MUMIO, KIRGIZJA -ORYGINAŁ-OCZYSZCZONE-BIOVIT 30x02 (6911040862)

zakończona
17,77 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Allegro MiniPaczka InPost 3,94 zł
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • List polecony priorytetowy 7,00 zł
Zakupy od 290 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 0.05 [kg]

opis

WARUNKI AUKCJI


Przed zalicytowaniem proszę dokładnie zapoznać się ze stroną o mnie , podane są tam szczegóły dotyczące aukcji.

Do kosztów przedmiotu proszę doliczyć koszty wysyłki.

KOSZT WYSYŁKI

Szczegóły w informacji o wysyłce w zakładce

Dostawa i płatność.

Towar wysyłamy do 2 dni. Maksymalnie do 14 dni po zalicytowaniu towaru, przez

klienta i sfinalizowaniu sposobu transakcji.

PRZEDMIOTEM MOJEJ LICYTACJI JEST MUMIO,

Z KIRGIZI

MUMIO, Azja

- ORYGINAŁ -

OCZYSZCZONE - BIOVIT 30 tabletek x 0.2G.

MUMIJO ( MUMIO) OCZYSZCZONE

Mumijo – to naturalna, twarda substancja, o brunatnym kolorze i blyszczacej powierzchni. Gorzka na smak i o specyficznym zapachu. Sposób stosowania: Do pielęgnowania i oczyszczenie cery: 1 gram rozpuścić w 25 ml wody,nasączyc wacik roztworem i delikatnie przecierać twarz i szyję. Wzmacnianie wlosow, pielęgnacja skóry glowy: roztwór mumio wcierać w skórę glowy.

Opakowanie: 30x0,2g

Producent: "BIOVIT", m. Biszkek (Kirgizstan)

Termin przydatności: 09-09-2018

MUMIJO - INNE ZASTOSOWANIE - TO:

Stymulator wielu regeneracyjnych procesów metabolicznych u człowieka - uniwersalne lekarstwo na wiele chorób, również tzw. "nieuleczalnych"

Mu­mio - to prastary, działający "cuda" balsam, to "sok" ze skał. Często ludzie nazywali go "krew gór". Znali ten środek i wysoko cenili znakomici lekarze starożytności - Arystoteles i Awicenna. Można go zdobyć w wysokich górach, (na wysokości 3 do 5 tys. m. ppm) w pieczarach w postaci nacieków, sopli. Mumio krystaliczne, oczyszczone ma kolor ciemno-brązowy i formę lepkiej, mazistej masy, która mięknie pod wpływem ciepła rąk. Ma specyficzny zapach. Prawidłowo oczyszczone mumio całkowicie rozpuszcza się w ciepłej wodzie.
Mumio zawiera ok. 23 pierwiastków, 30 makro i mikro- elementów, 10 różnych tlenków metali, 6 aminokwasów, szereg witamin, olejki eteryczne, jad pszczeli, substancje smołopodobne - każda z nich może dodatnio wpłynąć na procesy życiowe człowieka, potęgując procesy regeneracyjne w różnych tkankach, działać przeciwzapalnie i ogólnie wzmacniająco, a także przywracać upośledzone funkcje peryferyjnych pni nerwowych i analitycznych centrów w mózgu. Dzięki bogatej i złożonej zawartości, wielkiej ilości elementów zarówno nieorganicznych jak i organicznych aktywnych biologicznie zgromadzonych przez przyrodę w jednej substancji mumio działa leczniczo na wiele chorób. Mechanizm działania mumio jest bardzo złożony i ma wielostronny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Trzeba podkreślić, że jeśli w przeciętnym preparacie farmaceutycznym jest ok. 5 do 8 składników, to mumio zawiera ok. 50 komponentów, które zebrała sama przyroda w jedną całość.
W ostatnich latach prowadzone są nadal intensywne badania działania mumio - np. w Leningradzkim Instytucie Farmacji, Instytucie Chemii Organicznej Akademii Nauk Uzbekistanu i Kirgizji (tj. w miejscu występowania mumio).
Przy prawidłowym i regularnym przyjmowaniu mumio pozytywne rezultaty potwierdzone wynikami badań klinicznych wynoszą ok. 94%. Przeciwwskazań do przyjmowania mumio w prawidłowych dawkach nie stwierdzono.
Mumio -ma wpływ wzmacniający na organizm człowieka, dodaje sił i przywraca utraconą energię, znacznie zwiększa obronno-adaptacyjne właściwości organizmu i usuwa uczucie zmęczenia.

