modne oprawki EMPORIO ARMANI ea9788 fajne kujonki (6482544127)

12 dni do końca
cena kup teraz
410,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 32,00 zł
Zakupy powyżej 800 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • materiał: plastikowe
 • rodzaj: unisex
 • kształt: okrągłe
 • szerokość mostka (mm): 18
 • długość zausznika (mm): 145
 • szerokość szkła (mm): 50
 • szerokość oprawek (mm): 134
 • wysokość oprawek (mm): 45

Markowe Okulary za mniej

tgOptics to markowe i oryginalne okulary w atrakcyjnych cenach. Nie uznajemy podróbek czy kopii. Dajemy 100% gwarancji autentyczności oferowanych produktów. Satysfakcja gwarantowana.

Oprawki do szkieł korekcyjnych Emporio Armani

Charakterystyka:

Model: EA9788

Oprawka: GKZ / Crystal Palladium

Soczewka: Demonstracyjne / "zerówki"

W komplecie:

 • sygnowany futerał GA
 • sygnowana szmatka GA + firmowy blistr + certyfikat

Uwagi: nowe

Wymiary:


 • 50 mm

 • 18 mm

 • 145 mm

Zdjęcia:

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u tgOptics za co najmniej 800 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 79 1140 2004 0000 3702 5226 4849
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 32,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

tgOptics tg piotr kassyk korfantego 67 01-496 warszawa NIP 522-269-64-82, Regon 140790769 mBank 79 1140 2004 0000 3702 5226 4849 Wirtualną Sprzedaż oraz transakcje on-line traktujemy poważnie, niech świadczy o tym ilość naszych pozytywnych komentarzy oraz ponad 10-letnie doświadczenie w serwisie aukcyjnym Allegro.pl (począwszy od 03.11.2002, obsługiwane przez nas konta to: pe_ka, tgpk i tgoptics) Zapraszamy do naszego Show Room / punktu ekspozycyjnego: Warszawa - Bemowo ul. Korfantego 67 (schodami w dół) Godziny otwarcia: poniedziałek - wtorek: 11.00 - 17.00 środa - czwartek - piątek: 11:00 - 15:00 sobota - niedziela: na zapytanie Tylko my dostosujemy się do Naszego klienta - otworzymy punkt specjalnie dla Ciebie w innych godzinach, także w niedzielę czy święto - prosimy jedynie o uprzedni kontakt: info@tgOptics.pl

kontakt

 • 22 394-88-65
  Kontakt telefoniczny możliwy w pn i wt w g. 11-17 oraz w śr, czw i pt w g. 11-15

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 6.1. Usługobiorca/Klient będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@tgoptics.pl lub też pisemnie na adres: ul. Korfantego 67, 01-496 Warszawa. 6.2. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty. 6.3. Usługodawca/Sprzedawca dokona zwrotu na wskazany przez konsumenta numer rachunku bankowego, chyba że konsument wskaże inny sposób. 6.4. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się w przypadku Umowy Sprzedaży od dnia wydania Produktu, a gdy umowa dotyczy świadczenia Usługi Elektronicznej od dnia jej zawarcia. 6.5. Zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt. 10 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) przepisów o umowach zawieranych na odległość, w tym prawa odstąpienia od umowy, nie stosuje się do umów sprzedaży z licytacji. W takiej sytuacji możliwa jest jedynie wymiana towaru na inny o tej samej wartości lub wyższej. 6.6. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej w pkt 8.1 oraz 8.4; (2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania; (3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym; (4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; (5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu; (6) dostarczania prasy; (7) usług w zakresie gier hazardowych.

reklamacje

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE 5.1. Reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży: 5.1.1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży są określone w szczególności ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.). 5.1.2. Zawiadomienia o niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży oraz zgłoszenia odpowiedniego żądania można dokonać w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@tgoptics.pl lub też pisemnie na adres: ul. Korfantego 67, 01-496 Warszawa. Gdy jest to możliwe i niezbędne dla oceny niezgodności Produktu z umową należy go również dostarczyć na powyższy adres. 5.1.3. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres, chyba że Klient poda inny sposób. 5.1.4. W przypadku Produktów objętych również gwarancją Sprzedawca informuje, iż gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. 5.2. Reklamacje związane ze świadczeniem Usług Elektronicznych przez Usługodawcę oraz pozostałe reklamacje związane z działaniem aukcji internetowych w serwisie allegro.pl: 5.2.1. Reklamacje związane ze świadczeniem Usług Elektronicznych za pośrednictwem aukcji internetowych oraz pozostałe reklamacje związane z działaniem aukcji internetowych Usługobiorca może składać w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@tgoptics.pl lub też pisemnie na adres: ul. Korfantego 67, 01-496 Warszawa. 5.2.2. Zaleca się podanie w opisie reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę. 5.2.3. Rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. 5.2.4. Odpowiedź Usługodawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Usługobiorcę adres, chyba że Usługobiorca poda inny sposób.

pozostałe informacje

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Aukcje allegro dostępne pod adresem internetowym http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id� prowadzone jsą przez PIOTRA KASSYK prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą PIOTR KASSYK TG (adres miejsca prowadzenia działalności i adres do korespondencji: ul. Korfantego 67, 01-496 Warszawa) wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 5222696482, REGON 140790769, adres poczty elektronicznej: info@tgoptics.pl. 1.2. Niniejszy Regulamin skierowany jest zarówno do konsumentów, jak i do przedsiębiorców korzystających ze Sklepu Internetowego (z wyjątkiem pkt. 9 Regulaminu, który skierowany jest wyłącznie do przedsiębiorców). Postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw konsumentów przysługujących im na mocy bezwzględnie wiążących przepisów prawa - wszelkie ewentualne wątpliwości tłumaczy się na korzyść konsumenta. W przypadku niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy. 1.3. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronach Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania. 1.4. Definicje: 1.4.1. DZIEŃ ROBOCZY – jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. 1.4.2. KLIENT – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a w wypadkach przewidzianych przez przepisy powszechnie obowiązujące także osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych; osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną, która zawarła lub zamierza zawrzeć Umowę Sprzedaży ze Sprzedawcą. 1.4.3. KODEKS CYWILNY – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.). 1.4.4. KONTO – Usługa Elektroniczna, oznaczony indywidualną nazwą (loginem) i hasłem podanym przez Usługobiorcę zbiór zasobów w systemie teleinformatycznym Usługodawcy, w którym gromadzone są dane Usługobiorcy w tym informacje o złożonych Zamówieniach. 1.4.5. PRODUKT – dostępna w Sklepie Internetowym rzecz ruchoma będąca przedmiotem Umowy Sprzedaży między Klientem a Sprzedawcą. 1.4.6. REGULAMIN – niniejszy regulamin aukcji internetowych dla konta tgoptics. 1.4.7. SPRZEDAWCA; USŁUGODAWCA – PIOTR KASSYK prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PIOTR KASSYK TG (adres miejsca prowadzenia działalności i adres do korespondencji: ul. Korfantego 67, 01-496 Warszawa) wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 5222696482, REGON 140790769, adres poczty elektronicznej: info@tgoptics.pl. 1.4.8. UMOWA SPRZEDAŻY – umowa sprzedaży Produktu zawierana albo zawarta między Klientem, a Sprzedawcą za pośrednictwem aukcji internetowych w serwisie allegro.pl. 1.4.9. USŁUGA ELEKTRONICZNA – usługa świadczona drogą elektroniczną przez Usługodawcę na rzecz Usługobiorcy za pośrednictwem aukcji internetowych w serwisie allegro.pl. 1.4.10. USŁUGOBIORCA – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a w wypadkach przewidzianych przez przepisy powszechnie obowiązujące także osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych; osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną, korzystająca lub zamierzająca korzystać z Usługi Elektronicznej. 1.4.11. ZAMÓWIENIE - oświadczenie woli Klienta składane za pomocą Formularza Zamówienia i zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Sprzedaży Produktu ze Sprzedawcą. 2. WARUNKI ZAWIERANIA UMOWY SPRZEDAŻY 2.1. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje o Produktach podane na stronach aukcji internetowych użytkownika tgoptics, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. 2.2. Cena Produktu uwidoczniona na stronie aukcji internetowej podana jest w złotych polskich i zawiera wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy i płatności, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia. 2.3. Cena Produktu uwidoczniona na stronie aukcji internetowej jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia. Cena ta nie ulegnie zmianie niezależnie od zmian cen na aukcjach internetowych, które mogą się pojawić w odniesieniu do poszczególnych Produktów po złożeniu przez Klienta Zamówienia. 3. SPOSOBY PŁATNOŚCI 3.1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności: 3.1.1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki. 3.1.2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym. 3.1.3. Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy. 3.1.3.1. Bank: mBank S.A. 3.1.3.2. Numer rachunku: 79 1140 2004 0000 3702 5226 4849. 3.1.3.3. System płatności Payu 4. KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY 4.1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu: 4.1.1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa. 4.1.2. Odbiór osobisty pod adresem: ul. Korfantego 67, 01-496 Warszawa – w następujące dni: od poniedziałku do czwartku w godzinach od 11:00 do 17:00, w piątki w godzinach od 11:00 do 16:00 oraz w soboty i niedziele – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy). 4.2. Ewentualne koszty dostawy są wskazywane w trakcie składania Zamówienia. Są one uzależnione od wybranego przez Klienta sposobu dostawy oraz płatności. Koszty dostawy wskazane są również na stronie każdej aukcji internetowej. 4.3. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Termin ten należy liczyć w następujący sposób: 4.3.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy. 4.3.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. 4.3.3. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności Payu - od dnia otrzymania potwierdzenia o takiej płatności. 7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 7.1. Umowy zawierane poprzez aukcje internetowe zawierane są zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. 7.2. Zmiana Regulaminu: 7.2.1. Usługodawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu z ważnych przyczyn to jest.: zmiany przepisów prawa - w zakresie, w jakim te zmiany wpływają na realizacje postanowień niniejszego Regulaminu. 7.2.2. Zmieniony regulamin wiąże Usługobiorcę, jeżeli zostały zachowane wymagania określone w art. 384 Kodeksu cywilnego, tj. Usługobiorca został prawidłowo powiadomiony o zmianach i Usługobiorca nie wypowiedział umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej o charakterze ciągłym w terminie 14 dni od dnia powiadomienia. 7.2.3. Zmiany Regulaminu nie będą w żaden sposób naruszać praw nabytych Usługobiorców będących jednocześnie konsumentami i korzystających z aukcji internetowych przed dniem wejścia w życie zmian, w szczególności zmiany Regulaminu nie będą miały wpływu na już składane lub złożone Zamówienia oraz zawarte, realizowane lub wykonane Umowy Sprzedaży. 7.2.4. W wypadku gdyby zmiana Regulaminu skutkowała wprowadzeniem jakichkolwiek nowych opłat lub podwyższeniem obecnych Usługobiorca będący konsumentem ma prawo odstąpienia od umowy. 7.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy: Kodeksu cywilnego; Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.); Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.); Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.) oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego. 7.4. Spory powstałe pomiędzy Usługodawcą/Sprzedawcą, a Usługobiorcą/Klientem będącym jednocześnie konsumentem zostają poddane właściwym sądom powszechnym. Spory powstałe pomiędzy Usługodawcą/Sprzedawcą, a Usługobiorcą/Klientem niebędącym jednocześnie konsumentem zostają poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Usługodawcy/Sprzedawcy.