Montaż, sprzedaż central Panasonic W-wa (6541365984)

zakończona
123,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowe

WITAM

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST INSTALACJA CENTRALI

PANASONIC

TYPU KX-TD, KX-TDA, KX-TDE, KX-TEM, KX-TES, KX-NCP
W oferowana cena obejmuje 1 roboczogodzinę.
Podana cena obejmuje koszty dojazdu na terenie Warszawy.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Specjalizujemy się w:

 • dostarczaniu systemów telekomunikacyjnych bazujących na cyfrowych centralach telefonicznych firmy Panasonic, wraz z urządzeniami peryferyjnymi takimi jak:
  • routery połączeń typu VoIP
  • bramki GSM
  • systemy poczt głosowych
  • współpracujemy z niezależnymi dostawcami usług telekomunikacyjnych oferując łącza ISDN PRA oraz szerokopasmowe łącza internetowe
 • zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją urządzeń biurowych firmy Panasonic, takich jak:
  • telefaksy
  • aparaty telefoniczne
  • systemy DECT
  • kopiarki analogowe
  • projektory multimedialne LCD
  • systemy Call Center
  • sprzedajemy i dostarczamy materiały eksploatacyjne do wszelkiego typu urządzeń biurowych
  • projektujemy oraz wykonujemy zarówno tradycyjne jak i światłowodowe okablowania sieci telefonicznych i komputerowych

POSIADAMY CERTYFIKATY

AUTORYZOWANYCH INSTALATORÓW!

Dane kontaktowe:

Centrum Teleinformatyki Sp. z o.o.

ul. Gizów 6

01-249 Warszawa

tel.kom. 601 243 108

tel/fax. /022/ 314-44-44

e-mail: cti@cti.waw.pl

GG 3080184

nr konta:

Bank Pekao S.A.,

86 1240 6292 1111 0000 5014 5432

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma Centrum Teleinformatyki Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku polskim od 1999 roku w branżach telekomunikacyjnej, komputerowej i informatycznej. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie central telefonicznych, różnego rodzaju sprzętu telekomunikacyjnego i biurowego marek Panasonic, Siemens, Gigaset, Ericsson LG. Świadczymy również usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne oferowanego przez nas sprzętu telekomunikacyjnego. Ponieważ posiadamy autoryzacje producentów oferujemy pełen zakres usług poprzez fachowe doradztwo, wycenę, sprzedaż, instalację i opiekę posprzedażną. Dlaczego MY: - Natychmiastowa dostawa produktów - dostępność od ręki - Dogodne formy płatności - Wieloletnie doświadczenie - Wsparcie techniczne 24/7/365 - Wysoko wykwalifikowany zespół techniczny - Atrakcyjne ceny - Szeroki wachlarz produktów

kontakt

 • 22 314 44 44
  Czynne od poniedziałku do piatku w godzinach 8.30-16.30

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Konsumentowi, zgodnie z art. 39 Ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy w przypadkach: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od Umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania Konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo do odstąpienia od Umowy przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczenie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej na drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w Umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnienie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od Umowy.