Dawkowanie preparatu mumio

Niezbędna ilość mumio dla jednorazowego użycia wynosi od 0,2 do 0,5 grama w zależności od wagi ciała. Do 70kg - 0,2g, do 80kg - 0,25-0,3g, do 90kg - 0,3-0,4g, powyżej 90kg - 0,4-0,5g. Dzieciom w wieku od 3 miesięcy do 1 roku od 0,01 do 0,02g, do 9 lat - 0,05g, do 14 lat - 0,1g dziennie. Podczas zażywania mumio należy zabezpieczyć prawidłowe odżywianie, bogate w białka i witaminy naturalne. Przyjęte doustnie mumio należy popić mlekiem, sokiem owocowym, wodą z miodem, wodą przegotowaną lub mineralną.
Tryb przygotowania roztworu mumio zależy od wagi jednej tabletki, która jest wydrukowana na opakowaniu leku. Jeśli w 4 łyżkach stołowych (60gram) ciepłej przegotowanej wody rozpuścimy 1 gram (5 tabletek po 0,2g) to wtedy:
- w 1 łyżce stołowej roztworu będzie 0,25g mumio,
- w 1 łyżeczce do herbaty roztworu będzie ok. 0,1grama.
Roztwór przechowywać w lodówce nie dłużej jak 10 dni, nie zamrażać!

Zastosowanie kliniczne preparatu mumio

1. Wrzody żołądka i dwunastnicy, choroby przewodu pokarmowego, dróg moczowych (przy zatrzymywaniu moczu), przy zapaleniu jelita grubego, nieżytach żołądka:
- należy stosować doustnie dwa razy dziennie po 0,2-0,5 grama, rano na czczo i wieczorem przed snem. Jeden kurs leczenia trwa 25-28 dni. Przy zaniedbanej chorobie należy po 5 - dniowej przerwie powtórzyć kurs leczenia. Potrzeba 10 do 25 gram mumio. Podczas leczenia należy zachować dietę i umiarkowanie w jedzeniu. Alkohol wykluczony! Odczuwanie bólu powinno zaniknąć po 7-11 dniach. Procent wyleczonych osób - średnio 94.

2. Hemoroidy: - przyjmować dwa razy dziennie (rano - na czczo, wieczorem przed snem) po 0,2-0,5g. Jednocześnie należy stosować specjalne czopki wg. Zestawu maści nr 1 (patrz dalej) kuracja 25 dni. Powtórny kurs leczenia po 5 dniowej przerwie. Nawet przy zaniedbanej chorobie pełne wyleczenie następuje po kilku kuracjach w 95% przypadków.

3. Złamania kości i stawów, rany klatki piersiowej, zwichnięcia, stłuczenia, nadwyrężenie mięśni:
- przyjmować doustnie od 0,2-0,5g.
Należy także nacierać porażone miejsce (po zdjęciu gipsu) maścią nr 3 (patrz dalej). Kurs leczenia 25 - 28 dni. Przy złamaniach grubych kości należy stosować do 3 kursów leczenia z przerwą pięciodniową. Nacieranie maścią prowadzić bez przerwy. Pod działaniem mumio, proces zrastania kości znacznie się przyspiesza. Potrzebna ilość mumio - 15 - 25g.

4. Gruźlica kości, choroby stawów biodrowych i kolanowych, choroby kręgosłupa:
- przyjmować po 0,2 - 0,5 grama mumio dwa razy dziennie w ciągu 21 - 23 dni. Po przerwie pięciodniowej - kurs leczenia powtórzyć. Niezbędna ilość mumio - 10 - 25g.

5. Zakrzepowe zapalenie żył (także żył nóg), popularne "żylaki":
- przyjmować po 0,2 - 0,5 grama mumio raz dziennie w ciągu 20 - 25 dni z pięciodniową przerwą pomiędzy kursami leczenia. Kuracja znacznie zmniejsza ból, opuchliznę i obszar bolących miejsc. Także zwiększa się ilość erytrocytów, normalizuje się skład krwi. Niezbędna ilość mumio na jeden kurs leczenia od 5 do 15g.

