Modem Huawei E156G (6988958213)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT-marża

opis

Modem Huawei E156G

W ofercie sprzedaży modem Huawei EI56g, używany.
Stan wizualny bardzo dobry, co widać na zdjęciach. Sprawny, funkcjonuje w sieci Play.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą sprzedaży!
Każdy sprzedawany sprzęt traktujemy jako używany i
posiada gwarancję rozruchową obowiązującą
2 dni od otrzymania przedmiotu (w tym czasie klient powinien
zgłosić zauważone nieprawidłowości).
Gwarancja nie obejmuje sprzętu sprzedanego jako
uszkodzony!
ZAKUP SPRZĘTU OZNACZA ZAAKCEPTOWANIE
POWYŻSZYCH PUNKTÓW.


Wystawiamy faktury VAT MARŻA.

Po zakupieniu przedmiotu proszę o kontakt w celu
potwierdzenia założonej oferty.
Nie wysyłamy za pobraniem.
Przy wpłacie na konto w tytule przelewu proszę podać numer
aukcji, oraz nazwę zakupionej rzeczy.
Aukcje mogę zakończyć w każdym momencie, bez podania
przyczyny.

- Sprawdź nasze inne aukcje, posiadamy bardzo duży wybór
złota oraz sprzętu -

W razie wątpliwości prosimy o kierowanie pytań na naszego
e-maila.

(DP)

Galeria przedmiotu:

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: PSZCZYNA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Punkty odbioru

Lombardi Pszczyna
Kopernika 26
43-200 Pszczyna
woj. śląskie

  • poniedziałek - sobota 08:00 - 22:00
  • niedziela 09:00 - 18:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT-marża
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Lombardi
Kopernika 26
43-200 Pszczyna
Dodatkowe informacje

 Wszystkie gwarancje producenta są realizowane w autoryzowanych punktach serwisowych producenta urządzenia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej

 Warunki gwarancji serwisowej 

1. Udziela się gwarancji na prawidłowe działanie przedmiotu na okres:24 MIESIĄCE, gwarancja jest udzielana na terenie Rzeczpospolitej Polski . 

2. Data, od której obowiązuje gwarancja, jest data wystawienia dowodu zakupu. Okres gwarancyjny określony jest w opisie każdego produktu. Wady ujawnione w okresie gwarancji będą usunięte bezpłatnie.. 

3. Gwarancja jest ważna, tylko przy okazaniu dowodu zakupu. 

4. W celu dokonania naprawy gwarancyjnej należy dostarczyć produkt do autoryzowanego punktu sprzedaży. Po wykonaniu naprawy produkt zostanie wysłany reklamującemu na koszt gwaranta. 

5. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem w czasie transportu. 

6. Reklamujący odpowiada za zaginięcie urządzenia w czasie dostarczenia, gwarant zobowiązuje się dostarczyć naprawiony urządzenie do reklamującego i odpowiada za zaginięcie urządzenia w czasie transportu. 

7. W okresie gwarancyjnym uszkodzony sprzęt zostanie bezpłatnie naprawiony, lub wymieniony przez gwaranta na taki sam, wolny od wad 

8.W przypadku gdy naprawa, bądź wymiana urządzenia na nowe jest niemożliwa, reklamującemu przysługuje prawo do zwrotu zapłaconej kwoty, lub wyboru innego sprzętu o podobnych walorach i specyfikacji. Ewentualna różnica pieniężna zostanie uregulowana przez gwaranta, bądź przez reklamującego, w zależności od kosztu wybranego przez reklamującego przedmiotu. 

9. Niniejsza gwarancja obejmuje usterki sprzętu wynikłe w trakcie poprawnej eksploatacji lub spowodowane defektami produkcyjnymi i nie stosuje się do materiałów eksploatacyjnych lub innego wyposażenia dodatkowego. 

10.Gwarancja nie obejmuje wad wynikłych na skutek: - Samowolnych, dokonywanych przez użytkownika lub inne nieupoważnione osoby napraw, zmiany oprogramowania lub zmian mechanicznych np. obudowy - Uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych lub celowego uszkodzenia sprzętu. - Przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika. - Obniżanie się jakości produktu spowodowane naturalnym procesem zużycia np. ścieranie się zewnętrznej lub tylnej powłoki produktu, zarysowanie itp. - Uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem. 


      Na zakupiony towar udzielana jest gwarancja, której okres trwania podany jest w treści oferty i wynosi 1 miesiąc. Podstawą do uznania praw gwarancyjnych jest posiadanie dowodu zakupu  oraz nasza plomba na produkcie.   


         Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, pęknięć, ukruszeń, zagięć taśm,  zawilgoceń, wad wynikłych z niewłaściwego montażu oraz użytkowania, użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem oraz naturalnego zużycia lub śladami naturalnego zużycia. 


         W przypadku wystąpienia wady, towar należy odesłać na nasz adres listem poleconym (prosimy o odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu oraz o załączenie paragonu). Do przesyłki proszę dołączyć opis uszkodzenia/wady oraz dane niezbędne do identyfikacji reklamacji (nick z allegro, adres e-mail). Klient dostarcza reklamowany towar na swój koszt - nie odbieramy niezamawianych przesyłek za pobraniem. 


Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lombardi
Kopernika 26
43-200 Pszczyna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 


  Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   


  Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.


  Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli. Można skorzystać z formularza przykładowego lub dołączonego do przesyłki.

Przesyłki wysłane na adres siedziby firmy a nie na punkt sprzedaży będą przesyłane do punktu sprzedaży na koszt kupującego tj. 20 zł za przesyłkę.


O sprzedającym
lombardi_pszczyn
93,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

68

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Kontakt

  • 32 210 51 40
poniedziałek - sobota
08:00 - 22:00
niedziela
09:00 - 18:00

Informacje o sprzedającym

Lombardi Pszczyna

ul. Kopernika 26

Zapraszamy!

Pozostałe informacje

email: pszczyna@lombardi.pl
telefon: 32 210 51 40