MVP (eMo & Vrs Projekt) / ŻYJĘ TU GDZIE MELANŻ (6541654993)

zakończona
9,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: Tri City
  • stan: używane
  • liczba płyt w wydaniu: jedna

MVP (eMo & Vrs Projekt) / ŻYJĘ TU GDZIE MELANŻ

ORYGINALNE WYDANIE SYGNOWANE BY INNI PRO RECORDS 2009 R.

STAN - IDEALNY ...


MVP to projekt, w którego skład wchodzi dwóch bezkompromisowych i nieprzeciętnych 3miejskich raperów: eMo oraz Vrs (Virus). W wyniku ich wieloletniej znajomości oraz po udanej współpracy przy numerach „Incognito” oraz „Żyję Tu Skąd Jestem”, na debiutanckim albumie Emo „Z Perspektywy Czasu” - przyszła pora na wspólny projekt. Sam pomysł na nagranie takiej płyty przewijał się w ich głowach i rozmowach już od dłuższego czasu, lecz dopiero w marcu 2008, świeżo po premierze płyty Emo zapadła decyzja, że obydwaj panowie są gotowi i że chcą, aby taka płyta w końcu powstała.

PŁYTA wokół , której narosło wiele niedomówień w związku z ( a najlepiej niech zobrazuje to post jednego z twórców owego krążka ) :


Dnia 15 marca 2010 miało ostatecznie ukazać się wydawnictwo MVP - "Żyję tu gdzie melanż". W związku z nie ukazaniem się płyty z powodów nieznanych artyście występującym pod ksywą "VRS" tworzącym projekt postanowił on poprzez Agencje Artystyczną "Morfoza" wysłać do mediów, słuchaczy krótkie oświadczenie którego treść zamieszczona jest poniżej.

"Witam.

W związku z zaistniałą sytuacją po skonsultowaniu mojej decyzji z Maćkiem "eMo" Maciejewskim oświadczam iż odcinam się od jakichkolwiek działań marketingowych oraz nieporozumień zaistniałych przy wydawnictwie płyty MVP - "Żyję tu gdzie melanż" oraz ekipy "Inni Pro".

Nieudolność osób zajmujących się prowadzeniem tego wydawnictwa przyczyniła się do wielokrotnego przesuwania daty premiery jak i negatywnej otoczki wokół płyty, co odbieram jako niepoważne traktowanie potencjalnych słuchaczy. Sam jako słuchacz nie chciałbym być tak traktowany więc nie podpisuje się pod działaniami (a właściwie ich brakiem) osób z "INNI PRO". Sam jako artysta wykonałem 100% swojej pracy na czas.

Nie wyrażam zgody na legalne wydawnictwo płyty MVP z moim udziałem. Osobiście jestem za publikacją całej płyty w internecie za darmo i do tego staram się przekonać eMo.

Z dniem dzisiejszym kończę swój udział w projekcie MVP. " - koniec cytatu ......

Ot i cały światek Polskiej otoczki Muzycznej ........


Tracklista płyty:

01. Intro
02. Wybiła Godzina Tak Się Robi To Tu...
03. One Lubią Ten Hajs
04. Żyję Tu Gdzie Melanż
05. Mamy To (feat. Numer Raz)
06. Niczego Bym Nie Zmienił (feat. Ten Typ Mes, Zawodnik)
07. Tyle To Znaczy
08. To 3Miasto (feat. Błajo, Zawodnik, Kaszalot, Qfi, Popey)
09. Z Dnia Na Dzień
10. Gram
11. Nigdy Nie Chciałem Mówić Ci (feat. Spec)
12. Przyjdzie Taki Dzień (feat. Starszy)
13. Słyszę Temat
14. Niczego Bym Nie Zmienił (feat. Ten Typ Mes, Brahu) (Bonus Remix)
15. One Lubią Ten Hajs (Bonus Remix)

Bity: Zdolny (1), Fo (2), Popey (3, 5-8, 11), Donatan (4, 14), eMo & Masa (9), Sherlock (10, 13), STX (12, 15)
Skrecze: DJ Gradu (1), DJ Fejm (5, 6)

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witając serdecznie / prosząc o przeczytanie tego co poniżej zawarto : * Nie zamykam aukcji - wystawiam jedynie w formie licytacji i każdy zainteresowany ma równe szanse zakupić licytowany przedmiot * Nie umawiam się na odbiór osobisty ( brak czasu ) * Dane wraz z info związane z zakupem / sprzedażą otrzymujesz każdorazowo mailem bezpośrednio od Allegro * Na przelewie prosiłbym podać swój nick i numer aukcji. * Wysyłka w ciągu - 3 dni od daty zaksięgowania kwoty na moim koncie. * Zdjęcia zamieszczone na aukcji, zawsze są autentyczne i zgodne z wystawionym przedmiotem. * Na wpłatę czekam max - 10 dni . Po tym czasie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Przeczytaj również i to : * wpłata dokonana przelewem bezpośrednio na KONTO MEGO BANKU księgowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. * wpłata dokonana za pośrednictwem PayU księgowana jest do - 3 dni roboczych , w tym przypadku nadanie przesyłki - MOŻE , ale NIE MUSI się opóźnić. Jest to spowodowane możliwością zaksięgowania pieniędzy dopiero po 3 dniach od momentu zapłaty przez PayU . * wpłata dokonana za pośrednictwem Poczty Polskiej - księgowana jest do 7 dni na mym koncie Dokonaj sam wyboru w kwestii zapłaty - mając na uwadze to co napisałem powyżej...... Bez obaw .... jeśli coś Ci wypadnie - proszę skorzystać z maila i powiadomić - to lepsze niż niepewność Sprzedającego i Kupującego ..... należę do wyrozumiałych ... więc proszę o to także drugą stronę :):)