MOJA TERAPIA - ( nakład 250 egz. ) - UNIKAT !!! (6754792329)

zakończona
25,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 9,50 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 11,50 zł
Zakupy od 198 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: CHECHŁO DRUGIE
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • cechy: czarno-biały

Kupujesz komiks widoczny na zdjęciach.

Stan wydania oceniam jako BDB/NOWY

Na innych moich aukcjach wiele innych ciekawych komiksów.

Jeżeli jest jakiś pomost, który łączy światy kultury alternatywnej – ten dzisiejszy, i te sprzed dekad – punkowy, hippisowski, Clashowski, Greatful Deadowski, świat Grotowskiego… Jeżeli taki most się buduje, to Moja terapia jest jego filarem i zarazem kamieniem węgielnym.

Robert Brylewski

Odjazdowy komiks – z tych, które czyta się jednym tchem. Jakże aktualne dzisiaj wydaje się przesłanie Kazimierza Dąbrowskiego o potrzebie pozytywnej dezintegracji, pozwalającej odradzać się zgnębionej psychice ludzkiej na wyższych poziomach integracji...
Dezintegracja jest pozytywna...

dr Konrad Januszek

Sławomir Gołaszewski (scenariusz) to postać kultowa i niezwykle zasłużona dla polskiej kultury alternatywnej. Z wykształcenia filozof specjalizujący się w filozofii kultury. Zaangażowany w wiele działań twórczych. Współpracował z Teatrem Źródeł Jerzego Grotowskiego, współtworzył muzykę dla Teatru Adekwatnego. W latach 80. XX wieku związał się z muzyczną sceną undergroundową, współpracując z zespołami tej miary, co Kultura, Izrael i Armia. Autor tekstów. Był producentem legendarnej dziś składanki Fala 1984, prezentującej dokonania ówczesnych młodych gniewnych.

Nieocenione są jego zasługi dla polskiej sceny reggae, którą promował jako dziennikarz prasy i radia (na falach Polskiego Radia gościł z audycją „Pieśni Wędrowców”). Autor wielu książek poświęconych temu gatunkowi muzyki (Reggae Rastafari, Muzyka Drogi, Reggae Katalog, Dapspolski – Regementarz). Znawca muzyki etnicznej i world music, o której publikuje felietony i recenzje. Twórca psychodelicznego projektu Asunta. Pozostaje twórczo aktywny do dziś, działając jako producent i performer pod pseudonimem Audiomara.

Szaweł Płóciennik (rysunek & scenariusz) – rysownik komiksowy, autor noweli graficznej Sprane dżinsy i sztama (komiksu wydanego w 2010 roku, stworzonego wspólnie z ojcem Jarosławem); twórca serii: „Póka Zoo”, „Pakiernia”, „Gabriel Alfons”; redaktor naczelny magazynu „Hardkorporacja”; muzyk, wokalista zespołów Żelazna Brama i Apacze z wolnej woli.

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u LISTOPAD1978 za co najmniej 198 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 55 1320 1537 1873 9543 3000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 11,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
dodatkowe informacje