6. Ropne zapalenie ucha środkowego, zapalenie ucha środkowego, starcze pogorszenie słuchu:
- zakraplać 10% roztwór mumio po 3 - 4 krople do ucha 2 razy dziennie (rano i wieczorem). Jednocześnie należy także przyjmować mumio doustnie, po 0,2 - 0,5 grama popijając mlekiem osłodzonym miodem. Taka kuracja przyspiesza gojenie, zmniejsza ból i działa przeciwzapalnie.

7. Rany ropiejące i zakażone, oparzenia, wrzody:
- należy stosować opatrunki nasycone 10% roztworem mumio, lub maścią przygotowaną wg. sposobu nr 2 (patrz dalej) z jednoczesnym przyjmowaniem doustnie po 0,2 - 0,5g mumio dwa razy dziennie. Kuracja zmniejsza ból oraz stan zapalny i przyspiesza gojenie się ran.

8. Krwotoki z płuc:
- przyjmować doustnie po 0,2 - 0,5 grama mumio z syropami wiśniowym lub morelowym 2 - 3 razy dziennie, wieczorem przed snem obowiązkowo. Niezbędne 3 - 4 kursy leczenia po 25 dni z 10 dniowymi przerwami.

9. Choroby alergiczne, katar, nieżyt górnych dróg oddechowych, anginy oraz gorączka - przyjmować po 0,2 - 0,5 grama mumio z mlekiem i miodem, rano i wieczorem. Przy anginie płukać gardło 10% roztworem mumio. Niezbędne są od 1 do 3 kursów leczenia, w zależności od zaawansowania choroby. Jeden kurs leczenia powinien trwać 25 - 28 dni z pięciodniową przerwą. Niezbędna ilość mumio - 10 do 25g.

10. Astma bronchitalna - po 0,2 - 0,5 grama 2 razy dziennie (rano na czczo, wieczorem przed snem). Jeden kurs leczenia powinien trwać 25 - 28 dni z pięciodniową przerwą. Niezbędna ilość mumio - 10 do 25g.

11. Choroby kobiece, uszkodzenia organów płciowych, stany zapalne - na chore miejsce nakłada się okład nasycony 4% roztworem mumio. Kurs leczenia 2 - 3 tygodnie, w razie potrzeby po 10 dniach powtórzyć. Ponadto wskazane jest zażywanie jeden raz dziennie po 0,2 - 0,5 grama mumio rano na czczo, co skraca okres leczenia. Okłady najlepiej stosować na noc. Po 5 - 7 dniach rany oczyszczają się. Niezbędna ilość mumio - 10 do 25g.
Uwaga: w czasie leczenia należy ściśle przestrzegać zasad higieny. Alkohol wykluczony!

12. Bezpłodność kobiet i mężczyzn, wzmocnienie płciowych funkcji mężczyzny, mała aktywność plemników - zażywać po 0,2 - 0,5 grama 2 razy dziennie (rano na czczo, wieczorem przed snem), oraz duże ilości soków z marchwi, rokitnika, czarnej jagody. Dodatkowo duże ilości kiełków pszenicy i witaminę E. Nie wolno samowolnie zwiększać zaleconej przez lekarza dawki witaminy E!

13. Choroby narządu ruchu, zapalenie korzonków nerwowych, nerwobóle - należy wcierać w ciągu 5 - 6 minut w bolące miejsca 10% roztwór mumio w ciągu 20 dni, przy jednoczesnym zażywaniu po 0,2 - 0,5 grama mumio 2 razy dziennie (rano na czczo, wieczorem przed snem). Przy wcieraniu mumio i lekkim masażu obniża się zapalenie mięśni, zanika ból i niepokój. Dodatkowo duże ilości magnezu i witaminy B.

14. Paradontoza (dziąseł i przyzębia) - zażywać po 0,2 - 0,5 grama 2 razy dziennie (rano na czczo, wieczorem przed snem), popijając mlekiem osłodzonym miodem. Po posiłkach płukać usta 5% roztworem wodnym mumio. Na noc stosować okłady z wacików nasączonych tym samym roztworem. Dodatkowo stosować masaż dziąseł palcem po każdym płukaniu.

