Morel EARLY ORANGE 150 cm PRODUCENT (6983681652)

zakończona
17,50 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Radomyśl Wielki, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wysokość sadzonki (cm): 150
 • wiek sadzonki (w latach): 2
 • rodzaj rośliny: morele
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • roślina w postaci: sadzonka z gołym korzeniem

opissklep@zgarden.pl +48 609 252 062
KONTAKT
ul. Bł.Edm.Bojanowskiego 1
Radomyśl Wielki, 39-310

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00-16:30

tel. 609 252 062
e-mail: sklep@zgarden.pl
PŁATNOŚCI
Oferujemy płatność przez System PayU lub przelewem na numer konta ING Bank Śląski SA:
19 1050 1836 1000 0092 3185 2394
INFORMACJA
Wysyłka roślin kopanych z gruntu rozpoczyna się od 2 października.
Rośliny w doniczkach wysyłamy na bieżąco.
KOSZTY DOSTAWY
Towar wysyłany jest od poniedziałku do czwartku za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przesyłka kurierska - 19 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa - 25 zł
Morel EARLY ORANGE
Cena Allegro: 17,50 PLN
OPIS PRODUKTU

Odmiana samopylna, plenna. Owoce średniej wielkości, owalne, lekko spłaszczone, pokryte ciemnopomarańczowym rumieńcem. Miąższ złocisty, średnio soczysty, słodko-kwaskowaty, aromatyczny, bardzo smaczny, łatwo odchodzi od pestki. Drzewo odporne na mróz. Owocuje końcem lipca.

Produkt z gołym korzeniem.

specyfikacja
Sadzenie: Marzec, Listopad, Kwiecień, Grudzień, Październik, Maj
Dojrzałość zbiorcza : Lipiec, Sierpień
Wytrzymałość na mróz: Duża
zdjęcia

KONTAKT

sklep@zgarden.pl +48 609 252 062 ul. Bł.Edm.Bojanowskiego 1 | Radomyśl Wielki, 39-310
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: Radomyśl Wielki, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Reklamacje:

Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go zwykłą przesyłką wraz z otrzymanym dowodem zakupu. 

Produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe zwrócimy pieniądze.

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:

 1. pisemnie na adres: F.H.U zGarden Klaudia Zielińska, ul. Bł. Edm. Bojanowskiego1, 39-310 Radomyśl Wielki;
 2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@zgarden.pl; - preferowana forma skladania reklamacji

Reklamacje materiału roślinnego

1. Reklamacje ilościowe i jakościowe dostarczonego materiału roślinnego przyjmujemy w terminie do 2 dni od daty otrzymania przesyłki przez Kupującego. 

2. Sklep zastrzega sobie prawo do odpowiedzi drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do 14 dni.

3. Sprzedawca dostarcza Kupującemu towar wysokiej jakości, wolny od wad. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwy wzrost i rozwój roślin, który jest wynikiem uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych i wszystkich innych spowodowanych działaniem bądź zaniechaniem użytkownika lub działaniem siły zewnętrznej, w tym czynnikami atmosferycznymi; lub też są wynikiem zaniechania właściwej pielęgnacji roślin przez Kupującego (np. brak systematycznego podlewania).

4. Sprzedawca nie ma obowiązku przeszkolenia Kupującego w zakresie właściwej pielęgnacji zakupionych Towarów (np. jak często należy podlewać roślinę). Kupujący zobowiązany jest uczynić to na własną rękę, koszt i ryzyko.

5.Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

F.H.U zGarden Klaudia Zielińska
Bojanowskiego 1
39-310 Radomyśl Wielki
Dodatkowe informacje

Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go zwykłą przesyłką wraz z otrzymanym dowodem zakupu. Produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe zwrócimy pieniądze. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:pisemnie na adres: F.H.U zGarden Klaudia Klimczak, ul. Bł. Edm. Bojanowskiego1, 39-310 Radomyśl Wielki;w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@zgarden.pl; - preferowana forma skladania reklamacji. Reklamacje materiału roślinnego 1. Reklamacje ilościowe i jakościowe dostarczonego materiału roślinnego przyjmujemy w terminie do 2 dni od daty otrzymania przesyłki przez Kupującego. 2. Sklep zastrzega sobie prawo do odpowiedzi drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do 14 dni. 3. Sprzedawca dostarcza Kupującemu towar wysokiej jakości, wolny od wad. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwy wzrost i rozwój roślin, który jest wynikiem uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych i wszystkich innych spowodowanych działaniem bądź zaniechaniem użytkownika lub działaniem siły zewnętrznej, w tym czynnikami atmosferycznymi; lub też są wynikiem zaniechania właściwej pielęgnacji roślin przez Kupującego (np. brak systematycznego podlewania). 4. Sprzedawca nie ma obowiązku przeszkolenia Kupującego w zakresie właściwej pielęgnacji zakupionych Towarów (np. jak często należy podlewać roślinę). Kupujący zobowiązany jest uczynić to na własną rękę, koszt i ryzyko. 5.Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Klaudia Klimczak
Bojanowskiego 1
39-310 Radomyśl Wielki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

pisemnie na adres: F.H.U zGarden Klaudia Klimczak, ul.Bł.Edm.Bojanowskiego 1, 39-310 Radomyśl Wielki 

w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@zgarden.pl;W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu  otrzymane od Państwa płatności za zakupiony produkt, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. 

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: F.H.U zGarden Klaudia Klimczak, ul.Bł.Edm.Bojanowskiego 1, 39-310 Radomyśl Wielki niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. 


Przypominamy, że sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

O sprzedającym
zGarden
99,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

141

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 609 252 062
poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sprzedaż inetrnetowa drzew i krzewów ozdobnych i owocowych. 

Pozostałe informacje

Nowe zamówienia realizowane będą od 12 marca, wg kolejności zamówień.