Monitor BENQ LED 32 cale UHD DP HDM DVI USB [M] (6950751474)

zakończona
1 999,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 6,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
 • lokalizacja: Odbiory w salonach do 48 godzin, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • proporcje matrycy: panoramiczna
 • opcje dodatkowe: regulacja wysokości
 • przekątna ekranu (cale): 32.0
 • rozdzielczość natywna: 3840x2160
 • złącze: DVI, HDMI, displayPort, inne

801 007 498 (DLA TEL. KOMÓRKOWYCH)
223 499 498 (DLA TEL. STACJONARNYCH)

allegro@elektroniczn­yswiat.pl

Monitor BENQ LED 32

Gwarancja: do 2018-07-24., ID produktu: 351748

 • Typ matrycy: IPS / PLS
 • Interfejsy: USB 3.0
 • Wyjścia/wejścia obrazu: Display port, DVI, HDMI, Mini Display Port
 • Standard VESA: 100 x 100 mm

Towar poserwisowy, poreklamacyjny. Stan bardzo dobry.

W serwisie została wymieniona matryca.

Monitor posiada drobne ślady użytkowania.

Opakowanie nieco zniszczone.

GWARANCJA PRODUCENTA DO 2018-07-24

Pierwszy na świecie monitor 32 "4K2K dla projektantów.

BL3201PT, to wspaniały wyświetlacz W 32 ", zbudowany w technologii IPS z najnowszą ultra-wysoką rozdzielczością 4K2K, aby wspierać intensywne prace wizualne wymagane w dziedzinie CAD / CAM, animacji, wideo edycji i grafiki. Teraz Profesjonaliści z drobiazgową dbałością o szczegóły mogą pracować z doskonałą precyzją i osiągać wysoką wydajność.

Profesjonalne Monitory Zbudowane dla Precyzyjnego Projektowania
Zaprojektowane, aby spełniać rosnące wymagania dla przeglądania prac projektowych w dużych rozmiarach i ultra-wysokiej rozdzielczości, BL3201PT może się poszczycić 32"W 4K2K, jest zbudowany w zaawansowanej technologii BenQ IPS, zapewniając - specjalistom CAD / CAM, animacji, edycji wideo i grafikom- ultra-precyzyjne odwzorowanie kolorów i ponad 300% miejsca pracy więcej w porównaniu do 1920x1080 FHD, a wszystko w celu zwiększenia ich efektywności i wydajności pracy.

100% sRGB z Technologią IPS
Każdy kolor jest dostarczany w najwyższej precyzji, w każdym szczególe i pod każdym możliwym kątem widzenia, co niewątpliwie daje wielkie wrażenia wizualne. Z 10-bitowym panelem, który odwzorowuje ponad miliard odcieni, każdy obraz jest wyświetlany w najbogatszych, najbardziej tętniących życiem kolorach.

178°/178° Ultra-Szerokie Kąty Widzenia:
Dla wiernej wizualizacji i naprawdę autentycznych barw i szczegółów z praktycznie każdego punktu widzenia - w lewo, w prawo, powyżej i poniżej.

100% sRGB z Technologią Ultra Vivid IPS:
W przypadku obrazów, które przekraczają barwę standardowych monitorów 72% NTSC w wyjątkowo bogatych odcieniach i żywych kolorach.

Shift-Free Display:
Dla najbardziej spójnej definicji kolorów w ograniczonej widoczności przejścia kolorów między normalnymi i ukośnymi kątami widzenia.

Dla Tych, Którzy Mają Oko do Szczegółów i Precyzji

Profesjonaliści CAD / CAM pracują z bardzo szczegółowymi informacjami, tworząc obraz w super jasności i dokładności kolorów, absolutnie niezbędny dla zapewnienia precyzji projektu. Seria Monitorów BL - BenQ - oferuje szereg rozwiązań dla zmaksymalizowania wydajności wyświetlacza, w tym Tryb CAD / CAM, tak aby wydobyć na światło dzienne nawet najmniejsze szczegóły w Programach jak: Pro / E, SolidWorks, AutoCAD, CATIA lub innym oprogramowaniu CAD / CAM. Uznając wielozadaniowość nowoczesnych projektów, te przemyślane funkcje obsługujące szeroki wachlarz możliwości oglądania, są zawarte w monitorze i mają na celu zapewnienie i zachowanie wysokiej wydajności. To w czasie gdy użytkownicy uruchamiają wiele zadań jednocześnie i porównanują lub omawiają swoje prace projektowe z kolegami, wszystkie te funkcje są bardzo przydatne.

Tryb CAD/CAM
Unikalny i niepowtarzalny Tryb CAD / CAM, który łatwo obsługuje pracę ze skomplikowanymi makietami obiektów. Monitor BenQ z Trybem CAD / CAM prezentuje optymalne i kompleksowe doświadczenia, które zamienią Twoją pracę w wyjątkową przyjemność.Teraz już nigdy nie zapomnisz narysowac lini.

Certyfikat SolidWorks

Certyfikacja SolidWorks standardem dla profesjonalnych użytkowników oprogramowania CAD / CAM.

Animacja
Profesjonaln Kreatorzy Animacji pracują w tak, aby tchnąć oddech życia w każdą swoją pracę. Nawet najmniejszy szczegół ma ogromne znaczenie dla stworzenia żywych kreacji. Teraz staramy się odpowiedzieć na wizualne wymagania najbardziej wyrafinowanych profesjonalistów. To monitory BenQ z serii BL dają bezkompromisową spójność dokładności wyświetlania dla każdego odcienia kolorów poprzez szeroki zakres optymalnych ustawień kalibracji obrazu, w tym Tryb Animacji Poprawiający Jasność. Monitor posiada wiele innych funkcji do lepszego wyświetlania, które są zaimplementowane, tak aby wyświetlić jednocześnie wszystkie informacje potrzebne do regulowania kolorów. Tak więc, żaden szczegół nie może uciec w oczach jego twórcy!

Tryb Animacji

Aby wyraźnie odróżnić tekstury w najciemniejszych obszarach, BenQ opracował Tryb Animacji, który zwiększa jasność w ciemnych miejscach bez prześwietlenia jasnych obszarów. Z dziesięciu poziomów jasności, Tryb Animacji zapewnia komfort i swobodę, a każdy projektant powita ten Tryb z wielką radością.

10-Poziomów regulacji trybu animacji
10 poziomów regulacji jasności wyświetlacza ujawnia szczegóły w ciemnych obszarach najbardziej precyzyjnego projektowania.
Edycja Video
Dokładność odwzorowania koloru i wyraźna linia widzenia są niezwykle ważne dla każdego, kto pracuje w dziedzinie profesjonalnej edycji wideo. Monitory BenQ z Serii BL oferują wspaniałą gamę 100% sRGB o rozdzielczości QHD i 4K2K UHD dając wyraźny i jasny obraz w towarzystwie prawdziwych, realistycznych kolorów. Duża przestrzeń wyświetlanego obrazu w połączeniu z optymalną możliwością podglądu dają redagującym obrazy wideo, pełny dostęp do wszystkich narzędzi, aplikacji i edycji obrazów. To wszystko po to, aby Profesjonaliści mogli wykonywać każde zadanie maksymalizując wydajność pracy.

Gama Kolorów - REC. 709 Optymalna Precyzja Kolorów

Monitor jest tak zbudowany, aby dopasować jeden z najwyższych standardów wysokiej rozdzielczości wideo jakie są zdefiniowane w profesjonalnych Monitorach: natywna gama kolorów Rec. 709. Dzięki temu Monitor dostarcza kolory tak realne, że odzwierciedla wszystko to, co postrzega ludzkie oko.

Grafika

Wysokiej jakości monitor o wysokiej rozdzielczości, wysokiej dokładności i wierności kolorów oraz szeroki zakres szybkich opcji to, jest właśnie to, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem dla profesjonalistów w branży poligraficznej, w tym grafików i fotografów oraz retuszerów. Posiada najwyższą rozdzielczość 3840x2160 4K2K ze 100% zaawansowanej technologii BenQ IPS sRGB, Seria Monitorów BL prezentuje spójne, wiarygodne wyniki kolorów w każdym szczególe, dokładnie odwzorowanych dla genialnego wyświetlania z praktycznie każdego punktu oglądalności.Wiele opcji łączności i wyświetlania umożliwia także współpracę z wieloma urządzeniami i wykonywania z łatwością złożonych prac wielozadaniowych.