15. Egzemy, grzybice, zwyrodnienia kończyn - należy w parze wodnej wygrzać chore miejsca, a następnie natrzeć maścią nr 3. Choroby te wymagają systematycznego leczenia, często powtarzanego. Skuteczność - 60%.

16. Wrzody, ropne wągry na twarzy i ciele - 10% roztworem wodnym mumio nacierać czystą skórę przy jednoczesnym stosowaniu doustnie dwa razy dziennie po 0,2-0,5 grama, rano na czczo i wieczorem przed snem w ciągu 25 dni. Po przerwie dziesięciodniowej, kurs leczenia należy koniecznie powtórzyć. Dodatkowo napary z rumianku, okłady z propolisu.

17. Próchnica, bóle zębów - od 0,1 do 0,5 grama mumio rozmiękczyć w palcach rąk na ciastowatą masę i nałożyć na bolący ząb i wokół niego na 3 do 5 minut.

18. Bóle w stawach, odkładanie się soli mineralnych - nacierać na noc bolące miejsca w ciągu 10 - 15 minut maścią nr 3 (patrz niżej), przy jednoczesnym stosowaniu do wewnątrz dwa razy dziennie po 0,2-0,5 grama, rano na czczo i wieczorem przed snem w ciągu 25 dni. Po przerwie pięciodniowej, kurs leczenia należy koniecznie powtórzyć. Absolutny zakaz spożywania rabarbaru i szczawiu!

19. Zapalenie zatok - do 10% wodnego roztworu mumio dodać 5 miligramów gliceryny i zakraplać do nosa trzy razy dziennie po 3 - 4 krople przy jednoczesnym stosowaniu do wewnątrz dwa razy dziennie po 0,2-0,5 grama, rano na czczo i wieczorem przed snem w ciągu 25 dni. Używać tylko chusteczek jednorazowych, często smarkać. Głowę chronić przed zimnem.

Podczas epidemii grypy, należy będąc zdrowym profilaktycznie przyjmować po 0,2g mumio dwa razy.

Zachęcamy do odbioru osobistego.

NAPRAWDĘ WARTO !
Możliwy odbiór osobisty po przedpłacie - Warszawa.
KONTAKT

Kontakt telefoniczny

po 16.00

Tel. 515 506 801

e-mail: witekmmm1@wp.pl


PŁATNOŚCI

Płatności proszę dokonywać na konto.


Podane na stronie o mnie.

W tytule przelewu proszę podać swój nick z allegro

oraz numer aukcji!

ZOBACZ MOJE INNE AUKCJE

MOJE KOMENTARZE

ZADAJ PYTANIE

DODAJ MNIE DO ULUBIONYCH SPRZEDAJĄCYCH

Dostawa i płatność
od 3,94 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u v1v za co najmniej 290.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
3,94 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
5 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
26,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Metro Wilanowska
Bukowińska 12
02-703 Warszawa
woj. mazowieckie
email: witekmmm1@wp.pl

płatność tylko gotówką
do odbioru w 3 dni robocze
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Witold Michalski
Bukowińska 12/726B
02-703 Warszawa
Dodatkowe informacje

W przypadku reklamacji , konieczny wcześniejszy kontakt. Po uzgodnieniu, możliwość wysyłki reklamowanego towaru.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

10 dni

Adres do zwrotu

Witold Michalski
Bukowińska, 12/726B
02-703 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz ulegającą szybkiemu zepsuciu lub mającą krótki termin przydatności do użycia (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Przed zwrotem. Konieczny kontakt pisemny w celu uzgodnienia szczegółów

O sprzedającym
v1v
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

350

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • +48 515 506 801
  • +48510 052 607
poniedziałek - piątek
16:00 - 22:00
sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dzień Dobry.

Możecie u Nas Państwo zakupić wiele ciekawych rzeczy.

Zachęcamy do zakupu. 


Pozostałe informacje

Aby nie robić problemów mnie ani sobie, proszę o rozważne kupowanie.

Numer oferty:6911040862
Zgłoś naruszenie zasad