Muzyk, Kompozytor, Realizator, proponuje. (6999478975)

zakończona

opis

Doświadczony zawodowy muzyk proponuje, kompozycje, aranże, propozycję swoje jak i klienta. Nagrywanie zespołów w profesjonalnym studiu, duże możliwości techniczne jak i gabaryty pomieszczenia pozwalają na uzyskanie doskonałego dźwięku. Obróbka, oczyszczanie, mix, mastering, dostarczonego materiału, na dowolnych nośnikach. Pisanie fortepianówek do Zaiksu, Obrazkowy Rider zespołu.

W studiu, nagrywali;Krzysztof Krawczyk,Trubadurzy,Coma,Super puder,(Video) Ziemowit Kosmowski, Zbigniew Nikodemski (Rezerwat) Gerard Klawe (Rezerwat) Bogusław Mec, Mira Kubaśińska, Grażyna Łobaszewska  Rambo Jet, Chór z Aleksandrowa, kapele podwórkowe i wiele młodych wokalistów i zespołów rockowych.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Łódź, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u nikodemski za co najmniej 0,00 zł.

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

Płatność po akceptacji.

Faktura

Nie wystawiam faktury
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Nikodemski zbigniew
Gwiazdowa 11m28
94-011 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
nikodemski
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.