Monitor SAMSUNG B2240W 1680x1050 LED Gwarancja (7163172465)

zakończona
169,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • lokalizacja: Katowice, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 10 [kg]
 • marka: Samsung
 • rodzaj podświetlania: LED
 • przekątna ekranu (cale): 22
 • rozdzielczość natywna: 1680×1050
 • czas reakcji (ms): 5
 • jasność (cd/m2): 250
 • typ matrycy: TN
 • powłoka matrycy: matowa
 • proporcje obrazu: 16:10
 • kontrast statyczny (x:1): 1000
 • kąt widzenia w pionie (stopnie): 170
 • montaż ścienny (VESA): 100 x 100
 • konstrukcja i elementy dodatkowe : odłączana podstawa
 • regulacja: pivot, regulacja wysokości, regulacja pochylenia (góra/dół)
 • złącza: d-Sub (VGA), DVI-D

Opis

Monitor SAMSUNG B2240W 1680x1050 LED Gwarancja

Monitor panoramiczny, o przekątnej ekranu 22 cale. Natywna rozdzielczość ekranu wynosi 1680 x 1050 pikseli

Matowa matryca

Matowa powłoka matrycy jest instalowana głównie w notebookach biznesowych i sprawia, że wyświetlana treść jest wyraźnie widoczna bez refleksów i odblasków otoczenia, szczególnie w miejscach mocno oświetlonych czy nasłonecznionych. Jeżeli pracujesz na laptopie w podróży, na zewnątrz , w jasnym biurze widzisz obraz , a nie odbicie swojej twarzy, a Twoje oczy mniej się męczą podczas dłuższej pracy.

Podświetlenie LED

Pozwala uzyskać znacznie szersze spektrum barw i wysoki kontrast dla dynamicznych obrazów, co wpływa na lepszy odbiór gier i filmów oglądanych na monitorze. Mniejsza grubości monitora oszczędza miejsce na biurku, a zmniejszony o 40% pobór energii zmniejsza wydatki.

Rozdzielczość HD+ 1680 x 1050

Duża przestrzeń robocza poprawia komfort korzystania z najpopularniejszych programów i aplikacji – przeglądarek internetowych i pakietów biurowych. Umożliwia też oglądanie filmów i zdjęć w dobrej jakości oraz podstawową obróbkę grafiki.

Komputerowy sprzęt poleasingowy jest przetestowany i sprawny technicznie, może nosić większe lub mniejsze ślady normalnego użytkowania w postacie wytarć, rys i plam, które nie mają wpływu na jego jakość działania. Wszelkie niestandardowe wady opisane są w specyfikacji konkretnej sztuki sprzętu.

 

Niewielkie rysy na matrycy i obudowie.

Gwarancja 6 miesięcy.

W paczce po zakupie otrzymasz:

- Monitor Samsung SyncMaster B2240

- Faktura VAT lub paragon fiskalny

Kod:170900064579

 

Sprzęt dostępny w katowickim punkcie pod adresem:

Restart Plus

Koperika 26 lok. 101(parter)

40-064 Katowice

Tel: 791 089 659

Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Katowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze

Punkty odbioru

Restart Plus sp. z.o.o oddział Katowice
Kopernika 26 lokal 101
40-064 Katowice
woj. śląskie

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Restart Plus sp. z.o.o
Kopernika 26 lokal 101
40-064 Katowice
Dodatkowe informacje

 

Jak zgłaszać reklamację?

Procedura reklamacyjna dla nowego sprzętu

1.  Sprzęt zakupiony w Sklepie allegro jako nowy, objęty jest gwarancją  producenta i nie jest on serwisowany przez serwis Sprzedawcy.

2.  W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących warunków gwarancji  należy zapoznać się z dokumentem gwarancji załączonym do zakupionego  sprzętu lub skontaktować się z producentem.

Procedura reklamacyjna dla używanego sprzętu

1. W przypadku stwierdzenia wady towaru zakupionego w sklepie internetowym jako używany, Klient:

a.)  będący konsumentem – ma prawo do żądania, według własnego wyboru,  wymiany towaru na inny, sprawny – wolny od ukrytych wad lub naprawy  towaru. Uprawnienie to wygasa z upływem jednego roku od dnia wydania  towaru Klientowi będącemu konsumentem.

b.) będący  przedsiębiorcą, w terminie 30 dni od daty wydania towaru, ma prawo żądać  bezpłatnego usunięcia wad fizycznych zakupionego towaru.

