Monster High UPIÓR Z SĄSIEDZTWA (6482715066)

zakończona
6,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
  • Przesyłka kurierska 25,00 zł
  • lokalizacja: Białystok
  • autor: Inny autor
  • stan: nowy
  • okładka: twarda z obwolutą

MONSTER HIGH 2 UPIÓR Z SĄSIEDZTWA

Lisi Harrison

Wydawnictwo: Bukowy Las, 2011
Oprawa: miękka
Stron: 262
Stan: NOWA

Drugie spotkanie z uczniami niezwykłej szkoły Merston High, w której nikt niczego nie może być pewny. Nawet Cleo (Cleopatra de Nile), która dotąd niepodzielnie królowała na szkolnych korytarzach, mając poddanych zarówno wśród RAD-owców, czyli członków Ruchu Atrakcyjnie Dziwnych, jak i nudnej reszty, czyli normaliów – czuje się zagrożona.

Od niedawna to dwie inne dziewczyny – Frankie Stein i Melody Carver – są na ustach wszystkich. Wspólnie z Brettem kręcą film, który ma przekonać normalsów, że potwory nie są takie straszne, jak je malują. Czy córka faraona Cleo odzyska władzę w szkole? Czy film wypromuje dziwność na hit sezonu? A może zaczniesz się zastanawiać, czy ten chłopak z sąsiedztwa nie jest czasem upiorem…?

CLEOPATRA DE NILE
• Ma oswojonego węża • Owinęła sobie wokół palca Deuce’a, najprzystojniejszego chłopaka w szkole • Lubi sukienki inspirowane bandażami i złote sandały na koturnach
Cleo dotąd niepodzielnie królowała na korytarzach Merston High, mając poddanych zarówno wśród RAD-owców, czyli członków Ruchu Atrakcyjnie Dziw­nych, jak i nudnej reszty, czyli normalsów. Jednak od niedawna to dwie inne dziewczyny - Frankie i Melody - są na ustach wszystkich. Wspólnie z Brettem kręcą film, który ma przekonać normalsów, że potwory nie są takie straszne, jak je malują. Czy córka faraona Cleopatra odzyska władzę?

FRANKIE STEIN
Frankie już raz straciła głowę dla Bretta. Poprzysięgła sobie, że ten błąd więcej się nie powtórzy. Zresztą, nie ma takiej możliwości, gdyż Bekka przyczepiła się do chłopaka jak rzep. Jednak kiedy Brett wpada na po­mysł nakręcenia filmu, coś iskrzy między nim a Fran­kie. Zaborcza Bekka chwyci się każdego sposobu, by zdusić płomień rodzącego się uczucia... Nawet jeśli miałaby doprowadzić do zguby społeczność potworów!


MELODY CARVER
Zegar tyka nieubłaganie: tik-tak, tik-tak, tik-tak. Me­lody ma dramatycznie mało czasu, by uchronić swoją sympatię, Jacksona, przed mściwą Bekką i jej próba­mi zdemaskowania chłopaka. Przeszkadza jej w tym Cleo, która stawia dziewczynie iście królewskie wyma­gania, by utrudnić wstęp do zamkniętego grona RAD- -owców... Na dodatek Melody zaczyna się domyślać, że ma z tą grupą więcej wspólnego, niż podejrzewała.

LISI HARRISON, amerykańska autorka powieści młodzieżowych, w tym znanych w Polsce serii „Elita” i „Alfy”, karierę zawodową rozpoczęła w Nowym Jorku, gdzie tworzyła i produkowała programy dla kanału MTV. Obecnie pisarka mieszka w Laguna Beach w stanie Kalifornia i skupia się na pracy nad kolejnymi częściami serii MONSTER HIGH. Pierwsza książka z cyklu błyskawicznie trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa” w USA i ukazała się w dwudziestu pięciu krajach świata. Jej polski przekład pt. Monster High. Upiorna szkoła trafił do księgarń w maju 2011 i dotarł na 3. miejsce listy młodzieżowych bestsellerów Empiku.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua