiada zwraca Klientowi pieniądze na wskazany przez niego rachunek bankowy. Zwrot za koszt przesyłki reklamacyjnej zwracany jest do 15pln  (wszystkie opcje dodatkowych ubezpieczeń są po stronie klienta).Zdjęcia produktów umieszczone są w sklepie w celach przykładowych i służą prezentacji konkretnie wskazanych modeli. Kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu oraz braku towarów w przesyłce będą rozpatrywane tylko wówczas, gdy klient stwierdzi taką wadę w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela i zostanie ten fakt potwierdzony notatką sporządzoną i potwierdzoną podpisem doręczyciela (protokół szkody).

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU-WYMIANY-REKLAMACJI

WYMIANY

W przypadku wymiany zabawki na inną prosimy o przesłanie jej na nasz adres po uprzednim poinformowaniu Nas o tym fakcie, najlepiej drogą e-mailową. Do przesyłki prosimy koniecznie dołączyć dowód zakupu (paragon-faktura VAT) oraz formularz wymiany. Wymiana zabawki dokonywana jest w terminie do 14 dni po otrzymaniu przez Firmę towaru. Warunkiem wymiany jest otrzymanie przez Firmę Jokomisiada towaru w oryginalnym opakowaniu, w nienaruszonym stanie, nieużywanego. Zabawkę na wymianę Kupujący wysyła na własny koszt oraz pokrywa koszt odesłania jej przez nas.

ZWROTY

Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od jego otrzymania, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, nienaruszony, w oryginalnym opakowaniu. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący. Zwracany towar należy odesłać, w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcja obsługi i ewentualną kartą gwarancyjną. Gwarantujemy zwrot kwoty zgodnie z art.7 ust.3 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą Ustawą w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego. Firma Jokomisiada nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem! W przypadku zwrotu zabawki prosimy o przesłanie go na adres głównej siedziby Firmy

HURTOWNIA ZABAWEK JOKOMISIADA
Rożnowa 77,
32-020 Wieliczka
wraz z formularzem zwrotu oraz dowodem zakupu. Zwroty bez dowodu zakupu nie będą uwzględniane. Prosimy o zachowanie dowodu nadania zwrotnej przesyłki. Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na wskazany rachunek bankowy i dokonywany jest w terminie do 7 dni po otrzymaniu przez nas zabawki. Zabawki przyjmujemy tylko nieużywane, z etykietą, bez oznak używania, czyste, w oryginalnym opakowaniu. Kupujący odsyła towar na własny koszt. W przypadku zwrotu pieniędzy za zabawkę, nie zwracamy kosztów przesyłki.

GWARANCJA
Na zabawki udzielam 12 miesięcy gwarancji od daty zakupu, Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych mechanicznie, przez błędy w użytkowaniu i zużycie naturalne produktu.

PRAWA AUTORSKIE

Opis aukcji, zdjęcia przedmiotu oraz elementy HTML do niej dołączone są mojego autorstwa. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

INFORMACJE OGÓLNE
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Firmy Jokomisiada. JOKOMISIADA zastrzega sobie prawo do wycofania się ze sprzedaży niektórych modeli zabawek, znajdujących się w jego ofercie. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany poniższego regulaminu w dowolnym czasie. Aktualny Regulamin jest publikowany na stronie „o mnie” Sprzedawcy oraz dostarczany nieodpłatnie Klientowi (drogą elektroniczną) w wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie transakcji.

Dla Kupującego obowiązujący jest aktualny regulamin w brzmieniu z daty zawarcia umowy sprzedaży (w momencie kliknięcia „Kup Teraz”). W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Dane Firmy
F.H.A.A.D.A.Z.Z.

Rożnowa 77
32-020 Wieliczka
tel. 012 251 41 84, 504 270 257
NIP 683-184-97-06
REGON 120475010

Nasza Firma została stworzona po to, aby zakupy na allegro stały się dla Państwa czystą przyjemnością!