MR. DEATH Detached From Life CD (7062701223)

zakończona
25,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • List polecony priorytetowy 9,00 zł
  • lokalizacja: Mielec, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

MR. DEATH Detached From Life CD Przedmiotem aukcji jest jewel case CD zespołu MR. DEATH. Materiał z roku 2009 wydany przez AGONIA RECORDS. Płyta pochodzi z prywatnej kolekcji, CD bez zarysowań. Stan wkładki dobry plus. Na plastikowym opakowanie lekkie rysy, bez ubytków.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Mielec, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Rafał Rżany
Szafera 6/1
39-300 Mielec
Dodatkowe informacje

Opis oraz uzasadnienie reklamacji przoszę przesłać e-mailem na adres widniejący na Allegro lub pocztą na adres korespondencyjny. Konieczna jest dokumentacja fotograficzna pokazująca przedmiotowe wady.


W przypadku uznania reklamacji koszt Kupującemu zwracany jest w ten sam sposób, w jaki Kupujący opłacił zakup artykułu od sprzedającego.


Kwestia odesłania reklamowanego artykułu Sprzedającemu oraz sposób pokrycia przez Sprzedającego związanych z tym kosztów będzie ustalany indywidualnie pomiędzy Kupującym, a Sprzedającym.


Nie będą uznawane reklamacje niedoskonałości oraz wad, które ujawniłem w opisie transakcji. Przykładowo w przypadku używanych płyt CD będą to zarysowania i smugi widoczne na dysku CD lub ubytki plastikowych pudełek.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Rafał Rżany
Szafera 6/1
39-300 Mielec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W przypadku zwrotu należy złożyć wobec Sprzedającego oświadczenie o zwrocie w terminie 14 dni od daty otrzymania przedmiotu.

Zwrot kosztów nabycia artykułu od Sprzedającego zwracany jest w ten sam sposób, w jaki Kupujący dokonał zapłaty za artykuł.

Jeśli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy sposób dostarczenia zaoferowany przez Sprzedającego, przedmiotem zwrotu kosztów z tytułu wysyłki towaru od Sprzedającego do Kupującego będzie koszt równoważny najtańszemu zwykłemu sposobowi wysyłki zaoferowanego przez Sprzedającego. 

Odesłanie nabytych artykułów do Sprzedającego w ramach zwrotu odbywa się tylko na koszt Kupującego.

O sprzedającym
Uragirimono
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

22

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

  • 660 408 491
poniedziałek - sobota
17:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Drodzy Allegrowicze. Poniżej kilka uwag przybliżających charakter moich aukcji. Podaję je w celu uniknięcia nieporozumień oraz aby zawierane transakcje oznaczały obustronną satysfakcję. 1. Na moich aukcjach wystawiam prywatne przedmioty. Wszystkie bez wyjątku nabyłem w celu zaspokojenia własnych potrzeb i posiadam je dłużej niż 6 miesięcy. 2. Przedmioty wystawione jako "Używane" zazwyczaj są w stanie dobrym lub dobrym plus i posiadają ślady zwykłego użytkowania. Ewentualne ponadnormatywyne zużycie i skazy przedstawiam w opisie aukcji. 3. W przypadku przedmiotów zupełnie nieużywanych, na przykład nietrafionych prezentów, w opisie aukcji zaznaczam "Nowe". 4. Przedmioty moich aukcji nie są objęte gwarancją. Nie jestem przedsiębiorcą, a prywatnym użytkownikiem Allegro. 5. Jako osoba prywatna nie wystawiam faktur ani rachunków. 6. Okazjonalna sprzedaż na Allegro nie stanowi dla mnie źródła utrzymania. Praktycznie we wszystkich przypadkach wystawiam przedmioty po to, aby nieużywane nie zajmowały miejsca na półkach, ale żeby znalazły swoich użytkowników i cieszyły kogoś innego. 7. Na ustalone przeze mnie ceny wysyłki składa się koszt przesyłki oraz koszt materiałów do pakowania i zabezpieczenia towaru. 8. W celu dokonania płatności preferuję PayU. Dodatkowo w moich aukcjach podana jest możliwość uiszczenia opłaty poprzez przelew bankowy. 9. Nie wysyłam za pobraniem. 10. Zawsze wysyłam przesyłki polecone za pośrednictwem Poczty Polskiej. 11. Przedmioty, które wystawiam nie wonieją dymem papierosowym. Na koniec: 12. Proszę o rozsądne klikanie i wielokrotne przemyślenie sprawy przed dokonaniem zakupu. W razie potrzeby można się ze mną skontaktować poprzez formularz "zadaj pytanie sprzedającemu". ŻYCZĘ TYLKO UDANYCH ZAKUPÓW NA MOICH AUKCJACH Uragirimono