Modlitwy poranne i wieczorne - Brewiarz (6482507022)

zakończona
17,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
 • Pocztex Kurier48 11,00 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • okładka: twarda
 • kondycja: bez śladów używania

Modlitwy poranne i wieczorne

Brewiarz dla wiernych

opracowanie ks. T. Sinka

Skrócone modlitwy brewiarzowe. Sobór Wat. II przypomniał, iż publiczna modlitwa Kościoła winna być naprawdę modlitwą całego Ludu Bożego.

Twarda oprawa ze złoceniami, materiał skóropodobny w kolorze czarnym lub czerwonym 10x14cm

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • BRE BANK SA 57 1140 2004 0000 3302 7468 1074
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 pobraniowy 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

paganini to sklep, hurtownia oraz wydawnictwo założone w 1994 roku. Prowadzimy księgarnię muzyczną i sklep z dewocjonaliami w centrum Krakowa przy ul. Batorego 19 oraz sklep internetowy www.paganini.com.pl. Niektóre produkty wystawiamy również na Allegro. paganini to bogata, często aktualizowana oferta, a w niej: * muzyka chrześcijańska, muzyka dla dzieci, jazz, poezja śpiewana, piosenki turystyczne, folk, muzyka żydowska, szanty, muzyka poważna i dawna * filmy DVD: biografie świętych, materiały do pracy z młodzieżą, zapisy pielgrzymek Papieża * literatura o tematyce religijnej i muzycznej:książki, czasopisma, śpiewniki, samouczki, nuty, biblie, książki czytane, słuchowiska *T-shirty *dewocjonalia: akcesoria do Chrztu Św., Komunii Św., świece, kartki okolicznościowe, breloki, figury świętych, obrazy, modlitewniki, flagi i wiele innych

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, Klient będący konsumentem może odstąpić od umowy, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu przed zastrzeżonym terminem. Oświadczenie może być złożone przy wykorzystaniu formularza, stanowiącego załącznik nr 2 do ww. ustawy o prawach konsumenta. 2.Sprzedawca zobowiązuje się niezwłocznie przekazać konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 3. Klient niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy, zwraca towar w stanie niezmienionym ponad korzystanie z towarów w sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towarów - w przeciwnym razie konsument ponosi względem Sprzedawcy odpowiedzialność za pogorszenie stanu towarów. Klient zwraca towar wraz z paragonem. 4. Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta Klient nie może zwrócić towaru między innymi w sytuacji, kiedy z dostarczonych płyt CD lub płyt DVD zostało usunięte oryginalne opakowanie (gdy zakupiony towar był kopiowany lub jest zniszczony). 5.Klient ponosi koszt odesłania zwracanego towaru. 6.Sprzedawca zobowiązuje się niezwłocznie zwrócić wpłaconą przez Klienta kwotę przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że strony ustalą inaczej. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot nastąpi bezpośrednio na rachunek karty. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia towarów inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca zwraca koszty dostawy towarów tylko do wysokości równej najtańszemu zwykłemu sposobowi dostarczenia towarów. 7.Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wstrzymania zwrotu płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania.

reklamacje

1. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. 2. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Klientowi zamówioną rzecz bez wad fizycznych, zmniejszających jej wartość lub użyteczność. 3. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, ma prawo zgłosić reklamację. 4. Aby zgłosić reklamację, należy skontaktować się ze Sprzedawcą telefonicznie lub e-mailem (patrz: zakładka "Kontakt"). 5. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon oraz krótki opis, jaka jest przyczyna reklamacji oraz dane adresowe (imię nazwisko, ulica, nr domu, mieszkania, miasto, kod i nr telefonu kontaktowego). 6. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 7. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), Sprzedawca zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. 8. W przypadku zwrotu równowartości ceny towaru Sprzedawca zobowiązuje się niezwłocznie zwrócić wpłaconą przez Klienta kwotę przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że strony ustalą inaczej. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot nastąpi bezpośrednio na rachunek karty. 9. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sprzedawca zwraca natychmiast po rozpatrzeniu reklamacji. 10. Jeżeli Klientem jest podmiot inny niż konsument, wówczas postanowienia niniejszego Regulaminu oraz przepisy Kodeksu cywilnego, odnoszące się do rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy (towarów) nie będą miały zastosowania.