Mozaika kamienna kostka 5x5 marmur szary Lux4home* (6999608813)

zakończona
19,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 12,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 13,00 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Kilka ważnych informacji:

 ✔ To NIE są takie same mozaiki z kamienia jak w innych firmach/aukcjach. Mozaiki kamienne Lux4home™ to I klasa tego produktu - produkty innych firm to gatunek II lub III. [istotne detale to: zazębianie się siatki, wielkość i kształt pojedynczych kamieni, jakość kleju lub jakość siatki]

✔ Wiemy co piszemy, jesteśmy ich importerem oraz producentem, zweryfikuj to na www.Lux4home.com Dostarczamy je także do innych krajów.

✔ Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, potrzebujesz porady, chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami ☏ lub @ 

✔ Możesz też wpisać w Google: "Lux4home katalog mozaiki" aby zobaczyć więcej...

Oto co odróżnia nasze MOZAIKI od innych:

• Wysokość kamieni: WSZYSTKIE kamienie na każdej siatce mają jednakową wysokość, to ważne.

• Siatka wykonana jest z materiału, który nie zatrzymuje wilgoci. Dzięki temu nie gnije i nie pleśnieje

• Do naklejenia kamieni użyliśmy kleju, który nie przebarwia fugi, nie rozpuszcza się i nie topi nawet w saunach

• Kamienie sortujemy ręcznie na klasę A (najwyższą), B i C. Mozaiki są wykonane z kamieni klasy A.

• Tylko nasze plastry zazębiają się tak, aby po ułożeniu łączenia nie były widoczne. Mamy na to dowody, możemy podesłać.

• Te mozaiki spełniają normy antypoślizgowe do budynków użyteczności publicznej.

• Większość kolorów mamy dostępne w formacie plastra: 10x30; 15x30; 30x30; lub jako otoczaki naklejone na siatkę bokiem (otoczaki 3D)

• Zachęcamy do sprawdzenia nas: wpisz naszą nazwę i zobacz nas na facebook, YouTube, Pinterest lub gdziekolwiek indziej...

* Kupując jakiekolwiek mozaiki kamienne podejmij decyzję jaki impregnat zastosować.

→ Do wyboru jest: a.) impregnat, który NIE zmienia koloru kamienia i pozostawia go naturalnym (także białego) lub b.) impregnat, który nadaje efekt tzw mokrego kamienia - wzmacniając jego kolorystykę.

→ Impregnaty znajdziesz na naszych innych aukcjach. Możesz też nie szukać, tylko zawrzeć tą informację w uwagach podczas zakupu otoczaków.

WAŻNE: Zastosowanie impregnatu innego niż dedykowany do kamieni może spowodować m.in. przebarwienia kamieni (np jasne mogą żółknąć), zabezpieczenie na krótki okres jeśli kamień nie wchłonie preparatu lub brak zabezpieczenia kamienia przed wchłanianiem zanieczyszczeń.

☎ pod numer 124 180 886 lub 602 222 677 jeśli potrzebujesz porady związanej z impregnowaniem, zabezpieczeniem lub montażem otoczaków.

☀ Wpisując w Google lub na YT "jak montować otoczaki" znajdziesz przygotowany przez nas film z instrukcją.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Lux4home™
Czerwone Maki 63
30-392 Kraków
woj. małopolskie
email: biuro@lux4home.pl

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Lux4home™
Czerwone Maki 63
30-392 Kraków
Dodatkowe informacje

Reklamacje wad Produktów 1. Usługodawca dostarcza Produkty bez wad. Usługodawca jako sprzedawca odpowiada, jeżeli Produkt mają wadę fizyczną lub wadę prawną (Rękojmia) w zakresie określonym Ustawą KC. 2. W celu uniknięcia wątpliwości stwierdza się, że żadne z postanowień Regulaminu nie ogranicza uprawnień Klienta jakie przysługują mu na podstawie przepisów obowiązującego prawa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku stwierdzenia istnienia postanowienia o takim charakterze zastosowanie znajdują przepisy obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, a w szczególności Ustawy, Ustawy KC. 3. Usługodawca nie jest gwarantem Produktów. W przypadku udzielenia przez gwaranta gwarancji jakości obejmującej Produkty (Gwarancja) jej warunki są udostępniane Klientowi wraz z Produktem. Uprawnienia z tytułu Gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w dokumencie gwarancyjnym dołączonym do Towaru. 4. Reklamacje z tytułu Rękojmi lub Gwarancji można składać:- telefonicznie pod nr. tel. 12 4180886 - mailowo na adres: biuro@lux4home.pl - bezpośrednio w autoryzowanych serwisach wskazanych w dokumencie gwarancyjnym Produktu. - wysyłając bezpośrednio do nas firma: MaxTrader Group  Do paczki z reklamowanym towarem bardzo prosimy dołączyć dokładny opis wady oraz paragon fiskalny lub fakturę. 5. Dodatkowe informacje o sposobie odsyłania reklamowanego Produktu i składaniu reklamacji dostarczane są z Produktem do Klienta. 6. W przypadku, gdy Produkt ma wadę, podstawą prawną rozpatrywania reklamacji są: - gwarancja Produktu - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz.U.2014, poz. 121) w tym m.in. art. 556 – 576. 7. Klient ma prawo wyboru sposobu reklamacji z tytułu gwarancji lub rękojmi

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lux4home™
ul. Czerwone Maki 63
30-392 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prosimy o ewentualny kontakt telefoniczny lub mailowy przed dokonaniem zwrotu. Możemy wysłać naszego kuriera po odbiór przesyłki.

O sprzedającym
lux4home
95,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

25

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

  • 12 418 08 86
  • 602222677
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

MaxTrader Group jest właścicielem marki produktów Lux4home. Magazyny mieszczą się w Krakowie przy ul. Fabryczna 13/D3. Wszystkie produkty wytwarzane są przez Lux4home i spełniają wszystkie wymogi techniczne i jakościowe aby kwalifikować je do najwyższej półki produktów z kamienia naturalnego.

Pozostałe informacje

Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera który ją dostarcza a w razie stwierdzenia nieprawidłowości o sporządzenie protokołu uszkodzeń.

Jeżeli uszkodzenie zostało stwierdzone po odejściu kuriera prosimy o niezwłoczne skontakotwanie się z Lux4home lub firmą kurierską i poinformowanie o stwierdzonych nieprawidłowościach