MODUL PANEL LAMPA LED GROW PLANT 390 LED 95W IP65 (7113091404)

zakończona
420,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Hiszpania 0,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: KETY, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT

Opis

WITAM NA AUKCJI FIRMY MAXIM

AUKCJA DOTYCZY OŚWIETLENIA LED GROW . PANEL  20 X 50 CM.

GROW-LED 3:1  ( 3 CZERWONE , 1 NIEBIESKI ) RZĘDY LEDÓW 5630 SMD

PLAFON ALUMINIOWY, SZYBA Z PLEXI PMA

BARDZO SZEROKIE ZASTOSOWANIE W UPRAWIE ROŚLIN W FAZIE WZROSTU ORAZ W FAZIE KWITNIENIA.

PEŁNE SPEKTRUM / FULL SPECTRUM

                                UWAGA !!!

          NIE KUPOWAĆ DO AKWARIUM !!!

PARAMETRY TECHNICZNE :

 • 20 X 50 CM. PANEL GROW 3:1
 • OBUDOWA ALUMINIOWA
 • DIODY 5630 SMD
 • OCHRONA IP65
 • POBÓR PRĄDU 95 W.
 • ZASILANIE 12 V DC.
 • ZASILACZ W KOMPLECIE
 • MOCOWANIE NA LINCE ( BRAK W KOMPLECIE
 • HACZYKI MONTAŻOWE W KOMPLECIE
 • ZAKRES FALI 460 ~ 630 ~ 660 nm 

POTRZEBUJESZ INNYCH ROZMIARÓW. WIĘKSZEJ ILOŚCI MODUŁÓW ZADZWOŃ. WYSTAWIMY TAKĄ AUKCJĘ SPECJALNIE DLA CIEBIE. NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ OŚWIETLEŃ LEDOWYCH PRACUJĄCYCH W SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH. TEL 507 144 521

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: KETY, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u anakonda39 za co najmniej 500.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Hiszpania
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy od daty sprzedaży 1.Gwarancja obejmuje: -szczelność lampy LED -zasilacz -diody 2.Gwarancja nie obejmuje: a) uszkodzeń mechanicznych b) przegrzania lampy LED c) uszkodzenia produktu powstałej w wyniku zjawisk losowych np. pożar, przepięcia itp  d) użytkowania niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją  e) samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych  f) normalnego zużycia w czasie eksploatacji. TERMINY I ZASADY NAPRAW  3.Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane   bezpłatnie w czasie do 7 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do   serwisu.  4. Wymienione przez Serwis części oraz produkty stają się jego własnością.   5. W przypadku nie odebrania urządzenia przez Reklamującego z serwisu w   terminie 2 miesięcy od zakończenia naprawy i braku możliwości  ustalenia  terminu odbioru z Reklamującym, Serwis zastrzega sobie prawo  pobrania  opłaty za przechowywanie urządzenia w serwisie lub utylizacji   urządzenia. DOSTARCZENIE PRODUKTU DO NAPRAWY  6. Przed wysłaniem produktu do naprawy prosimy o kontakt z Serwisem w   celu sprawdzenia, czy uszkodzenie produktu wymaga wysłania do Serwisu.  W  przypadku dostarczenia do Serwisu produktu sprawnego technicznie lub   wymagającego czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, Serwis   zastrzega sobie prawo obciążenia Reklamującego kosztami usług   serwisowych i transportu.  7. Produkt podlegający naprawie należy dostarczyć na własny koszt do  Serwisu wraz dowodem zakupu.  8. Zaleca się dostarczenie produktu do Serwisu w opakowaniu, odpowiednio zabezpieczonym na czas transportu. INNE PRAWA KLIENTA  9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza   uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z   umową, przysługujących mu względem Sprzedawcy, od którego bezpośrednio   nabył on produkt.  INSTRUKCJA MONTAŻU  10.Lampy LED są przeznaczone do montażu w obudowie na szybach  akwarium pod wodą ale z dala od źródeł ciepła takich jak tradycyjna  świetlówka grzałka itp.


 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

F.H.U. MAXIM BOGUMIL DOMIDER
SIKORSKIEGO 4E/10
32-650 KETY
Dodatkowe informacje

 Opis procedury reklamacji:  1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej  Umowy pod adresem domider@tlen.pl lub w formie pisemnej na adres  Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:          imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,          datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,          przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,          wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają  uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do  składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.  4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres  e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej..  5. sprzedający ustala okres gwarancji na okres 12 miesięcy z powodu  użytkowania w szczególnych warunkach . Kupując na aukcji akceptujesz  regulamin sprzedającego.   Prawo odstąpienia od umowy:  W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.    Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres  e-mail: domider@tlen.pl   Przesyłkę należy nadać na adres  F.H.U. MAXIM bogumil domider os. skorskiego 4e/10 32-650 Kety    Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym  Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji  Handlowej . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i  procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem:  http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów  konsumenckich 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. MAXIM BOGUMIL DOMIDER
SIKORSKIEGO 4E/10
32-650 KETY

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma  14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do  odstąpienia – 12 miesięcy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania  oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.  Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu  otrzymania przedmiotu.  Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność  za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. 

O sprzedającym
anakonda39
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

654

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

BOGUMIL DOMIDER
F.H.U MAXIM
SIKORSKIEGO 4E m10
32-650 KETY
REGON: 852695979
NIP: 549-150-24-16

Kontakt

 • 507 *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

F.H.U. MAXIM BOGUMIL DOMIDER

SIKORSKIEGO 4E/10 

32-650 KETY

NIP 549-107-21-40

Pozostałe informacje

Gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy od daty sprzedaży 1.Gwarancja obejmuje: -szczelność lampy LED -zasilacz -diody 2.Gwarancja nie obejmuje: a) uszkodzeń mechanicznych b) przegrzania lampy LED c) uszkodzenia produktu powstałej w wyniku zjawisk losowych np. pożar, przepięcia itp d) użytkowania niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją e) samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych f) normalnego zużycia w czasie eksploatacji. TERMINY I ZASADY NAPRAW 3.Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane bezpłatnie w czasie do 7 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do serwisu. 4. Wymienione przez Serwis części oraz produkty stają się jego własnością. 5. W przypadku nie odebrania urządzenia przez Reklamującego z serwisu w terminie 2 miesięcy od zakończenia naprawy i braku możliwości ustalenia terminu odbioru z Reklamującym, Serwis zastrzega sobie prawo pobrania opłaty za przechowywanie urządzenia w serwisie lub utylizacji urządzenia. DOSTARCZENIE PRODUKTU DO NAPRAWY 6. Przed wysłaniem produktu do naprawy prosimy o kontakt z Serwisem w celu sprawdzenia, czy uszkodzenie produktu wymaga wysłania do Serwisu. W przypadku dostarczenia do Serwisu produktu sprawnego technicznie lub wymagającego czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, Serwis zastrzega sobie prawo obciążenia Reklamującego kosztami usług serwisowych i transportu. 7. Produkt podlegający naprawie należy dostarczyć na własny koszt do Serwisu wraz dowodem zakupu. 8. Zaleca się dostarczenie produktu do Serwisu w opakowaniu, odpowiednio zabezpieczonym na czas transportu. INNE PRAWA KLIENTA 9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, przysługujących mu względem Sprzedawcy, od którego bezpośrednio nabył on produkt. INSTRUKCJA MONTAŻU 10.Lampy LED są przeznaczone do montażu w obudowie na szybach akwarium pod wodą ale z dala od źródeł ciepła takich jak tradycyjna świetlówka grzałka itp.
Wyświetlenia:108
Numer oferty:7113091404
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie