Młotowiertarka MAKTEC MT870 Łożysko napędowe Wałek (6950737419)

13 dni do końca
cena kup teraz
35,00 zł
Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 13,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
 • Pocztex Kurier24 18,00 zł
 • lokalizacja: Ryki, Polska
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzony: nie

Mam do zaoferowania Łożysko napędowe-komplet z foto

z Młotowiertarki MAKTEC MT870

Komplet sprawny.

Pytania proszę dzwonić.

tel.781-871-589

Po-Sob 8.00-19.00

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 11 1020 3219 0000 9102 0098 5416
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier24 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Pocztex Kurier48 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Pocztex Kurier24 pobraniowy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

F.H.U ARTEX Artur Wyziński 08-500 Ryki woj.Lubelskie Nip.959-101-25-99 NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU TOWARU OSOBIŚCIE TYLKO WYSYŁKA

pozostałe informacje

Warunki gwarancji rozruchowej i kupowania : 1. Gwarancja rozruchowa obowiązuje przez okres14 dni od momentu dostarczenia towaru. - gwarancja dotycząca części mechanicznych (bez elementów elektronicznych). 2.Części elektroniczne objęte gwarancją 3 dniową od dnia dostarczenia 3. Przez okres obowiązywania gwarancji część nie może być rozbierane na części pierwsze , nie może być żadnej ingerencji w pierwotne zastosowanie,działanie,stan ,dodatkowe plomby założone przez sprzedającego nie mogą być naruszone. 4. W przypadku, gdy część okaże się nie sprawna, należy zgłosić ten fakt do sprzedawcy i dokładnie opisać przyczynę niesprawności. 5. W przypadku zwrotu części w wyniku jej nie sprawności-pomyłki itp.zwracane są koszty zakupu towaru bez kosztów wysyłki w ciągu 14dni od dnia dostarczenia, ten czas pozwoli na sprawdzenie części czy nie została uszkodzona u kupującego.Nie zwracamy kosztów montażu 6. Wady towaru, czyli to czego nie można dostrzec gołym okiem-sprawdzić fizycznie,a które ujawnią się w czasie eksploatacji nie wynikają z naszej niekompetencji tylko z braku możliwości sprawdzenia. -jeżeli w opisie aukcji znajduję się że część jest uszkodzona-nie sprawdzona należy ją traktować jako złom samochodowy nie podlegający żadnym zapisom wyżej. Wyjaśnienie słowa ZŁOM-https://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82om_(metalurgia) 7.Części oferowane jako sprawne są w pełni funkcjonalne, całe i niezniszczone. Posiadają normalne ślady użytkowania. 8. Zdjęcia są przedstawiają dokładnie tą część, która jest do kupienia.. 9.Prosimy przed zakupem sprawdzić czy Państwa część jest taka sama jak w ofercie,powód nie prowadzimy wypożyczalni części ,chcemy uniknąć nie trafionych,nie przemyślanych decyzji, za które my musimy ponosić konsekwencje finansowe.wynikające z ustawy powyżej. 10.Jeśli sprzedający jest pewny sprawności części a kupujący twierdzi że jest uszkodzona sprzedający może zażądać potwierdzenia -dokumentu o montażu w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Kupując u nas zgadzasz się na nasze warunki opisane wyżej. Art.558. [Modyfikacja odpowiedzialności] §1. Strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi rozszerzyć,ograniczyć lub wyłączyć. GWARANCJA WAŻNA TYLKO ZE ZWRÓCONYM PARAGONEM LUB Fakturom i wypełnionym formularzem zwrotu,poproś o formularz sprzedającego. PRZYPADKU ZWROTU CZĘŚCI, PACZKI ZWROTNE NALEŻY DO NAS WYSYŁAĆ BEZ POBRANIA Z ZAŁĄCZONYM FORMULARZEM ZWROTU PACZEK ZWROTNYCH POBRANIOWYCH NIE ODBIERAMY.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
F.H.U ARTEX
ADRES PRYWATNY PODAWANY PO KONTAKCIE TEL.
08-500 RYKI
PL
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.