2.  Dla Klienta będącego przedsiębiorcą, okres ważności gwarancji liczony  jest od dnia wydania Klientowi sprzedanego towaru i jest wskazany w  Karcie Gwarancyjnej towaru (faktura VAT, paragon). Dopłata za dłuższy  okres gwarancji jest płatna w momencie zakupu towaru. Okres trwania  gwarancji zapisany zostaje przez pracownika Gwaranta na Karcie  Gwarancyjnej (faktura VAT, paragon) przed jej wydaniem

3.  Odpowiedzialność Gwaranta z tytułu gwarancji obejmuje tylko wady  powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanej rzeczy. Gwarancja nie  obejmuje:

a) mechanicznych uszkodzeń spowodowanych przez Klienta;

b) uszkodzeń i wad powstałych w skutek używania towaru w sposób sprzeczny z jego przeznaczeniem;

c)  uszkodzeń i wad powstałych w skutek działania zewnętrznego polegającego  w szczególności na zanieczyszczeniu, zalaniu, narażeniu towaru na  działanie zjawisk atmosferycznych, w tym zbytniej wilgoci bądź  nasłonecznieniu;

d) uszkodzeń powstałych w skutek nieprawidłowego napięcia zasilania;

e)  zużywalnych części towaru, w tym materiałów eksploatacyjnych (np.  baterii, akumulatorów), nośników danych, lamp, matrycy oraz instalacji i  konfiguracji oprogramowania;

f) napraw podjętych przez Klienta we własnym zakresie.

4.  W każdym przypadku stwierdzenia, że zakupiony w Sklepie allegro produkt  zawiera wady, Klient jest zobowiązany do zgłoszenia tego Sprzedawcy na  adres mailowy serwis@diprocon.pl. W zgłoszeniu Klient powinien dokładnie  opisać wadę, podać numer seryjny urządzenia oraz datę zakupu.  Zgłoszenia można dokonać również poprzez formularz reklamacyjny  umieszczony na stronie www.restartplus.pl. Klient zobowiązany jest podać  w formularzy reklamacyjnym wszystkie dane niezbędne do właściwego  przeprowadzenia procedury reklamacyjnej. W informacji zwrotnej Klient  otrzyma dane niezbędne do wysyłki towaru do serwisu

5.  Klient sklepu allegro jest zobowiązany wysłać sprzęt do serwisu  Sprzedawcy za pośrednictwem firmy kurierskiej (wysłany sprzęt musi być  ubezpieczony). Po naprawie sprzęt zostanie odesłany do Klienta na koszt  Restart plus. Sprzęt może zostać również dostarczony osobiście do  serwisu Restart plus,      mieszczącego się przy ul. Kolejowej 15/17,  01-217 Warszawa.

6. Koszty wysyłki towaru do serwisu pokrywa Klient.

7.  W przypadku reklamacji sprzętu zakupionego jako używany, do sprzętu  należy dołączyć oryginał ważnej i czytelnej Karty Gwarancyjnej lub  dokument sprzedaży towaru (paragon lub kserokopia faktury). W razie  zniszczenia Karty Gwarancyjnej w sposób uniemożliwiający odczytanie z  niej kluczowych danych, uznaje się, że Karta Gwarancyjna jest nieważna.

8.  Sprzęt  prosimy przysyłać kompletny, zwłaszcza z akcesoriami, które  mają wpływ na funkcjonalność danego sprzętu lub które mogą być jedną z  przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu, w przypadku wątpliwości  prosimy o kontakt ze Sprzedawcą.

9. Do sprzętu musi  być dołączony opis wady lub usterki wraz z opisem sytuacji, kiedy dana  usterka występuje. Opis taki winien być jak najbardziej dokładny, co  przyspieszy diagnozę wady/usterki oraz realizację danej reklamacji.  Dodatkowo należy określić żądania reklamacyjne oraz tryb reklamowania (z  tytułu gwarancji lub niezgodność otrzymanego towaru z umową).

10. Zgłoszona wada podlega weryfikacji przez serwis, który stwierdzi czy usterka nie nastąpiła z winy Klienta.

11.  Jeżeli po przyjęciu towaru do naprawy bądź w trakcie wykonywania  naprawy na podstawie udzielonej gwarancji okaże się, że przyczyną  usterki lub wady jest jedna z okoliczności wskazanych w punkcie 3,  podpunkty od a) do f) niniejszego Regulaminu, Sprzedawca odstąpi od  naprawy przedmiotowego towaru i zwróci towar Klientowi w terminie 7 dni  roboczych. 

12. Przybliżony termin naprawy zgłoszonej  usterki to 14 dni kalendarzowych. Termin liczony jest od pierwszego dnia  roboczego przypadającego po dniu przyjęcia towaru  do reklamacji. Wyżej  wskazany termin jest terminem orientacyjnym i może ulec przedłużeniu, o  czym Klient zostanie poinformowany, z co najmniej 3 dniowym  wyprzedzeniem.

13. Koszty  związane z odesłaniem  reklamowanego towaru, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i  pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Gdy realizacja żądań Klienta wiąże  się z dostawą nowego lub naprawionego sprzętu, koszty dostawy ponosi  Sprzedawca. 