Rozdzielczość Ultra-High-Definitio­n

3840x2160 4K2K Ultra-Wysoka Rozdzielczość (UHD) - oferuje ponad 300% przestrzeni roboczej więcej - w porównaniu z 1920x1080 FHD - dodatkowo z Funkcją PPI dla szczegółowej jakości wyświetlania.
* Tylko Dla BL3201PT

Starannie Zaprojektowany - Teraz Dużo Większe Możliwości z Wyświetlaczem o Dużych Rozmiarach

Podwójny Format Obrazu
Przeznaczony dla profesjonalnych projektantów przyzwyczajonych do pracy z kwadratowym monitorem, posiada funkcję która pozwala im pracować z prawie dwoma 19" monitorami przez podzielenie 32" ekranu. Monitory BenQ z Serii BL można podzielić na dwa ekrany w proporcjach 4: 3 lub 5: 4 - co może być dalej zmienione z rozmiaru 19" do 30" W - korzystając z Funkcji Trybu Wyświetlania.

Picture-in-Picture (PIP) & Picture-by-Picture (PBP)
Dla większej wygody i wydajności Funkcje PIP/PBP pozwalają na porównanie dwóch lub więcej obrazów jednocześnie, jak również umożliwiają na wyświetlanie rysunków z dwóch komputerów jednocześnie dla bardziej efektywnej dyskusji o danej pracy.
Podział Pulpitu

Przy pomocy oprogramowania BenQ Display Pilot mogą być wyświetlane jednocześnie pożądane proporcje obrazu, tak aby umożliwić lepszą wielozadaniowość.
* Oprogramowanie Display Pilot oraz System Oeracyjny Windows - wymagane.

Ergonomia w Pracy - Dla Zmaksymalizowania Komfortu Projektowania

Kontroler OSD
Przełącz bez wysiłku pomiędzy trybami CAD / CAM, Wybierz Tryb Animacji oraz Tryb Low Blue Light jednym prostym kliknięciem za pomocą kontrolera OSD. Można również użyć go do regulacji jasności i dostępu do ustawień w menu OSD.

Ergo Monitor – HAS
Dopasowanie wysokości, pochylenia, pivot, regulacja skoku i obrotu każdego monitora perfekcyjnie pasuje do preferencji indywidualnych użytkowników! BenQ ultra-elastyczny system regulacji wysokości (HAS) oferuje szeroki zakres regulacji monitora, dzięki któremu zapewniasz wygodę, jak również pasuje do każdej sytuacji.
Auto-Pivot

Auto Pivot wykrywa obrót monitora i dynamicznie (automatycznie) obraca wyświetlane treści. Wszystkie okna będą wyświetlane w równej porcji na ekranie monitora zaraz po kliknięciu na ikonę znajdującą się na pulpicie, a cały proces pozwala porównać wszystkie prace projektowe za pomocą tylko jednego kliknięcia.
*Wymagane oprogramowanie

Ochrona oczu - Bo Zdrowie Twoich Oczu ma znaczenie

BenQ Technologia Flicker-free - Brak Migotania Obrazu
Seria Monitorów BenQ BL została udoskonalona o Najnowocześniejsza Technologię Flicker-free. Monitor jest tak zmodernizowany, aby wyeliminować migotanie na wszystkich poziomach jasności. Konwencjonalne monitory LCD, migają 200 razy na sekundę. Twoje oczy nie mogą zobaczyć migotania, ale z pewnością mogą je odczuć. Uwolnij swoje oczy od efektu migotania! Zobaczysz jak zwiększy się efektywność Twoje pracy pracując na oprogramowaniu CAD/CAM - sprawdź, jak będą odpwoczywać Twoje oczy!
Kompatybilne z Windows 8 i Windows 7 oraz Mac.

Złącze USB 3.0

Urządzenie wyposażone jest w nowy, szybki interfejs USB 3.0 oferujący przepustowości do 5 Gbit/s co daje aż 10-krotny wzrost wydajności w porównaniu do USB 2.0. Teraz możesz szybko przenosić swoje materiały HD. Wyobraź sobie skopiowanie zawartości pendrive'a na dysk w niewiele ponad 3 sekundy! Nowe złącze USB 3.0 ma również większe napięcie zasilania i funkcje oszczędzania energii. Teraz naładujesz swoje urządzenia dużo szybciej i sprawniej!

Sprawdź z pomocą infografiki dostępnej obok, jak USB 3.0 wygląda w zestawieniu z innymi nośnikami dostępnymi na rynku. Teraz transfer nawet dużej ilości danych zajmie Ci naprawdę niewiele czasu. Standard USB 3.0 to same korzyści.

DisplayPort

Cyfrowy interfejs umożliwiający przesyłanie dźwięku i obrazu z prędkoscią do 2,7 Gb/s. Umożliwia również jednoczesną dwukierunkową wymianę informacji oraz zabezpieczenie sygnału technologią DRM.

