JULNATA KRZYSZTOF LITWIN

Ul. Lniana 9 C

75-210 Koszalin

NIP 699-218-95-30

REGON 330960641


Kontakt z obsługą konta allegro: obsluga.klienta@julnata.pl  tel. 600 132 333

Kontakt z działem reklamacji i wymian: reklamacje@julnata.pl


Konto do wpłat - BZ WBK 67 1090 1711 0000 0001 1325 9079


 

 

Decydując się na zakupy u nas, zyskujesz  pewność sprawnie przeprowadzonej transakcji.

 

Na naszych aukcjach znajdziesz przede wszystkim odzież z najnowszych kolekcji. Proponujemy bardzo dobre ceny przy gwarancji znakomitej jakości towaru.

 

Miesięcznie dokonujemy minimum kilkanaście tysięcy transakcji na odległość. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwala na zadowolenie najbardziej wybrednych klientów. Dzięki Wam suma pozytywów na wszystkich naszych kontach tego serwisu przekroczyła 1,5 miliona sztuk, a liczba sprzedanych towarów to ponad 3 200 000 szt.


 Na każdy zakupiony towar wystawiamy dokument sprzedaży. 

Jeżeli opisy aukcji nie są wystarczające, zdjęcia nie ukazują wszystkiego -prosimy mejlować. Możliwe jest uzupełnienie treści opisu lub w miarę możliwości dokonujemy dodatkowe zdjęcia.

 

 

  Z A S A D Y  

1. Nie sprzedajemy niczego poza allegro.

2. Nie odwołujemy złożonych ofert kupna.

3. Zwroty przyjmujemy do 14 dni od daty otrzymania przez kupującego przesyłkę. 

4. Nie kończymy aukcji przed czasem.

5. Nie łączymy zakupów z kilku naszych kont allegro, oraz kilku kont osób licytujących (nawet jeżeli są to konta jednej osoby).

6. Na e-maile odpowiadamy wg kolejności, w zależności od ilości posiadanych e-maili w naszej skrzynce pocztowej.

7. Komentarze wystawiamy wg kolejności, każda osoba, która wystawi komentarz na pewno otrzyma w zamian komentarz zwrotny z naszej strony.

 

 

 

  W Y S Y Ł K A  

Wszystkie przesyłki są dostarczane firmą kurierską  Siódemka. Paczki posiadają ubezpieczenie, a historię transportu można obejrzeć na stronie internetowej. 98% doręczeń następuje następnego dnia roboczego po nadaniu. Obecnie większość nadań realizujemy do 7 dni roboczych od daty otrzymania poprawnej kwoty przelewu na naszym koncie bankowym. 

Z uwagi na ilość przeprowadzonych przez nas transakcji - zestawienia i zapłata poprzez Płacę z Allegro docierają do nas po 1-2 dniach od dokonania płatności. Dopiero po ich otrzymaniu możemy rozpocząć procedurę księgowania. 

Koszt wysyłki jednego przedmiotu wynosi 14,00 zł. W przypadku więcej niż jednej sztuki towaru transport kosztuje 20 zł - do 15 szt. przedmiotów, od 16 szt. do 40 szt. towaru transport kosztuje 30 zł, powyżej 40 szt. przedmiotów koszt wysyłki to 70 zł.  Maksymalna ilość przedmiotów w jednej paczce do 80 szt. Za przesyłkę płaci się tylko raz. W przypadku zakupów wieloprzedmiotowych na wpłatę czekamy do 14 dni licząc od daty pierwszej licytacji. Warunkiem wysłania wszystkich wylicytowanych przedmiotów jedną paczką jest zapłata za całość zakupów jednym przelewem.

Numery przesyłek i adresy ze statusami paczek na stronie internetowej przewoźnika są wysyłane na mejla bezpośrednio po nadaniu.

Przy dokonaniu płatności z góry, możliwy jest odbiór osobisty towaru w siedzibie naszej firmy bez ponoszenia dodatkowych opłat za transport. 

 

  W Y M I A N A 

Towar źle dobrany przez kupującego jest odsyłany w przeciągu 14 dni wraz z paragonem i formularzem wymiany, a w zamian licytowany jest nowy. Wartość towaru z pierwszego zakupu naliczany jest na poczet następnego. W takim przypadku nie dokonujemy zwrotów gotówkowych różnic cen, a gdy wartość nowego zakupu jest wyższa - dopłatę należy przelać na nasze konto. Koszt wysyłki w tym przypadku również pokrywa kupujący. Należność za wysyłkę należy przelać na nasze konto. 

Formularz wymiany można pobrać tu.

 

 

  Z W R O T  

W przypadku, gdy towar posada jakieś wady ukryte, których nie ma zawartych w opisie aukcji, należy nam go odesłać pocztą uprzednio informując mejlowo o zaistniałej sytuacji. Zwroty reklamacyjne przyjmujemy do 24 miesiące od daty otrzymania paczki. Do przesyłki należy dołożyć paragon i dane identyfikacjne klienta. W przypadku, gdy reklamacja będzie uzasadniona, zwracamy wpłacone pieniądze (+koszty przesyłki zwrotnej z wadliwym towarem). Zwroty bez paragonu i reklamacji nie są rozpatrywane. Jeżeli reklamacja jest naszym zdaniem bezzasadna, to odsyłamy towar po opłaceniu przez Kupującego kosztów wysyłki. Drobne różnice w kolorystyce, które w dużej mierze zależą od ustawień monitora, oraz zły dobór rozmiaru (dokładne wymiary podajemy zawsze w aukcji) - nie są dla nas podstawą reklamacji towaru.

 

Każdy konsument kupujący w naszej firmie ma prawo do zwrotu towaru. Dotyczy to zakupów towarów z licytacji i opcji Kup Teraz. Zwroty przyjmujemy wyłącznie na podstawie paragonu fiskalnego lub faktury do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar nie może mieć żadnych oznak użytkowania i wad fizycznych. Zwrotów dokonujemy wyłącznie za sam towar, bez kosztów wysyłek gdyż najtańsze koszty wysyłki z opcji dostawy w naszej firmie jest odbiór osobisty (dostawa do siedziby firmy w Koszalinie, a niedługo w innych punktach).  Pieniądze są przelewane na rachunek bankowy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrotnej. W przypadku, gdy towar zostanie odesłany po wymaganym terminie, zwrot nie zostanie uznany. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

  

Wszelkie kwoty pochodzące z nadpłat, wymian, zwrotów na naszym koncie, które za zgodą kupującego przechodzą na wykorzystanie w następnych zakupach, należy wykorzystać w ciągu 14 dni.

Do przesyłki zwrotnej należy dołożyć druk reklamacyjny(zwrotu), który można pobrać tu.


 Tabela rozmiarów naszego obuwia:

 

  
  
Z uwagi na zmianę przepisów zawierania transakcji na odległość ustawą z dnia 24 czerwca 2014 r. i obowiązkiem dostosowania regulaminów sklepów internetowych do w/w ustawy do dnia 24.12.2014 r. zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronach wystawionych przez na przedmiotów w zakładce: Informacje od sprzedającego.