MOTOR-LIFE 250ml +GRATISY EXTRA (6541437153)

zakończona
35,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
  • lokalizacja: Ostróda
  • pojemność opakowania [ml]: 250
  • marka: Inny

MOTOR-LIFE 250ml + gratisy Cud techniki

PROMOCJA ! Kupując MOTOR-LIFE uszalchetniacz metalu otrzymujesz Gratisy

Uzyskał najwyższe oceny w testach magazynów motoryzacyjnych w Europie.
Technologiczna rewelacja na skalę światową, stosowany w samochodach wyścigowych oraz jeżdżących w mieście, na obszarach o gęstym zapyleniu. Przeznaczony do redukcji tarcia w węzłach tarcia na styku metal-metal np. w silnikach. Dzięki unikalnej recepturze tarcie może być obniżone nawet o 300% w zależności od rodzaju trących metali. Między innymi eliminuje to suchy start silnika i wydłuża czas użytkowania elementów pracujących - narażonych na zużycie w wyniku tarcia.

Nie zawiera teflonu i ciał stałych. Jest preparatem jednofazowym - występuje w nim tylko faza ciekła. W związku z tym nie istnieje ryzyko zatykania magistrali olejowych. Obniża tarcie łącząc sie z metalem na poziomie molekularnym w węzłach tarcia w warunkach podwyższonej temperatury.
MOTOR-L­IFE zmieszany z dowolnym olejem silnikowym lub przekładniowym, syntetycznym bądź mineralnym, działa bezpośrednio na metal na poziomie molekularnym.

MOTOR­-LIFE jest uszlachetniaczem metalu,a nie tradycyjnym dodatkiem do oleju. Olej jest tylko i wyłącznie nośnikiem preparatu. Dodatkowym walorem produktu jest zapobieganie tzw. suchym startom.Jest dowiedzionym, że w trakcie rozruchu zimnego silnika ulega on przyspieszonemu zużyciu,ponieważ przez pewien czas pracuje z przewagą tarcia suchego. Uszlachetniacz pozostawia na częściach zimnego silnika zwiększoną warstwę graniczną. Start silnika następuje z poziomu tej warstwy, a więc nie zachodzi zjawisko suchego startu. Dla silnika ma to kapitalne znaczenie, skoro przyjmuje się, że każdy rozruch zimnego silnika znaczy tyle,co przejechanie 300-400 km. Zjawisko suchego starty występuje w każdym silniku nie zawierającym uszlachetniacza metalu.W silniku, skrzyni biegów i innych podzespołach samochodu taki środek ma ogromną rolę do spełnienia, ponieważ elementów trących poddanym obciążeniom, pracujących początkowo w niskiej, a później w wysokiej temperaturze, jest bardzo wiele.

W rajdach największe problemy sprawia utrzymanie sprawności turbosprężarki (obroty rzędu 100'000/min). MOTOR-LIFE stosowany w najtrudniejszych warunkach rajdowych, przy ekstremalnych obciążeniach, sprawia, że praca turbiny jest niezawodna.

Doskona­łe efekty uzyskuje się dolewając MOTOR-LIFE także w innych podzespołach, w których występuje tarcie i temperatura, takich jak:skrzynia biegów, tylny i przedni dyferencjał, wspomaganie układu kierowniczego oraz klimatyzacja.

MOTOR­-LIFE nie zmienia plastycznych właściwości metalu, można więc metal poddawać dalszej obróbce.

MOTOR-LIFE wstrzyknięty pod osłonę gumową tłoczka hamulcowego zapobiega jego blokowaniu i korozji.

MOTOR-LIFE jest nadzwyczaj skuteczny po wlaniu do oleju napędowego. Posmarowane wówczas będą wszystkie newralgiczne części pompy wtryskowej i wtryskiwaczy.

Szcze­gólnie zalecane jest dolewanie preparatu w samochodach z wtryskiem paliwa i w samochodach posiadających instalację gazową.

MOTOR-LIFE zmniejszając tarcie, zwiększa żywotność części, zmniejsza zużycie paliwa i zwiększa moc silnika.

MOTOR-LIFE to dynamika i oszczędność.

UWAGA!

DO WSZYSTKICH ZAKUPIONYCH PRODUKTÓW NA ALLEGRO DOŁĄCZANE SĄ GRATISY!

UWAGA!
Przy zakupie powyżej 6 sztuk-RABATY!

KOSZT WYSYŁKI NIGDY NIE ZMIENIA SIĘ!
NAWET PRZY ZAKUPIE KILKU SZTUK, JEST ON TAKI SAM ,JAK PRZY ZAKUPIE 1 SZTUKI !
******************­********************­********************­**


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 24
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 24
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT