MORDBRAND 'Hymns Of The Rotten' God Macabre CD P (6999455074)

zakończona
24,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 5,20 zł
  • List polecony priorytetowy 6,80 zł
Zakupy od 150 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Liszki, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 0.15 [kg]
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: w folii

opis

Kompilacja utworów z winylowych wydawnictw jak splity z EVOKE, BOMBS OF HADES, RITE, "Kolumbarium" 7", "Vastation" 7", "Critical Mass Vol. 2" comp. W sumie 13 odsłon miażdzącego szwedzkiego death metalu.

Eleganckie wydanie Defense Records w formie klasycznego jewelcase CD. Nówka w folii.

Więcej o kapeli:

http://www.metal-arc­hives.com/bands/Mord­brand/3540312622

Płyta z zasobów prywatnych. Zdjęcie z Internetu.

Możliwość osobistego odbioru w Krakowie.

Koniecznie sprawdź inne moje aukcje!

Nim zaczniesz licytować, przeczytaj sekcję "O mnie".

Dostawa i płatność
od 5,20 zł

Lokalizacja: Liszki, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u chemsetlak za co najmniej 150,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,80 zł
kolejna sztuka
2,00 zł
maksymalnie w paczce
10
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,20 zł
kolejna sztuka
2,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Punkty odbioru

Aleja Mickiewicza
31-120 Kraków
woj. małopolskie

wymagana przedpłata
proszę o kontakt przed odbiorem

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Marcin Setlak
Kryspinów 1/4
32-060 Liszki
Dodatkowe informacje

Jeśli produkt jest niezgodny z opisem podanym w opisie aukcji, skontaktuj się i będziem dyskutować jak temu zaradzić ;)

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie nagrania dźwiękowego, wizualnego lub programu komputerowego (przepis z ustawy).

O sprzedającym
chemsetlak
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

175

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Jeśli sprzedaję: 

Nie odwołuję aukcji przed końcem. Nie odwołuję ofert, chyba, że argumenty są bardzo sensowne. Dobrze się zastanów, zanim zaczniesz licytować.Płatność poprzez PayU lub wpłata na konto 59 1240 4559 1111 0000 5418 9430 (w tytule przelewu podaj swój nick z Allegro).NIE PRZYJMUJĘ PŁATNOŚCI Z KONT ZAGRANICZNYCH. Jeśli posiadasz takie konto, nim zapłacisz, wpierw skontaktuj się ze mną. Na płatność czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia aukcji. Po 30 dniach od zakończenia aukcji, przy braku odzewu i wyjaśnienia ze strony Kupującego wystawiam negatywa i rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji. Towar wysyłam w terminie 2-3 dni po zarejestrowaniu wpłaty na konto. W sporadycznych przypadkach wysyłka może się opóźnić, o czym zawsze informuję Kupującego. Wysyłam na adres z Allegro, jeśli kontrahent nie zaznaczy WYRAŹNIE wcześniej, że przedmiot należy wysłać na inny adres. Towar wysyłam dobrze zabezpieczony, z reguły listem priorytetowym. Kupujący może wybrać inną formę wysyłki, z jednym zastrzeżeniem: nie wysyłam za pobraniem. Koszty wysyłki ponosi Kupujący. Podane przeze mnie koszty wysyłki zawierają cenę znaczka + koszty zabezpieczenia przesyłki w czasie transportu. Jeśli kupiłeś więcej przedmiotów w jednym czasie, za przesyłkę płacisz tylko raz. Skorzystaj z formularza płatności Allegro lub skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów transportu dla kilku przedmiotów. Jeśli towar ma być wysłany za granicę, również napisz w celu uzyskania wyceny kosztów dostawy. Istnieje możliwość osobistego odbioru na terenie Krakowa. Płatność przy odbiorze. 


Jeśli kupuję:  

Wpłatę zlecam w terminie 7 dni od zakończenia aukcji. Oczekuję wysyłki w terminie 7 dni od zaksięgowania wpłaty na konto Sprzedającego. Wysyłka na adres podany na Allegro. Jeśli adres wysyłki ma być inny, zaznaczam to w stosownym mailu. Towary zakupione u kontrahentów z Krakowa odbieram osobiście. Płatność przy odbiorze. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze mną poprzez Allegro. 

JEŚLI SĄ JAKIEŚ NIEJASNOŚCI, ZAPYTAJ ZANIM ZACZNIESZ LICYTOWAĆ.TO NIC NIE KOSZTUJE. 

Pozostałe informacje

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeśli sprzedaję: Nie odwołuję aukcji przed końcem. Nie odwołuję ofert, chyba, że argumenty są bardzo sensowne. Dobrze się zastanów, zanim zaczniesz licytować.Płatność poprzez PayU lub wpłata na konto 59 1240 4559 1111 0000 5418 9430 (w tytule przelewu podaj swój nick z Allegro).NIE PRZYJMUJĘ PŁATNOŚCI Z KONT ZAGRANICZNYCH. Jeśli posiadasz takie konto, nim zapłacisz, wpierw skontaktuj się ze mną. Na płatność czekam maksymalnie 7 dni od zakończenia aukcji. Po 30 dniach od zakończenia aukcji, przy braku odzewu i wyjaśnienia ze strony Kupującego wystawiam negatywa i rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji. Towar wysyłam w terminie 2-3 dni po zarejestrowaniu wpłaty na konto. W sporadycznych przypadkach wysyłka może się opóźnić, o czym zawsze informuję Kupującego. Wysyłam na adres z Allegro, jeśli kontrahent nie zaznaczy WYRAŹNIE wcześniej, że przedmiot należy wysłać na inny adres. Towar wysyłam dobrze zabezpieczony, z reguły listem priorytetowym. Kupujący może wybrać inną formę wysyłki, z jednym zastrzeżeniem: nie wysyłam za pobraniem. Koszty wysyłki ponosi Kupujący. Podane przeze mnie koszty wysyłki zawierają cenę znaczka + koszty zabezpieczenia przesyłki w czasie transportu. Jeśli kupiłeś więcej przedmiotów w jednym czasie, za przesyłkę płacisz tylko raz. Skorzystaj z formularza płatności Allegro lub skontaktuj się ze mną w celu ustalenia kosztów transportu dla kilku przedmiotów. Jeśli towar ma być wysłany za granicę, również napisz w celu uzyskania wyceny kosztów dostawy. Istnieje możliwość osobistego odbioru na terenie Krakowa. Płatność przy odbiorze. Komentarze wystawiam jako drugi. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeśli kupuję: Wpłatę zlecam w terminie 7 dni od zakończenia aukcji. Oczekuję wysyłki w terminie 7 dni od zaksięgowania wpłaty na konto Sprzedającego. Wysyłka na adres podany na Allegro. Jeśli adres wysyłki ma być inny, zaznaczam to w stosownym mailu. Towary zakupione u kontrahentów z Krakowa odbieram osobiście. Płatność przy odbiorze. Komentarze wystawiam jako pierwszy. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze mną poprzez Allegro. JEŚLI SĄ JAKIEŚ NIEJASNOŚCI, ZAPYTAJ ZANIM ZACZNIESZ LICYTOWAĆ.TO NIC NIE KOSZTUJE. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------