MOLIER - ŚWIĘTOSZEK / BN SER II NR 40 (6484235183)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
5,00 zł
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 2,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 4,20 zł
 • List polecony priorytetowy 5,50 zł
 • lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]
 • okres: nowożytny
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 1976
 • wydanie: kieszonkowe
Wybierz książkę!
Tytuł: ŚWIĘTOSZEK.

Opis: dramat.

(Sprawdź mogę mieć też inne książki tego autora)

 • Waga w kg: 0,2 ,
 • autor: Molier ,
 • stan: dobry, czysta, kompletna, jest w całości, nikłe ślady czytania,
 • stron: 151,
 • rozmiar ( szer. x dł.) w cm: 12 x 16,5 x 1,5 ,
 • wydawnictwo: Zakład Narodowy im Ossolińskich,
 • wydanie / rok: wyd 10 / 1976 r.
 • poz: aa+,
:

Dane

 • _
 • 519 125 175
 • antykwariat@tom1.pl

Dostawa

Regulamin

Przed złożeniem zamówienia bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem aukcji dostępnym na "Stronie o mnie".
Dziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami!
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 70 1140 2004 0000 3602 7520 1971
  • ING Bank Śląski S.A. 63 1050 1605 1000 0091 4805 6469
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 4,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List ekonomiczny 2,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje: Pierwszym etapem reklamacji jest kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: antykwariat@tom1.pl lub na podany adres do korespondencji. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę lub numer zamówienia - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. W celu rozpatrzenia przez Sklep reklamacji niezbędne jest dostarczenie przez Klienta reklamowanego towaru wraz z opisem przyczyn jego zwrotu. Zwracany towar powinien zostać dostarczony na adres: ANTYKWARIAT TOM PIERWSZY Robert Dawidowicz, ul. Połomska 5c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Wszystkie reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 (czternastu) dni roboczych od dnia otrzymania przez Sklep reklamowanego towaru. Gdy składana przez Klienta reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, Sklep wymieni towar i odeśle go na własny koszt. W przypadku, gdy wymiana nie będzie możliwa bądź też będzie pociągała dla Sklepu nadmierne koszty, Sklep zwróci klientowi pełną należność za zakupiony towar w terminie 14 (czternastu) dni roboczych od dnia pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Jeśli nie są spełnione ww. warunki złożenia reklamacji, Klient zostanie poproszony o uzupełnienie braków (wymaganych formalności, informacji, dokumentów, reklamowanego towaru itp.). W przypadku stwierdzenia braku podstaw do reklamacji, towar jest odsyłany Klientowi na jego koszt. Do odsyłanego towaru dołączone jest pismo w którym podana jest przyczyna nieuwzględnienia reklamacji i odesłania towaru. W przypadku wyrażenia przez Klienta odmowy odebrania przesyłki z reklamowanym towarem przesyłka wraca do Sklepu. Ponowne wysłanie nastąpi dopiero po wcześniejszym uregulowaniu, w formie przedpłaty na konto Sklepu poniesionych kosztów przesyłki. W stosunku do Klientów będących przedsiębiorcą w rozumieniu przepisów prawa odpowiedzialność Sklepu za szkodę, wyrządzoną w związku z realizacją złożonych zamówień ograniczona jest do rzeczywistej wartości szkody z wyłączeniem utraconych korzyści.

pozostałe informacje

Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Zakres zbieranych danych jest minimalny i dotyczy jedynie tych danych, które są niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Dane osobowe są dobrowolne jednak niezbędne do realizacji zamówienia dostawy i ewentualnej reklamacji. Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która w żaden sposób nie jest dostępna dla osób nieupoważnionych. Przetwarzanie danych jest wykonywane tylko i wyłącznie dla potrzeb pracowników sklepu w celu dostarczenia zamówionej przesyłki lub operatorom płatności w celu obsługi płatności dla konkretnego zamówienia. Gromadzenie danych jest wykonywane z należytą starannością i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (dz. U. Z 1997r. Nr 133 poz. 883). Zawsze masz prawo do wglądu oraz korekty swoich danych. W każdym momencie możesz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Klient składając zamówienie w sklepie internetowym wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu email firmie ANTYKWARIAT TOM PIERWSZY Robert Dawidowicz z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul.Połomska 5c. oraz na przetwarzanie swoich danych w celach dokonanej transakcji w sklepie (zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).