Złącze HDMI

Oglądaj zawartość ekranu w rozdzielczości FullHD na zewnętrznym monitorze lub ekranie telewizora. HDMI to najwyższa, cyfrowa jakość połączenia bez zakłóceń.

Galeria

Specyfikacja techniczna

Typ matrycy: IPS / PLS
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Interfejsy: USB 3.0
Wyjścia/wejścia obrazu: Display port, DVI, HDMI, Mini Display Port
Standard VESA: 100 x 100 mm
Wyjścia/wejścia dźwięku: Słuchawkowe - stereo 3,5 mm
Kolor główny: Czarny
Gwarancja: do 2018-07-24
Moc głośników: 10W
Wymiary: 742 x 490 x 214 mm
Waga: 13 kg
Dodatkowe informacje: Technologia Low Blue Light, technologia Senseye 3, technologia Flicker-Free, tryb CAD/CAM, K Locker
Dołączone akcesoria: Instrukcja obsługi, kabel audio, kabel DisplayPort, kabel DVI, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający
Kolor: Czarno-srebrny

Wysyłka i Płatności

Szybki i bezpieczny transport zapewniamy Państwu dzięki realizacji wysyłek za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich UPS, DHL lub DB Shenker. Wszysktie przesyłki są ubezpieczone w czasie transportu. Przy zakupie kilku przedmiotów - za wysyłkę płacisz tylko raz!

Koszt wysyłki z przedpłatą na konto to tylko 6 zł

Koszt wysyłki z płatnością przy odbiorze to tylko 10 zł

Nasze konto bankowe:
88 1240 5918 1111 0000 4910 2554

Bezpieczny i wygodny sposób na płatności internetowe

Termin Realizacji

Produkty ( o ile w aukcji nie zaznaczono inaczej ) wysyłane są z naszego magazynu w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Zamówienia złożone do godziny 16-stej z formą płatności PayU lub za pobraniem wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

W przypadku wybrania opcji dostawy do paczkomatu, z przyczyn od nas niezależnych czas wysyłki może wydłużyć się o około 24 godziny.Elektroniczny Świat - kupuj tanio i solidnie!KONTAKT

223 499 498
(telefony stacjonarne)

801 007 498
(telefony komórkowe)

allegro@elektroniczn­yswiat.pl

Wew 1. ( pn-pt: 09:00-19:00, sob: 10:00-16:00 )
informacje o produktach, dostępność, realizacja zamówień, statusy wysyłek, faktury zakupu, zapytania ofertowe, wyceny, porady ekspertów

Wew 2. ( pn-pt: 10:00-17:00 )
informacje na temat procedur reklamacji zakupionego sprzętu Zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są drogą mailową pod adresem reklamacje@sferis.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 88 1240 5918 1111 0000 4910 2554
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

pozostałe informacje

Utylizacja starego sprzętu: Mając na uwadze nałożony ustawą z dnia 11 września 2015 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. 2015.1688) obowiązek odbioru zużytych urządzeń elektronicznych, Sferis Sp. z o.o. udostępnia Klientom dokonującym zakupu nowego sprzętu elektronicznego możliwość utylizacji i bezpłatnego odbioru starego sprzętu. Usługa utylizacji i odbioru zużytego sprzętu świadczona jest dla Klientów dokonujących zakupu w salonach Sferis oraz poprzez sklep internetowy. W celu skorzystania z niniejszej usługi w sklepie stacjonarnym, uprzejmie prosimy o poinformowanie o tym pracowników. W przypadku zamówienia składanego za pośrednictwem sklepu internetowego, uprzejmie prosimy o dodanie komentarza o treści „UTYLIZACJA”. Usługa bezpłatnej utylizacji świadczona jest po zrealizowaniu i dostarczeniu do klienta złożonego zamówienia. Odbiór elektrośmieci odbywa się w ciągu 5-10 dni roboczych od momentu dostawy nowego sprzętu w dniu ustalonym z Klientem. Firma świadcząca usługę utylizacji elektrośmieci podejmuje maksymalnie 2 próby odbioru. Sprzęt przekazywany do utylizacji powinien być kompletny co do głównej jego części, akcesoria dołączane przez producenta do sprzętu nie są wymagane. Sprzęt przekazywany do utylizacji powinien być zabezpieczony do transportu, oraz zapakowany w sposób umożliwiający naklejenie etykiety spedycyjnej oraz bezpieczny transport. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań związanych z usługą zapraszamy do kontaktu pod adresem aukcje@sferis.pl Informacja o systemie zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dostępna jest pod linkiem: http://www.sferis.pl/img/gios.jpg