14. Jeżeli  sprzęt dostarczony do serwisu  okaże się sprawny i Sprzedawca nie wykrył  usterki, serwis obciąży  Klienta opłatą za diagnostykę oraz kosztami przesyłki.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Restart Plus sp. z.o.o
Kopernika 26 lokal 101
40-064 Katowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu

Zwrot towaru


 1. Klient  będący konsumentem w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, który  zawarł  umowę na odległość, może od niej odstąpić zgodnie z  obowiązującymi przepisami, w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty  otrzymania zakupionego towaru i musi fakt ten poprzeć pisemnym  oświadczeniem.
 2. Oświadczenie należy wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem.
 3. Termin jest zachowany w przypadku wysłania oświadczenia przed jego upływem. Decydująca jest data stempla pocztowego.
 4. Pracownik  firmy Restart Plus niezwłocznie potwierdza otrzymanie oświadczenia  Klienta o odstąpieniu od umowy, poprzez przesłanie stosownej informacji  na adres e-mail Klienta.
 5. Zwrot towaru do oddziału firmy  powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od  momentu odstąpienia od umowy sprzedaży (tj. od daty wysłania  oświadczenia o którym mowa w pkt. 2 i 3 powyżej) Zwrot następuje za  pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez Sprzedawcę. Wraz z  odsyłanym towarem Klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia,       które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub  otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego sprzętu.
 6. Koszty przesłania zwracanego towaru do oddziału firmy Restart Plus ponosi Klient.
 7. Firma  Restart Plus zwraca Klientowi zapłaconą cenę oraz poniesione koszty  przesyłki w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o  odstąpieniu przez Klienta od umowy. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem  kosztów poniesionych przez Klienta do czasu otrzymania zwracanego Towaru  lub dostarczenia przez Klienta dowodu jego odesłania.
 8. Zwrot  poniesionych kosztów następuje w ten sam sposób, jakiego użył Klient w  celu zapłaty, chyba że Klient wyraził zgodę na innych sposób, nie  wiążący się z poniesieniem przez niego  dodatkowych kosztów.
 9. Sprzęt  zwracany nie może nosić oznak użytkowania ponad wynikające z normalnego       użytkowania. Zwracany towar musi być kompletny i w miarę  możliwości zapakowany w oryginalne opakowanie.
 10. Oprogramowanie  dostarczone na nośnikach, oddzielnie lub wraz ze sprzętem, nie może  nosić      znamion użytkowania, w szczególności w przypadku nagrań audio  i wideo oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych, towar  musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu. W przypadku niespełnienia  powyższego warunku towar nie zostanie przyjęty.
 11. W przypadku  odstąpienia przez Klienta od umowy sprzedaży, klientowi zostanie  wystawiona faktura korygująca do dokumentu zakupu. Po odesłaniu przez  Klienta podpisanej kopii faktury korygującej zwrócona zostanie kwota  stanowiąca wartość zwróconego sprzętu oraz kosztów dostawy sprzętu do  Klienta.
 12. Prawo odstąpienia od umowy dotyczy także sprzedaży  ratalnej, przy umowach zawieranych na odległość, zgodnie z warunkami  umowy kredytowej.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY i PROTOKÓŁ ZWROTU TOWARU ZAKUPIONEGO NA ODLEGŁOŚĆ 

Adresat: Restart plus Sp. z o.o. ul. Kolejowa 15/17 Warszawa, e-mail: sklep@restartplus.pl

Ja,  ......................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od  umowy sprzedaży następujących rzeczy: ..............................  .............................. .............................. Numer  paragonu Fiskalnego: ..................... Data zawarcia umowy  ............................ Imię i nazwisko  nabywcy......................... Adres Nabywcy  .................................. ..................................  ......................................................... Wartość  całkowitego zamówienia (z kosztami wysyłki): ............ Zwracana kwota  (brutto): ............. Nr rachunku bankowego dla potrzeb realizacji  zwrotu:  ...........................................................................  Nazwa Banku: ........................ Dane właściciela rachunku  bankowego: ..................................  .................................. ..................................  Data i podpis Nabywcy: ................................... Data i podpis  Sprzedawcy: ............................... OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA  RZECZY BEZ WAD Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od  wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23  kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

O sprzedającym
Restartplus_kat
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

100

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 791 *** *** (pokaż)
 • 883 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dane oddziału:  Restart plus Sp. Z O. O. (oddział katowicki)    

Telefony kontaktowe: 791 089 659, 883 915 409  

Adres oddziału: ul. Kopernika 26, 40-064 Katowice 

Restart Plus to nowa marka firmy Diprocon, która działa na rynku od przeszło 10 lat.  

