Motorcycle Club STEAM (6910950523)

zakończona
19,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Łazy, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wersja językowa gry: angielska
 • wersja: cyfrowa
 • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

Witam wszystkich i zapraszam do aukcji.

Wysyłka w 24 godziny .

telefon komórkowy 505 967 875
STEAM klucz
BRE Bank (mBank) 71 1140 2004 0000 3402 4490 9048

Wysyłka w ciągu 24 h.


Opis gry:
Motorcycle Club to wydana na platformie PC Windows gra wyścigowa, w której stajemy na czele własnego klubu motocyklowego, rywalizując o miano najlepszego z dziewięcioma konurencyjnymi drużynami. Opisywana produkcja jest drugą po wydanym w 2013 roku Truck Racer grą wyścigową w dorobku francuskiego studia Kylotonn Games, znanego dotąd głównie z budżetowej gry akcji Bet on Soldier: Krwawy Sport oraz łowieckiego cyklu Hunter’s Trophy.
Mechanika

Z­godnie z tytułem, Motorcycle Club daje nam możliwość stworzenia i poprowadzenia własnego klubu motocyklowego, skupiającego pasjonatów, z których każdy charakteryzuje się nieco innym stylem jazdy. Jest to zaś fakt o tyle ważny, że rywalizacja w grze nie opiera się tylko i wyłącznie na dojechaniu do mety przed innymi uczestnikami. Podczas zabawy, zrealizowanej w typowo arcade’owym stylu, czeka nas bowiem cała masa dodatkowych wyzwań, np. jazda slalomem, konieczność zaliczania kolejnych bramek czy wykonywania efektownych skoków na rozmieszczonych na trasie skoczniach. W zależności od rodzaju wyzwania istotny jest więc również wybór motocyklisty, którego umiejętności najbardziej pasują do specyfiki danego wyścigu.

Do naszej dyspozycji oddano 22 licencjonowane motocykle o pojemności 125-200 ccm, pochodzące od takich producentów jak BMW, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki czy Yamaha. Zostały one dodatkowo podzielone na trzy odmienne klasy: Superbike, Roadster oraz Custom. Rywalizacja może toczyć się na 20 zróżnicowanych torach (zarówno w dzień, jak i w nocy), a celem zabawy jest pokonanie dziewięciu konkurencyjnych klubów motocyklowych i wspięcie się na sam szczyt rankingów. W miarę postępów rozgrywki zdobywamy fundusze i sukcesywnie odblokowujemy możliwość zakupu coraz to nowszych maszyn, co prowadzi do stopniowego rozwijania naszego klubu. Nie zabrakło także możliwości modyfikowania wyglądu samych motocyklistów.
Tryby gry

Próćz klasycznego trybu turnieju, w którym bierzemy udział w kolejnych wyścigach, zarabiając gotówkę i odblokowując dostęp do lepszych motocykli, Motorcycle Club oferuje także możliwość rywalizacji wieloosobowej w trybie online, przeznaczonej dla maksymalnie czterech graczy.
W ersja wydania: STEAM klucz/key

Pozdrawiam i zapraszam na inne moje aukcjewysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 71 1140 2004 0000 3402 4490 9048
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje