Mostek kierownicy P.W.U. Łucznik FB Radom (6542466886)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • lokalizacja: Radom
  • stan: używany
  • dedykowany/a do: pozostałe

Witam.

Przedmiotem aukcji jest oryginalny mostek kierownicy do rowerów ŁUCZNIK Państwowych Wytwórni Uzbrojenia Fabryki Broni w Radomiu . Mostek w stanie jak na fotografii - dobry , do odświeżenia , posiada pęknięcie do zespawania z jednej strony .

Wysyłka według cennika poczty Polskiej ( informuję iż z dniem 01.03.2016r. wzrosły ceny wysyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej ), na wpłatę czekam do 7 dni od daty zakończenia aukcji , nie wysyłam za pobraniem , nie korzystam z PayU - wpłata bezpośrednio na konto , istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem , odbiór osobisty Radom - centrum .

wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 2 dni

adres do zwrotu:
 
Według przepisów prawa UE o zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: "Przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają gwarancji(wyjątkiem są aukcje gdzie gwarancji udziela producent), rękojmi ani też zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem EU dodatek ten powinien znajdować się pod każdą aukcją online ,stronie informującej kupujących ,lub linku informującym o tym przepisie, w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy jak też używany." -ZWROTY - ewentualny zwrot zakupionego towaru jest jak najbardziej możliwy jedynie wtedy gdy nie jest on zgodny z opisem aukcji ,pamiętaj jednak ,że zwracam koszt zakupionego wylicytowanego przedmiotu + kosztów wysyłki , przedmiot zwracany musisz odesłać na własny koszt z zestawem jakim go nabyłeś. Po otrzymaniu przeze mnie zwróconego przedmiotu ,i weryfikacji zastrzeżeń odnoście przedmiotu , gdy wszystko będzie się zgadzało zobowiązuję się zwrócić poniesione koszty w jak najszybszym terminie na podany numer konta, -Za błędy firm kurierskich i poczty polskiej ,za zaginięcia i uszkodzenia przesyłek osobiście nie odpowiadam, jak również nie zwracam z " własnej kieszeni " poniesionych kosztów , natomiast kieruję wniosek rekalamacyjny do firmy kurierskiej celem zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego , czas rozpatrywania reklamacji jest uzależniony od wewnętrznego regulaminu firmy kurierskiej !!!!

reklamacje

Według przepisów prawa UE o zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: "Przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają gwarancji(wyjątkiem są aukcje gdzie gwarancji udziela producent), rękojmi ani też zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem EU dodatek ten powinien znajdować się pod każdą aukcją online ,stronie informującej kupujących( Strona "O Mnie"),lub linku informującym o tym przepisie, w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy jak też używany."

pozostałe informacje

DANE DO WPŁATY: ING Bank Śląski S.A., numer konta 86 1050 1793 1000 0090 6384 4907