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości komputerowego, poleasingowego sprzętu IT. Nasza oferta obejmuje m.in.: komputery, monitory, laptopy, drukarki, sprzęt sieciowy, klawiatury itp. W dystrybucji produkty klasy business o różnej specyfikacji, takich producentów jak: Dell, Lenovo, HP.   

Towar objęty jest 12 miesięczną gwarancją, o ile na poszczególne egzemplarze nie zostały udzielone inne warunki gwarancji ( długość gwarancji jest wyszczególniona na dokumencie zakupu).   

Na obudowie komputerów znajduje się naklejka licencyjna z legalnym systemem operacyjnym.  

Sprzęt jest po kompleksowym przeglądzie, konserwacji, w pełni sprawny technicznie.   

Wystawiamy dokumenty sprzedaży, paragony oraz pełne faktury VAT (23%) za zakupiony sprzęt. Udzielamy gwarancji oraz wsparcia serwisowego przez cały okres gwarancyjny.  


Dane rejestrowe: 

Restart plus Sp. Z O. O. 

ul. Kolejowa 15/17, 01-217 Warszawa 

NIP 118-000-89-01 

REGON 008055800

Pozostałe informacje

Realizujemy wysyłki w większości przypadków w 48h. Wysyłka kurierem UPS lub cięższe przedmioty (na paletach lub pół-paletach).   

Wysyłamy także towar za pobraniem lub można go odebrać osobiście po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.    

W razie problemów z towarem, dostawą, reklamacją prosimy o kontakt mailowy co ułatwi i przyspieszy rozwiązanie problemu.   

Przesyłki mechanicznie uszkodzone prosimy otwierać przy kurierze i w razie uszkodzenia prosimy rzetelnie sporządzić protokół szkody (stan i sposób opakowania i wypełnienia zabezpieczającego).    

Możliwość odbioru osobistego w godzinach pracy oddziałów.  

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat wystawionych na naszych aukcjach przedmiotów – skontaktuj się z nami.   

Zawsze staramy się dokładnie i rzetelnie opisywać stan i cechy oferowanych przedmiotów.    

Dołączone do opisu zdjęcia są rzeczywiste lub poglądowe, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.    

Prosimy wzięcie pod uwagę charakteru ofert sprzętu poleasingowego/używanego i związanego z tym faktem stanu wizualnego sprzętu.    

Oferowany na aukcjach sprzęt używany zwykle posiada normalne ślady używania czy transportu.   

Drobne ryski czy otarcia obudów oferowanych przedmiotów są w przypadku takiego sprzętu nie do uniknięcia.    

W opisach zwykle informujemy o idealnym stanie technicznym takiego sprzętu, co nie jest równoznaczne z idealnym stanem wizualnym.    

Użytkownicy nowi lub posiadający kilka komentarzy negatywnych proszeni są o natychmiastowe potwierdzenie swojej licytacji mailem.    

W przypadku sprzedaży produktu poprzez opcję LICYTACJA nie kończymy jej przed zakończeniem aukcji.    

Po zakupie oczekujemy 7 dni roboczych na wpłatę bądź wybór płatności za pobraniem.  Po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.    

Wszelkie ewentualne nieścisłości zawsze staramy się rozwiązać w maksymalnie przystępny dla Nabywcy sposób.    

Jeśli dokonujesz zakupu sprzętu z naszej oferty lub licytujesz w naszej aukcji jest to równoznaczne, że zgadzasz się na podane powyżej warunki oraz akceptujesz regulamin serwisu allegro.    

Po złożeniu oferty proszę potwierdzić zakup oraz wybrać sposób wysyłki i zapłaty (np. wypełniając i przesyłając formularz zamówienia).   

W celu otrzymania Faktury VAT proszę podać pełne dane do FV w formularzu zamówienia wypełnianym przez Nabywcę podczas składania zamówienia w systemie allegro.   

Wszystkie ceny w naszych aukcjach są cenami brutto, zawierają już podatek VAT    

Wysyłka - Domyślnie wykonywana jest na dane osobowe i adres podany w formularzu zamówienia wypełnianym przez Nabywcę podczas składania zamówienia w systemie allegro.    

Wszystkie towary wysyłamy od poniedziałku do piątku.    

Koszty wysyłki podawane są zawsze w opisie aukcji Gwarancja.    

Okres gwarancji na sprzęt wynosi od 3 miesięcy do 12 miesięcy (o ile w opisie nie zaznaczono inaczej)    

Dla transakcji Konsumenckich istnieje możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny.    

Zakupiony przez osoby fizyczne towar można zwrócić do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.  Uprzejmie prosimy o zgłoszenie tego faktu mailowo celem otrzymania informacji dotyczącej procedury zwrotu  

Wyświetlenia:54
Numer oferty:7163172465
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry